Skocz do zawartości

Polecane posty

maniek183    8

Był czarno biały, potem kolorowy chyba Neptun czy jakoś tak i jeszcze jeden a od czasu cyfryzacji wyleciał na strych. Brak czasu na wieczne powtórki :D i znudzenie totalnym dnem jakie się ludziom serwuje. Może kiedyś wróci, chwilowo się nie zanosi...

No napisz do jakiejś panny tylko pisz szczerze od siebie i nie graj nikogo zawsze prosto z mostu bo ja tak dziś przesrałem sprawę ze tak mi głupio że nie wiem co napisać dobrze że niewiasta jest bardzo wyrozumiałą i inteligentną kobietą i mnie naprostowała na właściwy tor i chwała jej za to :D

daremw    128

szczerze to się rozumie samo przez sie :) tylko z reguły trafia się na takie które tego nie docenią, no chyba że dostaną kopniaka od życia porządnego

Edytowano przez daremw

rolstudent    94

O jej ile postów beze mnie. Kukurydza posiana terax troszke wiecej czasu. Pomysl Tomka ze spotkaniem dobry. Choc trudny do zrealizowania. Ja jestem z mazuro-podlasia.

Co do filmów. Ostnio ogladalem jack stong

I kamienie na szaniec. Powiem wam ze dwa filmy polecam. A i jako ciekawostke ogladalisvie film W Imie. Z socha w roli gliwnej krecony w mojej okolicy.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No napisz do jakiejś panny tylko pisz szczerze od siebie i nie graj nikogo zawsze prosto z mostu bo ja tak dziś przesrałem sprawę ze tak mi głupio że nie wiem co napisać dobrze że niewiasta jest bardzo wyrozumiałą i inteligentną kobietą i mnie naprostowała na właściwy tor i chwała jej za to :D

najgorzej jak trafi się na dziewczynę która jest wróżką... wtedy to przesrane życie :D

Ropsonok    8

Albo na czarownice, która wie ile wypiłeś i ile kasy zarobiłeś. Chociaż ma to dobre strony, dokładnie przepowiada pogodę i mówi kiedy krowa będzie się cielić <_<

daremw    128

wszystkie dobre czarownice ;) a ty rolstudent byś pasował do podlaskiego zjazdu AF :) w sumie nie tak daleko he he

Lina czemu przesrane z wróżką super, zawsze by wiedziała czy facet coś kombinuje, czy moze jakąś niespodziankę ma dla obojga, a jak by nie mógł wpaść na jakiś pomysł to taka luba mogła by do jakos naprowadzić na właściwy tor nie. :D

rolstudent    94

No ja do podlasia mam 3 km. Tak ze naprawdę nie dużo. Nawet kiedys w TAP redaktor zrobil taki blad i nasza obore przenius na podlasie. Tytulujac artykuł, , obora z Podlasia. A ja przeciez z Mazur jestem.

Szymi40    372

Lina czemu przesrane z wróżką super, zawsze by wiedziała czy facet coś kombinuje, czy moze jakąś niespodziankę ma dla obojga, a jak by nie mógł wpaść na jakiś pomysł to taka luba mogła by do jakos naprowadzić na właściwy tor nie. :D

Oj Tomuś -Tomuś chciał-byś by ,,twoja'' wiedziała wszystko o Tobie WSZYSTKO gdzie-z kim-co i jak ! Oj naprowadziła by cię ale do pionu :P

banan575    104

Kobieta im mniej wie tym lepiej, to samo tyczy sie facetow, im mniej wiedza to ich glowa mniej boli. :D

daremw    128

To kobiety najczęściej mają wieczne problemy z bólem głowy... kilka lat po ślubie :)

Tak chciałbym aby wiedziała o mnie co ja gdzie z kim kiedy bo bym wiedział jeszcze że jej na mnie zależy i nie stałem się dla niej obojętny,także żadnych tajemnic bo po co. Może jestem dla was dziwny ale wiecie co mało mnie to obchodzi mam swoje myślenie i się tego trzymam rękami i nogami na całego. Zresztą dziewczyna czy zona jak by sie tak wypytywała to stwierdziłbym że mnie dalej kocha, i jest zazdrosna o mnie bo nie chce sie dzielić z nikim mną. :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I pomyśleć, że ja w podstawówce oglądałam czerodziejkę z księzyca :D

maniek183    8

I ja :lol: ale jak w domu trzy siostry to nawet nie było innego wyjścia :ph34r: A tak co do bajek też macie wrażenie, że to co dzieciaki oglądają teraz to jakieś nieporozumienie? Gdzie są prawdziwe bajki takie jak kiedyś?

rolstudent    94

Oj od czasu do czasu tobi my pamowie jestesmy prawdziwymi magikami. Czarujemy tak ze az niewiasty się rumienią :-D

Ja też oglądałem czarodziejkę z księżyca w sumie temat zawsze na czasie wieczna miłość. Szkoda że nie leci całe 5 serii. Bajki były inne kiedyś bo i inne były czasy, kto oglądał z was he mena, dragon bala, zwariowane melodie, chociaż teraz też są spoko bajki nie które, no pingwiny czy te smoki, można popatrzeć. Wiecie w Harrym Potterze dziewczyny mialy po 11 lat a były czarownicami więc nie wiem czy to kwestia aż 50 lat różnicy. :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się