Skocz do zawartości

Polecane posty

izolda789    12

Dokładnie, jak tu zrozumieć chłopa ;) marudzą że sami a opierają się przed zaciągnięciem do łóżka hehe.

daremw    128

...Lina to taki rodzynek wśród dziewczyn na pewno gdzieś jest taki pan któremu taka niewiasta się spodoba, na miłość nigdy nie jest za późno...

ale to fajnie zabrzmiało ^^ chyba taka okropna nie jest (w jakimkolwiek sensie) i chyba taka stara też nie, ja jestem starszy trochę :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@daremw ja okropna?? nie możliwe... oprócz oslich uszu, krzywych nóg, nadwagi, garbatego nosa i krzywych zębów, piegów jest ze mną wszystko ok ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co ja bym Iza bez ciebie tu zrobiła :) kit z plecami nie widze ich, z tyłu plecy z przodu plecy... juz straciłam rachubę :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

heheh widzę że z tobą Iza mozna konie kraść... może ktos z tutejszych ma stadninę to sie wybierzemy :D

andrzej2110    529

@daremw ja okropna?? nie możliwe... oprócz oslich uszu, krzywych nóg, nadwagi, garbatego nosa i krzywych zębów, piegów jest ze mną wszystko ok ;)

hahah ach te kawały. To chyba przez ten kabaret co był wczoraj w Płocku :D

Thomas2135    1191

Dziewczyny nie wymyślajcie już więcej, bo u mnie wyobraźnia dobrze pracuje. Po plecach ciarki przechodzą jak wyobraziłem sobie wasz opis. :o

Napisano (edytowany)

Jak powiedzenie z przodu plecy z tyłu plecy pan Bóg stworzył ją dla checy. To co ze krzywe nogi czy garb na plecach, a moze ma to coś w sobie wyjatkowego to światełko w tunelu w swojej osobowości co człowieka będzie ciekawić intrygować będzie mu taka niewiasta odpowiadać B) . Swoja drogą sam mam owłosioną klatę i brzuch, drogie panie zostawić czy odpalać kose spalinową :blink: . Nie wiem to według was ta brzydsza płeć już nie ma szans na nikogo bo nie wygląda jak Michał Anioł :( . A ja nie wyglądam i chwała za to przynajmniej jestem inny w pozytywnym słowa znaczeniu. :lol:

Edytowano przez zetorlublin7341

izolda789    12

Tomku polać beznynką i podpalić :D

Lina jakie konie jakie konie? Jak kraść to miliony :D

Mówisz benzynka zapałka i wsium B) . Może nie jakieś wariackie kłaki ale taki szczypiorek jest zawsze to dziewczyna będzie mogła za coś pomiziać :D

wozak    2

Widzę że macie dobry humor,choć za oknem taka byle jaka pogoda

izolda789    12

Mówisz benzynka zapałka i wsium B) . Może nie jakieś wariackie kłaki ale taki szczypiorek jest zawsze to dziewczyna będzie mogła za coś pomiziać :D

o ile to lubi ;) nie wszytkie kochają owłosione klaty

Jak nie będzie jej odpowiadało to dostanie maszynkę i krem i oddaje się na jej działanie może golić co tylko jej się będzie podobała :D . To co że pogoda denna ja ustawiłem grila w tunelu, rodzinka się zjechała szaszłyki i mięsko się marynuje także będzie zabawa do rana B)

Arturo    35

A u nas na pomorzu już długo deszczu nie widzieliśmy susza że smok wczoraj było zimno ale dziś jest pięknie , zaraz grylla odpalam i robimy mały spot AF ^^ Udanego gryllowania wszystkim AgroFotowiczą :D

izolda789    12

Tomek z chęcią bym wbiła na to grillowanie ;) u mnie leje a tuneli ani widu ani słychu ;) a folia sie wam nie stopi?

daremw    128
Napisano (edytowany)

u nas jak pada to wbijamy do jakiejkolwiek stodoły i można coś rozkręcić :) a jak nie da się znaleść, to mam stare budynki (na kolonii) i tam można śmiało, oby tylko noc nie była zbyt ciemna bo elekrtyczność tam odcięta, chociaż w tamtym roku kolega lampki solarne przywiózł i spisały się doskonale umieszczone na odpowiedniej wysokości he he

a druga opcja to garaż w domu na 2 samochody i daszek nad wyjazdem i można robić grila na jakieś 30 osób nawet

Edytowano przez daremw

Napisano (edytowany)

Podłączyłem sobie okap pod piec wiec bedzię dobrze, kuzynowi się marzy basen rozkładać ale mnie się nie chce trzeba by odpalić nadmuchowca aby było cieplej. Dobra kończę bo mi świry parapety zaraz zaczną wynosić na pole :D izolda zapraszam kieruj się na Kraków a od niego na Proszowice, ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

bystra    26

No widzę że towarzystwo na grilla się wybrało :) to życzę smacznego i udanej zabawy :)

Iza a może na grillu upieczesz kiełbaskę i nie tylko i do domu nie będziesz wracać sama :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się