News
pawelek11

Gdzie zamontować rozdzielacz od tura .

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelek11    24

Witam.

Zakupiłem używany ładowacz mx mam problem gdzie podłączyć rozdzielacz na linki od niego. Widziałem w wielu ciągnikach że jest podłączony do gniazd z tyłu ciągnika,jednak to rozwiązanie mi nie odpowiada. Myślałem o takim rozwiązaniu mógł by ktoś podpowiedzieć czy tak może być czy nie uszkodzę pompy w ten sposób.bez tytułu.bmp

Milosz27    177

Napisz jaki masz ciągnik.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

romek6340    206

Ciągnik swoją drogą (niby zależy czy będziesz miał możliwość podpięcia się pod pompę) ale inna sprawa to do takiego podłączenia musisz mieć rozdzielacz przepływowy aby alej swobodnie płynął do rozdzielacza ciągnika. Ma on 3 wyjścia/wejścia oznaczone P T1 T2 lub PTN (o ile oznaczeń nie pokręciłem).

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek11    24

Mam ciągnik landini 7880 1999r ze ścięta maską. A co do rozdzielacza to są 2 wyjścia powrót i zasilenie. Jest dużo miejsca bez problemu da się podpiąć między pompą a tym rozdzielaczem. Po południu wstawie zdjęcie rozdzielacza od tura.

damianeczek    0

wejście to pompa wyjście to siłowniki ale zobasz sobie na ile masz max ciśnienia na rożdzielaczu bo jak będzie za duże to rozpierdolu

pawelek11    24

Niestety zdjęcia nie zrobiłem ale Zetor Team miał racje jest 3 przewody.

mam taki rozdzielacz 192496863_1_644x461_rozdzielacz-hydrauli

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BARTOLA
      witam sprawa wyglada następująco;  niedawno założyłem  tura i mam problem z manewrowaniem w miejscu z np belą i nie wiem cz moze to być już słaba pompa wspomagania czy te serwo tak ma, zastanawiam sie też nad zmianą przednich kół na balony ale nie wiem czy to coś da 
    • Przez martin99
      Witam.
      Jak podłączyć hydraulike tura quicke q76 do deutz fahr 4.70?
    • Przez Damians88
      Koledzy,
      Wielka prośba o poradę jaki tur i jakiego producenta założyć do Zetora 6340, 2004 r. Chodzi mi o trzy sekcyjny. Nośność 1,5 tony.
      Proszę o namiary.
    • Przez Mc3
      Wiram, jakie wymiary chodzi o długosc i szerokość ma tur do c330 np. wol met chodzi mi o samą ramę, ponieważ chcę wiedzieć czy zamieszczę na przyczepę. 
    • Przez biszu
      Kupię tura do c360 stary typ na sankach. Rejony Podkarpacia, swietokrzyskiego, lubelskiego. 
      Wszelakie informacje proszę na priv.
      Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.