Skocz do zawartości

Polecane posty

Kasia22    541

o nie nie nie:D nie wyobrażam sobie iść do faceta i żeby mi mówił co mam robić, albo że przy byle jakiej kłótni powiedział mi że przyszłam na jego i nie mam nic do gadania:D

Zresztą mam dwójkę braci ale raczej nie garną sie do pracy:D

Wiec Kasia zostaje na swoim:D bez matczynego cyca:>

Szymi40    373

Ale tak samo może powiedzieć facet- pójdzie do żony i jeszcze teściowa :o A po co bracia maja się garnąć do roboty - jak Kasia wszystko zrobi..... ;)

Kasia22    541

Oczywiście, Oczywiście facet dokładnie tak samo może powiedzieć:D Teee Teściowe:> Nie, no Kasia wszystkiego nie robi:D Muszę zostawić coś dla Nich do roboty:>

robo1980    42

a ja tam lubię jeżdzić mtz..To jakie dajesz te sygnały że aż tak się boją te biedne chłopaki....

izolda789    12

no w moim odczuciu subtelne :) mtz to taki skrót myślowy bo dokładnie to jest Białoruś jumz ;) jak ja kocham ten jej rechocik :) nie do podrobienia

Izolda może trzeba go huknąć w łeb ale tak porządnie, mnie jak by dziewczyna takie sygnały dawała to zaraz bym się nią zainteresował, właśnie drogie panie to jest to, wyraźnie i prosto z mostu a nie jakieś trzymanie wzroku, czy subtelne mrugnięcia czy to wasze przygryzanie warg, niektórzy są niedowidzący i nie widzą tego :blink: , a tak to proste pytanie ej słuchaj podobasz mi się i rób z tym co chcesz ale nie spiernicz tego, i od razu życie nabiera barw i kolorów nie :lol: . Jak ktoś tu napisał kiedyś jest równouprawnienie, a mężczyźni to słabsza płeć i więc trzeba pomóc, nie. Moja kuzynka mi powiedziała tak pracowała na stacji i spodobał jej się chłopak, który tankował paliwo, widziała go często, i tak z miesiąc się przemęczyła i zaprosiła go na chrzciny u siostry, dziś są para i za 2 miesiące ślub. Najlepsze to mówi tak jakby nie zrobiła tego pierwsza to by się chyba nie doczekała a tak to ma co chce. B)

izolda789    12

Tomek wziełam sobie Twoją rade do serca i nast razem tak zrobie :D

hukne :P od razu dwa razy żeby lepiej zadziałało :D

Izolda ale tak żeby go zaćmiło a w tedy weź go zacznij cucić i pytaj czy się nic nie stało, zaręczam ci ze jak się ocknie i zobaczy ciebie cos z tego będzie, metoda może drastyczna ale powinna pomóc, tylko go nie zabij, tak delikatnie ale z wyczuciem :D

daremw    128

No tak, pałą w łeb, postronkiem za jaja i przed ołtarz to zadziała na pewno jeśli się facet za mocno nie ocknie i nie powie "nie" w ostatniej chwili ;) także Izolda masz już doskonały patent xD

biala513    68

No tak, pałą w łeb, postronkiem za jaja i przed ołtarz to zadziała na pewno jeśli się facet za mocno nie ocknie i nie powie "nie" w ostatniej chwili ;) także Izolda masz już doskonały patent xD

Niezły pomysł! Chyba także będę musiała go wypróbować :D

daremw    128

To może dobrze że mam daleko do Ciebie bo bym wpadł w sidła przyszykowane przEz siebie samego :)

jahooo    246

Jak jaskiniowcy, tylko odwrotnie. Zamiast facet kobitę maczugą i do jaskini, to faceta w łeb i do domu :D

daremw    128

Teraz jest takie równouprawnienie że kobiety mają więcej praw niż faceci. Więc pewnie w tą stronę to będzie szło :)

daremw    128

Wy kobiety sie wzajemnie pozabijacie jak każda będzie z maczugą chodziła xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się