Skocz do zawartości

Polecane posty

rolstudent    94

A mj kolega pracuje w firmie bez szloly i ma 2000 ludzi pod sobą :-D kosi trawniki na cmetarzu:-D

Kasia22    541

A Już się niby pogoda robiła, a tu znowu deszcz leje:/

Akcja malownicza została odwołana:/

ale za to oborniczek wyrzucony :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kasia kobieta pracująca,żadnej pracy się nie boi ;p

daremw    128

A ja tam uważam że jak chce to niech robi, jestem liberałem :)

rolstudent    94

A javuwazam ze o kobietę trzeba dbać. I ze ma tyle innych zajec ze takie ciężkie może zostawic nam faceta.

Kasia22    541

Nie ma dla Mnie rzeczy której mogłabym nie robić:D

Lubie pracować a oborniczek mi nie straszny :D

Wole prace na gospodarstwie niz latać w domu ze szmatą B)

izolda789    12

o kasia to mamy wiele wspólnego ;) jednak w głebi duszy chyba w każdej z nas drzemie prawdziwa kobieta i chciałaby by mąż ją czasem wyręczył

rolstudent    94

No jak to gdzie sie uchwał :-D na wsi :-) a ze nazwisko szlacheckie to i zachowania takie :-D.

gregorius    123

Nie ma takiego czegoś jak równouprawnienie :)

Fizycznie mężczyzna będzie lepszy od kobiety praktycznie w 99% także, jak może w tej kwestii być równouprawnienie :)

A co do inteligencji itp. to też raczej kobiety są za mężczyznami, taka jest stety lub niestety prawda :)

Apista    6

Pewnie żyjesz pośród słabych kobiet, przynajmniej pewnie stąd taka Twoja opinia.

Ja myślę że nieważne czy to kobieta czy mężczyzna, to każda osoba ma swoje zalety i wady.

Np. wiem ze mimo że jestem dobrym kierowcą to są kobiety i mężczyźni którzy jeżdżą lepiej ode mnie i tak jest w każdej dziedzinie życia.

To że Einstein był super inteligentny nie wykluczyło fakt że kobieta np. Skłodowska-Curie również taka była.

Jest wiele kobiet które dźwigają duże ciężary, tylko my tego nie widzimy.

Tylko stereotyp tak mówi że faceci są lepsi. A stereotypy krzywdzą, jak to pokazała niejaka Iwona Blecharczyk która była modelką i to dość dobrą ale poszła za głosem serca i i jeździ tirami po całym zachodzie europy. Wiesz... wpuść blondynkę za kółko tira... Albo kierowcy tirów to brudasy, idioci i matoły.

Ona udowodniła że nie jest tak jak stereotyp mówi i nikt nie jest wyjątkiem.

Chcesz wiedzieć więcej? Odszukaj na fejsie Iwonę, albo też na yt Iwona i TEB Edukacja.

miroM1984    6

zgadza sie @Apista apropo sledze rofil Iwony juz od ponad pol roku- ciekawa dziewczyna:) Swietny przyklad ze jak czegos chcesz to mozesz to osiagnac i w dodatku blondynka za kierownica TIR-a heehehe calkiem lamie stereotypy

No właśnie stereotypy i równouprawnienie nie uważam że kobieta jest w czymś i może być gorsza nie mówię tu o sile bo nie ma co mówić jak facet jest większy i silniejszy, tylko o chęci jeżeli kobieta chce coś robić albo się w tym realizuje to dlaczego nie dlaczego jej bronić albo coś nakazywać. Kasia przy takiej kobiecie to z miłą chęcią bym taczki odwoził z obornikiem. To tak jak ja jakie zdziwienie robie wśród kobiet kiedy okazuje się ze znam się trochę lepiej niż one na kwiatach kiedy mężczyzna doradza co zasadzić gdzie na co a z czym i jak rośnie, jakie nieraz są zdziwione, dla mnie jest to normalne robię to co lubię i dobrze mi z tym. Tak jak kobiety które jeżdżą na tirach jeżeli lubią to jaki problem ich wola ich życie. :D

Napisano (edytowany)

zgadza sie @Apista apropo sledze rofil Iwony juz od ponad pol roku- ciekawa dziewczyna:) Swietny przyklad ze jak czegos chcesz to mozesz to osiagnac i w dodatku blondynka za kierownica TIR-a heehehe calkiem lamie stereotypy

Super, że spełnia swoje marzenia., zarabia pieniądze robiąc to co lubi, ale nie podoba mi się to w jaki sposób ukazuje (przekłamuje) jak wygląda życie kierowcy zawodowego.

PS. TIR to jest konwencja. Ten zestaw to ciągnik siodłowy z naczepą.

W Warszawie dużo kobiet prowadzi autobusy i tramwaje ;)

Pozdro :)

Edytowano przez Truck_Driver

Te truck driver dokładnie skrót Tir oznacza Transport internacionale routier, po naszemu międzynarodowy transport drogowy wcale nie oznacza ciagnika z naczepą bo ciężarowe do 7t jak zarejestrujesz też masz prawo przypiąć. W krakowie też sporo pań jest na tramwajkach.

Nasze panie mają dzisiaj czas dla siebie zabiegi body space, face lifting, spa( systematyczna poprawa aparycji) B) . Któraś z pań chętna na masaż pleców zapraszam chętnie rozmasuję po całym dniu cężkiej pracy, pełen relaks i odpoczynek :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się