Skocz do zawartości

Polecane posty

daremw    128

Gorzej jak wszystko wychodzi i zamiast dodadkowego powera zafundujesz sobie wycieńczenie :)

Minkkaaa    0

po pewnym czasie zawsze przyjdzie zmeczenie nie ma mocnych. Bo tak to na polu za stodołą można paść :D Dlatego zawsze trzeba pamietac o tym aby nieprzesadzic. Relaksik B)

daremw    128

nie wszystko ale jak zbyt wiele rzeczy człowiek umie to na każdą ma zbyt mało czasu

Powiem tyle roboty nigdy nie przerobicie zawsze będzie coś do pracy, dlatego ja wyznaję zasadę pomału spokojnie i zawsze do przodu, aby znaleźć czas w tygodniu na wypad do kina na dobry film czy gdzieś zeby coś zobaczyć, nie mówię o dyskotece, bo tam raczej nie dasz rady odpocząć nie ma siły a i nie każdy lubi taką formę relaksu, mieć też czas dla siebie dla rodziny, wiem ze macie krowy i jesteście uwiązani ale jakaś odskocznia musi być nie. Dla mnie nie ma jak książka i hamak i świat przestaje istnieć. :D

Minkkaaa    0

@ zetorlublin7341 jednym słowem bujasz w obłokach na hamaku :D jak człowiek był młodszy to lubił sobie na dyskoteke wyskoczyć, ale teraz oczu by niemożna było otworzyć z niewyspania, latka lecą a priorytety się zmieniają, wiem po sobie. Gorączka sobotniej nocy wręcz :D Mój teść ostatnio stwierdził że zmywanie naczyń to jest najgorsza robota bo nigdy się nieskończy heh. Pole zaorzesz to widzisz że zaorane, a w zlewie zawsze masz coś.

banan575    104

@Minka no to w zmywarke trzeba zainwestowac. Bo gary nigdy sie nie koncza w zlewie.

Minkkaaa    0

Mam zmywarke, tylko co z tego jak sie nieuzbiera? tu dwa talerzyki, tu szklaneczka :D widzisz i tak źle i tak niedobrze.

banan575    104
Napisano (edytowany)

No ja zmywarke mam na 3osoby i co trzeci dzien myje.

I po sobie widze ze to szybko sie nazbiera.

Edytowano przez banan575

Szymi40    373

Po prostu jak w ,,KOGEL -MOGEL '' łazienka ..... ,, a co łazienka musi być'' - tak u Ciebie zmywarka :P

Minkkaaa    0

@biała513 uuuuaaaa 3 razy dziennie to albo ciągle jecie, albo pełen dom ludzi. Ba jak u mnie 3 osóbki w domu. Za to jak zjada na weekend to wychodzi 20. Tak i wtedy od swieta w ruch idzie zmywarka. A po 3 dniach nie zawsze zmywarka domyje, niestety to tylko sprzet i trzeba poprawiać Koleżanko. Tylko niemów że byle jaka zmywarka, tylko tak jest po prostu :) może akurat u ciebie inaczej.

@Szymi40 "Kogel-Mogel" ostatnio leciał w tv i pewnie żeś oglądał :)

izolda789    12

Nie no sorry bardzo, technika techniką ale jak ja bym miała 3 dni gromadzić brudne gary żeby uzbierac skład to już wolę jednak postać przy zlewozmywaku

donweter1989    180

@ donweter1989 wróć po 8 godzinach (a to minimum bo i więcej czasu się pracuje) pracy non stop i znajdź czas dla rodziny, sprzatnij mieszkanie, a dodatkowo coś ugotuj i wyśpij sie na następny dzień. Może fakt trochę chęci potrzeba, ale jak brakuje czasu to nawet nie masz gdzie wsadzić tej SWOJEJ chęci.

@Daremw zaraz ci powiem jak sie udaje: niewierze że podczas tej kilkunastogodzinnej pracy niewpadniesz na chwile do domu. Owszem są momenty gdy trzeba szybko robic w pospiechu bo np. deszcz się zbliża i siano biegiem zbierać :D ale w większości przypadków kobiety (bo o nich głownie w tym momencie mówimy) mają czas na ogarnięcie domu. Ciasta ci nikt niekaże piec, chyba bardziej wolisz je jeść co nie? :)

Tak się składa, że ja poza gospodarstwem pracuje jeszcze na etacie w innym gospodarstwie i często jest to ponad 8 godzin, a jednak mam czas na robotę u siebie na wypad na ryby, spacer, przejażdżkę motorem, w weekend impreza i w tv zdążę popatrzeć i niewyspany też nie chodzę. Uwierz mi na słowo chęci, chęci i jeszcze raz chęci to jest 90 % sukcesu.

Szymi40    373

Oglądałem nie raz - chociaż nie przepadam za filmami .....

Minkkaaa    0

@donweter1989 patrząc po nicku to rocznikowo stary niejestes :) jak przekroczysz 50 to zobaczymy czy tak bedziesz wszędzie latał :) a co z tymi 10% zdradź nam sekret. Jakaś mikstura??? :D p.s. jaki masz motor???

@biala513 no tak przy takiej liczbie osob jest co robic.

banan575    104

Nie no sorry bardzo, technika techniką ale jak ja bym miała 3 dni gromadzić brudne gary żeby uzbierac skład to już wolę jednak postać przy zlewozmywaku

Ale skad ja z 3osob tyle garow i naczyn wezme zeby co drugi dzie myc??? :rolleyes:

donweter1989    180

@donweter1989 patrząc po nicku to rocznikowo stary niejestes :) jak przekroczysz 50 to zobaczymy czy tak bedziesz wszędzie latał :) a co z tymi 10% zdradź nam sekret. Jakaś mikstura??? :D p.s. jaki masz motor???

@biala513 no tak przy takiej liczbie osob jest co robic.

No tak jestem na półmetku 50. Co ma być to będzie. A jesli chodzi o motor to w tej chwili wielbie motorower simson enduro s51. Świetna maszynka, bieg numer 2 prędkość patrolowa i obczaj okolicznych pól ;-)

am1609    0

u mnie 5 osób i każdy po sobie zmywa od razu tylko po obiedzie zmywa się wszystko razem i po robocie

jaroWM    26

u mnie rodzina 2+2 i zmywarka "60" chodzi pełna dzień w dzień, ale na tanim prądzie :) czasem i tak wszystko się nie mieści.

U nas też w myśl zasady zjadłeś było dobre to teraz nóżki i myjemy po sobie, czemu jedna osoba ma się kotłować pod zlewem. Jako że jem na małym talerzyku to zmywania dużo nie ma :lol: B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się