Skocz do zawartości

Polecane posty

rolstudent    94
Napisano (edytowany)

Czesc Kasiu. A u mnie dalej deszczowo tyle ze moglo by popadać a tymczasem od 3 dni nie pada ani deka. A ja też umiem masować i to dobrze :-D nawet łóżko do masażu posiadam tak ze fullprofeska:-)

Edytowano przez rolstudent

gregorius    123

Jakie stereotypy, natura tak nas stworzyła, że płeć męska jest silniejsza i inteligentniejsza. To są fakty a nie stereotypy, czy jakieś demagogie :)

Wskażcie mi gatunek w którym samica jest silniejsza, większa, piękniejsza niż samiec. Można policzyć na palcach jednej ręki takie przypadki.

To, że Skłodowska była cudowną kobietą nie przeczę tego, ale każdy się na ten przykład powołuje :)

Newton, Einstein, Faraday, Celsius, Fahrenheit, Platon, Pitagoras i inni a gdzie kobiety?

https://www.youtube.com/watch?v=mE0jxKp_MG8

Pyta miażdży :D

Zaraz mnie osądzą, że jakąś męską szowinistyczną świnią jestem, ale i tak będę was kochał dziewczyny :)

daremw    128

Tu dorzucili do pieca he he

Z tą inteligencją to jest jednak bardziej indywidualna sprawa każdego człowieka, ciężko tak uogólniać. Tyle że inteligentne kobiety stoją zazwyczaj w cieniu a idiotki pchają się na pierwszy plan ;)

gregorius    123

Masz rację iż to indywidualna sprawa, jednak wynalazcy, odkrywcy, czy przedsiębiorcy w większym stopniu to mężczyźni, tego faktu nie da się podważyć.

Moim zdaniem kobieta przede wszystkim powinna dbać o tzw. ognisko domowe, żeby wszystko był w rodzinie, domu w porządku, a mężczyzna powinien harować na jej utrzymanie :)

Dziś w kalendarzu taką sentencje, myśl Żeromskiego znalazłem

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił" :D

MatiRol92    9

Oj oj Robaczki ja tu widzę że organizujecie masaż to ja chętnie skorzystam :lol: a co tam wproszę się B)

Ahhh ale dziś piękna pogoda, narescie słoneczko :P :P

Miłego Dnia ;)

od kiedy ja jestem "Robaczkiem"? :P

Shaun    12

Jakie stereotypy, natura tak nas stworzyła, że płeć męska jest silniejsza i inteligentniejsza. To są fakty a nie stereotypy, czy jakieś demagogie :)

Wskażcie mi gatunek w którym samica jest silniejsza, większa, piękniejsza niż samiec. Można policzyć na palcach jednej ręki takie przypadki.

To, że Skłodowska była cudowną kobietą nie przeczę tego, ale każdy się na ten przykład powołuje :)

Newton, Einstein, Faraday, Celsius, Fahrenheit, Platon, Pitagoras i inni a gdzie kobiety?

https://www.youtube.com/watch?v=mE0jxKp_MG8

Pyta miażdży :D

Zaraz mnie osądzą, że jakąś męską szowinistyczną świnią jestem, ale i tak będę was kochał dziewczyny :)

Chociażby czarna wdowa lub modliszka. Wczoraj skończyłem czytać "Złe kobiety" Iana Stradlinga; autor zestawił w tej książce wiele przykładów władczych, despotycznych i wyrachowanych przedstawicielek tej pięknej a zarazem "słabej" płci.

Apista    6
Napisano (edytowany)

Inteligencja jest indywidualna sprawą i tego faktu nie podważysz. Mężczyzna jest bardziej odważny i dominujący ale też nie we wszystkich przypadkach.

Nie można mówić że faceci są lepsi od kobiet bo to było by samochwalstwo i w pewnym stopniu sprzeczne.

W pewnych dziedzinach życia faktycznie kobiety są lepsze od mężczyzn, tak samo w pewnych dziedzinach życia to facet jest lepszy od kobiet.

Musi być pewna równowaga która uwzględnia każdy przypadek, i męskie kobiety i kobiecy faceci, dość dobrze to odnotowuje krzywa Gausa.

Idź w świat, poznaj dziewczynę i powiedz jej ze powinna zajmować się domem, dziećmi, kuchnią... większość odmówi współpracy.

Jeśli uważasz że faceci są ogólnie lepsi od kobiet i lepiej sobie radzą ze wszystkim to przychodzi mi na myśl feministka, tylko że męska.

O boże.. na nagraniu co podałeś jest grodzka :o dziwadło...tego stwora to sam Darwin nie przewidział.

Edytowano przez Apista

gregorius    123

Ja po prostu stwierdzam fakty, tak natura chciała, że mężczyzna jest dominującą płcią, tak jest.

Gdyby kobiety lepiej, wydajniej pracowały, to one by siedziały w fabrykach, hutach itp., a jak jest?

Teleturniej 1 z 10, popatrz ile jest kobiet a ilu mężczyzn, i kto dochodzi do finału, i jakie z tego wnioski :)

Bo dzisiejsze czasy tak zepsuły ludzi, że to się w głowie nie mieści. Kariera jest ważniejsza od dziecka, rodziny, paranoja...

