Skocz do zawartości

Polecane posty

daremw    128

Gnojowica pod QQ, potem przemieszać ziemię i niech odleży parę dni przed sianiem. Też bym wolał sprzątać bo zimno a ten ciągnik bez ogrzewania niestety

Ja wiem że do wszystkiego idzie się przyzwyczaić sam nie jestem idealny i mam tego świadomość dlatego też od płci przeciwnej nie wymagam nic od wyglądu jeżeli mnie urzeknie swoim charakterem sposobem życia swoim entuzjazmem to biorę ją jaka jest :rolleyes: . Co do ciast uwielbiam drożdżowe z śliwkami lub truskawkami do tego szklanka mleka i jestem w niebie, mnie do szczęscia więcej nie potrzeba. Dobrze że są zamrożone śliwy to sobie walnę na świeta choćbym miał nie jeść ale ładnie wygląda ale wiadomo skusic sie zawsze warto. ;) .

daremw    128

To ta sama prace robimy:-D tylko ja mam ogrzewanie. I ramie ssawne. Tak ze nawet z ciągnika nie wysiadam:-D

Szczęściaż, ja mam widocznie dużo mniejsze areały, w dodatku kiepskie ziemie, bo jak bym wjechał dużą beczką to bym do lata czekał żeby wyjechać ;/

daremw    128

no właśnie nie koniecznie szybciej, kiepskie dojazdy, mała beczka to wcale nie sprzyja szybszemu zakończeniu :)

rolstudent    94

Ja teraz smigam 5km. Dzis juz 9 beczka. Dobrze idzie bo jedna 45 minut.dzis zdarzylo mi się wyprzedzac ciagnik.

rolstudent    94

Smerfetka tu chyba gada sie o wszystkim. Wy dziewcxyny piszecie o ciastach jeszcze inni podaja numery kont. a my o swojej pracy. No wiem guwniana robota. Ale jak madrosc ludowa mowi ..jak srasz tak masz.. i trzeba śmigać z towarem jak jest

banan575    104

Zalozcie sobie watek NASZE PRACE POLOWE. A nawet chyba juz taki jest WIOSENNE PRACE

daremw    128

Ale tutaj ciekawiej i chociaż raz na jakiś czas jakaś rolniczka się odezwie ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

andrzej moje zdanie już znasz i nadal je podtrzymuję ;)

Tworkowiak    103

A są w waszych stronach kawalerowie z dziećmi, bo w moich to nigdy nie słyszałem :huh:

Lina - Andrzej zna, ale reszta nie zna ;)

daremw    128

Może w przypadku faceta pytanie powinno być inaczej sformuowane czyli facet który ma dziecko ale nie ma prawa do opieki (nie mylić z odebraniem praw rodzicielskich), bo to są sporadyczne przypadki kiedy facet otrzymuje prawo do opieki

banan575    104

Co myślicie o związku z panną z dzieckiem lub kawaler z dzieckiem??

Jedrus ktos Ci dziecko podrzucil???? :D

To wszytko zalezy kto w jakiem wieku.

Mlodzi jak sa mlodzi to nie chca drugich osob z dzieckiem, ale tak po 40stce to i z dzieckiem wezma aby tylko byla ta druga polowka.

Bo sa rozne przypadki ze jednej osobie zaostanie sie dziecko taki los.

Edytowano przez banan575

Szymi40    373

A są w waszych stronach kawalerowie z dziećmi, bo w moich to nigdy nie słyszałem :huh:

Lina - Andrzej zna, ale reszta nie zna ;)

A jesteś pewien że nie masz dzieci ? :) pewna to może być kobieta - facet niby też ale tylko ten co jeszcze nic ten-tego :P

andrzej2110    529

Lina owszem znam ale jestem ciekaw opinii innych.

Jest niedaleko mnie kawaler około 40 lat co ma córkę. Kawaler bo ślub nie doszedł do skutku... Matka tego dziecka wyszła za mąż za innego.

banan575    104

To ja daleko tez nie musze szukac, u mnie na wiosce jest panna 37lat co zrobila sobie dziecko z gosciem 27lat co jest zareczony z dziewczyna.

No i ta panna urodzila i wychowuje sama. A imie dziecku nadala po ojcu.

A u nas zdarzyło się w rodzinie tak że dalsza kuzynka zaszła w ciążę z swoim narzeczonym, on jak to usłyszał nalegał na usuniecie ciaży, ona sie nie zgodziła i postanowiła urodzić, on ja odszedł. Jak była w 6 miesiacu poznała faceta on się nie zraził i po 3 miesiacach oświadczył się. Ślub mieli razem z chrzcinami dziecka. Dzisiaj córka ma 14 lat, mają też dwójkę swoich ale powiem wam że kuzyn świata nie widzi za córąm jest jego oczkiem w głowie. ;)

cinek1808    27

mam znajomego co kręcił bajerę z dwiema panienkami oczywiście obie w ciąży były o sobie nie wiedziały i urodziły w jednym tygodniu

Szymi40    373

nic nowego...... znajomy ma 3 dzieci każde z inną kobietą -a najlepsze jest to że ma dwie córki które mają tak samo na imię [jedna ma jego nazwisko ]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się