Skocz do zawartości

Polecane posty

Natalie    0

Lepiej po cichaczu, wziąć na jakąś łąkę, a w miejscu oświadczyn posadzić drzewko.. potem tylko dom,syn.. :D oj marzy mi się, marzy ^^

Napisano (edytowany)

No to powiem że cały ci sie nie zmieści do pokoju. Kwiatki mam różne, no nie mogę powiedzieć przecież dziewczyny kochacie tajemnice nie czy dla was meżczyzna nie jest ciekawy jak mało o nim wiecie :D , tworkowiak nawiózł bym w nocy i poukładał jeden przy drugim ułożył bym napis kochanie jesteś dla mnie wszystkim czy zgodzisz się wyjść za mnie, i ja w samym środku na kolanie, rano jak by wstała to by była w szoku, z puktu widzenia kobiety siostrze jak to powiedziałem to skomentowała tak ze jestem rypniety ale potem przyznała że takie chciała by mieć B) Zresztą jak bym miał krowy to dopiero bym wymyślił i to takie że dziewczynie by wszystkie inne zazdrosciły wręcz :lol: . Natalie a czemu po cichaczu niech dziewczyna wie że mi na niej zależy, drzewo posadzone mam dom już jest z tym ostatnim problem ale pewnie sie też go kiedyś rozwiąże ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

biala513    68

Czyli jak któryś Pan z naszego forum zechcę się oświadczyć i nie będzie miał pomysłu a będzie chciał zaskoczyć przyszłą żonę ma się zgłosić do Ciebie???

Tworkowiak    103

To powiedz jaki masz pomysł z tymi krowami.

...Tak w ogóle to ja nawet nie myślałem jak to by wyglądało w moim przypadku., a Wy już jakieś konkretne plany macie. :)

biala513    68
Napisano (edytowany)

Pójdą razem wydoić krowy a na strzyku będzie założony pierścionek :D :D :D

Edytowano przez biala513

Napisano (edytowany)

Przede wszystkim muszę wyczuć czy dziewczyna lubi krowy jak zwierzę, jako że są fajnę i można poklepać to raczej żadna z nimi nie ma problemu ^^ . Uwaga długie przygotowania. Bierzesz krówkę ładna musi być i spokojna i tak idzie już na prezent, czyścisz ją na błysk jak sprowadzone auto handlarz, ogon na równo strzyżesz, kwiatek na ogonie a na łbie wielka kokarda czerwona, oczywiscie do szyjii dzwonek. I teraz zabawa, albo piszesz na niej słowa, albo na jakimś płótnie, ale lepiej na niej, tam na jednej stronie że ją kochasz nad życie że nie wyobrażasz sobie życia bez niej, a na drugiej pytanie czy wyjdziesz za mnie ;) . Oczywiście żeby ci się strony nie pomyliły, najpierw pokazujesz jedną a później drugą, jak dziewczyna zobaczy i będzie w szoku, ty wyciagasz bukiet wielkich róż albo kwiatka który lubi, i pierścionek, na 99% powiem że przejdzie. A krówka naprawdę musi być ekstra taka wymuskana, jak ja to mówię i prawdziwy rycerz jak nie na koniu to na krówce podjedzie :lol: . Biała dało by radę jak myślisz co ;)

Biała jak byś się rozpłakała to przynajmniej facet wie że został przyjęty, w tedy tylko pozostaje mu wstać i ucałować narzeczoną :D

MalaMalwi    34

zetorlublin7341 Muszę Ci powiedzieć, że pomysł z krowa jest świetny:) Takie zaręczyny to by sie ze łzami w oczach do końca życia wspominało :)

robo1980    42

coraz więcej dziewczyn na forum,może w końcu jakaś ze świętokrzyskiego się trafi....

MalaMalwi    34

Moja przyjaciółka z Bydgoszczy poznała chłopaka na Śląsku. I Już od 4 lat odwiedzam ją w Katowicach. Można? Można :)

robo1980    42

ja już się po świecie wyjeżdziłem to nie wiem czy by mi się jeszcze chciało....

rolstudent    94

Kawy!!! W takiej sytuacji dziewczyna przydala by się bardzo. Nie śpię juz 36 godzin a tu jeszcze nie koniec tej zielonej pracy:-D

am1609    0

moja koleżanka do swojego męża 700 ponad jezdzila i on do niej :)

Kurczę ten pomysl z krową ekstra tylko oby panna krów się nie bala :) A zawsze można i na krowie zajechać albo na taaaakim wielkim byku :) Bo jak masz krowę to masz i łąkę i siano..... tylko gorzej jak już w okrąglych balotach... :) a ze pogoda piękna i wieczory długie i cieple.... to kto wie co się będzie dzialo.... :P

rolstudent siano czy sienokiszonkę robisz?

Kasia22    541

Km to nie przeszkoda trzeba tylko chcieć: :P

Oj ale wiecie nie mówicie że jak facet nie ma wielu ha to już nie znajdzie dziewczyny, przecież zawsze można razem powiększyć ha prawda? :D

Oooo tak takie oświadczyny z krową to ja chce B) B) B) B)

Szymi40    373

coraz więcej dziewczyn na forum,może w końcu jakaś ze świętokrzyskiego się trafi....

Postaraj się aby ,,tam'' trafiła. ;)

am1609    0

u mnie tak w sobotę nalało że na łaki nie wjade (torfowe mam i podmokłe) a pogoda cudna

szymon09875    95

@MalaMalwi kuzyn przepisane gospodarstwo 60 ha zostawił i też gdzies na śląsk wyjechał(On z północnej wlkp) a gospodarstwo wziął jego brat

am1609    0

Kasia22 a jak by na takim zarodowym byku zajechał to dopiero by było :)

Kasia22    541

Może z tym bykiem nie szaleje :D

Mam lepszy kontakt z krówkami :P

Wiec niech na krowie zajedzie :lol:

MalaMalwi    34

Szymon09875 Co miłość robi z człowiekiem! Gospodarstwa szkoda. Ja to bym jeszcze z 60 ha przytuliła a nie zostawiała :):)

Napisano (edytowany)

Mala malvi km to żadna wymówka, ja już tyle się wyjeździłem teraz że dla mnie nawet 500km to nic ;) . Na krowę jak na krowę ale na kombajniste to mam taki że można padnąć :D . Jak bedziecie chcieli to wam powiem jak sie kolega chodujący min. tuje oświadczył dziewczynie :D . Kasia nie uważam ze musiałbym zwiększać ha, dla mnie szczytem możliwości nie mieć 10, tylko mieć 1ha a mieć zyski lepsze niż ten co ma 10ha B). Bo sami powiedzcie po co mu ziemia jak nie ma się do kogo przytulić w nocy, nie. Dlatego mówię że mnie jak przyciśnie a dziewczyna nie będzie chciała do mnie robię wypad z domu, biorę folie na plecy i tyle mnie widzieli. :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się