Skocz do zawartości
News
pawelek11

Gdzie zamontować rozdzielacz od tura .

Polecane posty

pawelek11    18

Witam.

Zakupiłem używany ładowacz mx mam problem gdzie podłączyć rozdzielacz na linki od niego. Widziałem w wielu ciągnikach że jest podłączony do gniazd z tyłu ciągnika,jednak to rozwiązanie mi nie odpowiada. Myślałem o takim rozwiązaniu mógł by ktoś podpowiedzieć czy tak może być czy nie uszkodzę pompy w ten sposób.bez tytułu.bmp

romek6340    203

Ciągnik swoją drogą (niby zależy czy będziesz miał możliwość podpięcia się pod pompę) ale inna sprawa to do takiego podłączenia musisz mieć rozdzielacz przepływowy aby alej swobodnie płynął do rozdzielacza ciągnika. Ma on 3 wyjścia/wejścia oznaczone P T1 T2 lub PTN (o ile oznaczeń nie pokręciłem).

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek11    18

Mam ciągnik landini 7880 1999r ze ścięta maską. A co do rozdzielacza to są 2 wyjścia powrót i zasilenie. Jest dużo miejsca bez problemu da się podpiąć między pompą a tym rozdzielaczem. Po południu wstawie zdjęcie rozdzielacza od tura.

damianeczek    0

wejście to pompa wyjście to siłowniki ale zobasz sobie na ile masz max ciśnienia na rożdzielaczu bo jak będzie za duże to rozpierdolu

pawelek11    18

Niestety zdjęcia nie zrobiłem ale Zetor Team miał racje jest 3 przewody.

mam taki rozdzielacz 192496863_1_644x461_rozdzielacz-hydrauli

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlody5674
      Witam potrzebne mi jest zwrotnica do landini Globus 75 ma moze ktos jakis taki ciagnik na częsci ? 
    • Przez SebastianP
      Witam.
      W maju zakupiłem ładowacz Agromax. z którego jestem nawet zadowolony.
      Posiada on 3 sekcje, jednak panowie monterzy podłączyli go pod rozdzielacz na błotniku, gdyż tak wskazuje producent w instrukcji.
      Niestety podczas pracy ładowaczem często "brakuje rąk", gdyż trzeba obsługiwać oba rozdzielacze na raz.
      Dodam także, że ciągnik nieraz współpracuje z przyczepą wywrotką i muszę mieć wolne wyjścia.
      Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie który wąż podpiąć i co będę musiał zakupić?
      Niedługo dodam zdjęcia.

Dziękuję i pozdrawiam

• Przez panmino
      Chciałbym przenieść rozdzielacz hydrauliczny bliżej panelu z dźwignią podnośnika w MTZ 1025, ponieważ jest on za daleko i niewygodnie się go obsługuje. Jak się do tego zabrać? Ktoś z Was przerabiał taki temat? Wiem tylko, że stary należy pominąć i założyć nowy. Trzy sekcje z pływaniem, jak w oryginale.
    • Przez Filipson
      Witam.  Mam John Deera 2850 z turem JD 640A. Problem polega na tym że tur strasznie trzęsie przy podnoszeniu jak również przy opuszczaniu, nie można normalnie nim pracować.  Obie pompy były wymieniane (ta w środku i ta na zewnątrz).  Tura dokupowałem i podłączyłem zasilanie z tyłu na wyjściu hydrauliki (na zdjęciu nr 1), a powrót wkręciłem w górną pokrywę skrzyni (widoczny na zdjęciu nr 2). Olej strasznie się nagrzewa. Rozrusznik ma ciężko zakręcić jakby w obiegu ciągle trzymało ciśnienie bo poszedł mi wieniec już drugi raz. 
      I stąd pytanie co może być powodem moich problemów ?  Źle podpięty TUR czy coś z jakimś zaworem ? 

Zamieszczam zdjęcia podłączenia TURa
    • Przez tadi77
      witam, eksportowe bizony miały rozdzielacz łanu w kształcie wygietej rury ku górze ,chce takie cos zrobic i pytanie jak to zdaje egzamin zwlaszcza w duzym zycie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.