Skocz do zawartości
News
adas1999

Jak ustawić siewnik konny na owies i mieszankę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Owies
adas1999    2

Witam jak ustawić siewnik konny na owies lub mieszankę jakim biegiem jechać t25 i czy się sieję tzw raz przy razie? proszę o pomoc

nightmare    81

rozumiem ze to jest siewnik 15 lejowy 1.5 m, siewnik będzie zostawial slad po kole, ciagnikim jedz przednim kolem obok tego sladu, na zakrętach musisz trochę nakladac, najlepiej rzucic okiem na siewnik , co do ilości jak masz dobry material sienwy to przedziałka na 3 , sa tacy co ustawiają na więcej, ale czy to dobrze, nie sadze. chyba ze jest slabe ziarno i jest obawa ze nie zejdzie wszystko, wtedy można dac troszkę więcej.

adas1999    2

No tak dzięki a jakim biegiem jeździć? A bronować to jak i na jakim biegu żeby ziarna nie powyrzucać i czy jak dojadę do końca pola to zakręcać czy podnieść i do tyłu?

Wiadomość z agroFakt.pl

heniek36    6

ustawiasz na pół tą wajchą albo troche więcej ido przodu na władkach się nie znam ale 3p to trójką mam do sprzedania taki 25 lejków 2.5 metra cena do uzgodnienia tel 516220729

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Moiiz
      Cześć,
      Wiecie może jak nazywa się część zaznaczona na zdjęciu w Poznaniaku S043/2? Jest to jakieś koło zębate z 14 zębami, ale nie mogę znaleźć go w katalogu części ani na allegro.

• Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 

• Przez Sony
      💩mam problem z Amazon d7 super s typ 25 2,5m kiedy ustawiłem na drobny wysiew to nie pobiera mi drobnych nasion (rzepak) znaczy bardzo małą ilość nawet jak nastawie na 100 tak jak by nie mogło ich pobrać co to może być?  a trybki są ok. Dzięki
    • Przez ArturKa
      Witam czy warto kupić siewnik do kukurydzy "klein multicron" 6 rzędów obsiewał by 30 h rocznie. 
      Lub podać swoje propozycje siewnik tylko 6 żędowy do 15 tyś. 
      Dziękuję za pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.