@Shaun no proszę ja też o tych tylko dwóch wiem, a reszta popatrz na podwórku i zobaczysz czy samiec jest ładniejszy czy samica, które z nich jest większe, jeśli będziesz myślał iż to jest samica, no to gratulacje :D

http://regionalna.tvp.pl/14877934/20042014

ciekawa rozmowa pod koniec nawiązanie do tematu mojej wypowiedzi :)

Człowieku przytaczasz argumenty oderwane od życia każesz dziewczynom na budowie nie wim robić gdzie trzeba cieżary potężne dżwigać, są jedne zawody bardziej i mniej kobiece, to tak jak większość jest pań cukierników niż panów, tu nie ma podziału na płeć słabszą czy nie, ja uważam że mężczyżni są słabsi od kobiet jesteśmy mniej wytrzymalsi na ból, przeciętny facet zmarł by podczas porodu dziecka, męski umysł lepiej widzi szczegóły i przestrzeń, kobiecy bardziej się koncentruje. Kobiety są bardziej dojrzalsze nie ulega wątpliwości. Nie ma co dzielić na kogoś gorszego czy nie, bo jedna płeć ma to druga co innego cały widz polega aby się kobieta i mężczyzna tak dobrali żeby się te różnice zatarły, i nie ma co mówić bo zarówno jedni jak i drudzy mogą być diabelnie uparci i silni a znowu inni słabi psychicznie, poddajacy się ale to już jest kwestia człowieka zarówno w jednej jak i drugiej płci. Ja jestem za równouprawnieniem i nie dzielę kogoś na lepszych i gorszych tylko dlatego że nie potrafi podnieść 50kg wora, bo może mieć inne zalety. :D Co do masażu, łóżka nie mam takiego ale mam super łapki ciepłe takie nie za miękkie ale i twarde, lecz jednocześnie delikatne, masażyk wychodzi rewelacyjny odprężający, a masaż stóp to już poezja, dziewczyna nie wie gdzie jest na ziemi czy już w niebie. Chętne panie zapraszam pierwsza sesja na koszt firmy ;):D

pastereczka    0
Napisano (edytowany)

Gregorius ręce mi opadły z wrażenia. ty na poważnie to wszystko napisałeś? Zwątpiłam, czy to żart, czy na serio.

przez teksty, ze niby mężczyźni są typem dominującym i są inteligentniejsi właśnie zaprzeczasz swojej inteligencji.

Edytowano przez pastereczka

Kasia22    541

Aż mi się przykro zrobiło jak tak Gregorius napisałeś :(

Normalnie masakra :blink:

Jak u Was pogoda?

U Mnie dziś piękne słoneczko było :D i muszę się pochwalić pierwsze drzwi pomalowane B)

rolstudent    94
Napisano (edytowany)

Tomek woda w muzgu? Eee komu jak komu ale tobie tam nalecialo niemożliwe. Kurde a u mnie nic nie padalo. Susza na calego. Potrzeba deszczu

Edytowano przez rolstudent

Apista    6

Poglądy tegoż człowieka są dla nas bardzo nietypowe, ale to nie wyklucza tego że może i jest taka kobieta która pewnie ma podobne poglądy, jednak jest to bardzo mało prawdopodobne i być może dlatego on jest sam. Przynajmniej nie ma co już na ten temat rozmawiać bo upartego się nie przegada.

U mnie też już ciepło, sianko miałem przetrząsać ale jutro też jest dzień :P

Mironeks    6

@Apista masz racje co masz zrobić dziś , zrób jutro a co masz wypić jutro wypij dziś :D

Kierując sie tą zasadą wiele w życiu osiągniesz .

No cóż ma takie poglądy jego sprawa ale mógł je zachować dla siebie i nie wypowiadać się wcale. Dobrze że nie trafił na banankę :D

Kasia22    541

Może Jestem przewrażliwiona, i nie wiem jak inne dziewczyny ale np Ja poczułam się urażona <_<

banan575    104

Kasiu nie przejmuj sie :rolleyes: Ile ja razy bylam znieslawiona to szok :D

Meg5    347
Jakie stereotypy, natura tak nas stworzyła, że płeć męska jest silniejsza i inteligentniejsza.

Inteligencja nie jest cechą danej płci ,ponieważ u obu płci ona występuję ,albo nie ! Po co kobietom siła ,nam wystarczy inna broń ,przy której i tak wymiękniesz . :D

To, że Skłodowska była cudowną kobietą nie przeczę tego, ale każdy się na ten przykład powołuje :).

A gdzie kobiety ? Kobiety w tamtych czasach nie miały nic do gadania ,a jak któraś mądrością przewyższyła mężczyznę ,to spłonęła na stosie .

Jesteś szowinistą i dobrze ,że masz tego świadomość . Ty może będziesz kochał dziewczyny ,ale czy one Ciebie ? -_-

Zastanów się nad sobą i nad swoimi poglądami ,albo wsiądź w machinę czasu i się przenieś parę wieków do tyłku . Tam możesz liczyć na większe zrozumienie . :rolleyes:

jahooo    254

To, co mają kobiekty, nie mają mężczyźni i na odwrót, My mamy siłę i refleks, kobiety cierpliwość i empatię. Gdyby mężczyżni mieli rodzić i wychować dzieci, to większość nie przeżyłaby dzieciństwa :D

Apista    6
Napisano (edytowany)

Może Jestem przewrażliwiona, i nie wiem jak inne dziewczyny ale np Ja poczułam się urażona <_<

@gregorius Przeproś Kasię, ale to już!! I powiedz ze wcale tak nie myślisz! <_<

@Kasia22 Pamiętaj że on jest wyjątkiem... ;)

W każdym bądź razie na pewno kobiecy wdzięk, piękno przeważają nad męskim :D

Edytowano przez Apista

Tworkowiak    103
Napisano (edytowany)

"...cicho jak w Kościole..." :huh:

Edytowano przez Tworkowiak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się