Skocz do zawartości

Polecane posty

daremw    128

wczoraj też u ciebie padało :) a podlasie niby niedaleko a tu słońca sporo nawet dziś

rolstudent    94

Wczoraj to tak mrzylo. Ale dzis to chapa na calego. Chwile odpoczne i moze siewnik wyciagne do kuku. I troche spawania mam. Jest co robić:-D

tomaszek25    1

zawsze na poczatku to ładnie wyglada ona pomaga a potem juz to zle to przeszkadza to nie tak i wszystko zle... nie wiem jakbys sie starał to i tak wszystkich w domu nie zadowolisz... dziwny ten mój post ale musze sie tu rozkrecic troche ale ciezko jest mi sie skupic bo za duzo na głowie za duzo problemów... i praca w polu ale pada i jest chwila oddechu...

czesci12    0

Bo kto chce to pracyje:-D a kto ma 2 lewe rece to choć by go batem ganiac to robic nie bedzie. Pada deszcz ja dzis odpoczywam

Swieta prawda. ale sa tez ludzie ktozy urodzili sie goli i goli pozostali.z roznych przyczyn zyciowych

daremw    128

zawsze na poczatku to ładnie wyglada ona pomaga a potem juz to zle to przeszkadza to nie tak i wszystko zle... nie wiem jakbys sie starał to i tak wszystkich w domu nie zadowolisz... dziwny ten mój post ale musze sie tu rozkrecic troche ale ciezko jest mi sie skupic bo za duzo na głowie za duzo problemów... i praca w polu ale pada i jest chwila oddechu...

Reklamacji się nie uwzglednia. Było się nie żenić :) każdy ryzykuje to samo he he

Edytowano przez daremw

czesci12    0

UWAGA:

Pilnie potrzebuje pomocy jestem w okropnie trudnej sytuacji życiowej.pochodzę z rodziny wielodzietnej jest nas 9 rodzeństwa.Jestem osobą o 70% uszczerbku wzroku i to powoduje nie moc w znalezieniu pracy.Z powodu slepoty. Bardzo potrzebuje wsparcia materialnego proszę o przelewanie nawet małych kwot. Kto ile może z dobrego serca.

Bardzo potrzebuje pracy takiej abym mógł utrzymać siebie, żonę i 3 dzieci

Obecnie mieszkamy na 1 pokoju ściśnięci jak śledzie w beczce,

dzieci leżą razem z nami jak książki na półkach na łóżkach piętrowych.

I ten 1 pokój możemy jeszcze stracic.

Bardzo potrzebuje pracy bardziej zadowolony był bym z wędki niż z gotowej rybki.

Jestem osoba pracowita ze wsi nie pijąca ani nie posiadam żadnych innych nałogów

proszę o pomoc może ktoś się znajdzie kto ma pieniądze aby pomoc.mam tez pomysł na działalność gospodarcza ale to wymaga dużego wkładu finansowego.

Proszę o pomoc.

KONTAKT PISEMNY -Proszę o oferty pracy na kontakt http://eu1.badoo.com/0380249074/

num konta do wpłat. GBS Bank 35 8355 0009 0020 4583 3000 0001

rolstudent    94

Ale prosimy Cię juz nie wklejsj tu takich postów. Bo to nie ns temat po pierwsze a po drugie to nie ogloszenia. I jeszcze admin cie ukaże i nie bedziemy mogli korespondowac z tobą

czesci12    0

Ale prosimy Cię juz nie wklejsj tu takich postów. Bo to nie ns temat po pierwsze a po drugie to nie ogloszenia. I jeszcze admin cie ukaże i nie bedziemy mogli korespondowac z tobą

to mozna ten sam tekst znalesc na forach,onecie.interia.pl.oraz wp.pl i wielu innych.kontakt przez badoo.com

blokowanie tego tekstu jest wprost nie moralne

daremw    128

zamieszczanie tego tekstu jest niemoralne, dalej uważam że ma to niewiele wspólnego z prawdą a jedynie żerujesz na ludzkiej naiwności, zamiast wklejać prośby o wpłaty zajmij się szukaniem pracy

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a mnie jeszcze intersuje co tego pana żona robi? czy pracuje czy nie? bo wiele rodzin w polsce z jednej pensji żyje i jakoś nie narzeka, bo komu ma narzekać.

Pewnie to spam trzeba go jak to sie mówi dosłownie hmm. Co do tego czy ktoś ma jak coś zaczyna czy nie to powiem że ktoś przejmie ma wszystko i to rozpiepszy w cztery wiatry a drugi wejdzie w łyse pole i cos z tego zrobi, nie ma reguły, ale twierdzenie że nie będę zakładał rodziny bo nic nie mam i jestem biedny to uciekanie od odpowiedzialności, nie masz nic to zrób coś żebyś miał. Mnie jak nie było stać na opryskiwacz 1000l a był mi potrzebny to zrobiłem go w ciagu 2 tygodni , i nie narzekam kropi super i współpracuje z ciapkiem, także dla chcącego nie ma nic trudnego, i głowa do góry bo mimo że dzis pada deszcz to jutro zaświeci słońce :D

Tworkowiak    103

czesci12 - w powiatowym urzędzie pracy widziałem ogłoszenia ludzi, którzy szukają do pracy kogoś z orzeczeniem o niepełnosprawności np. na sprzątaczkę lub ochroniarza. W Twoich stronach nikt takich ogłoszeń nie daje, czy nie masz takiego orzeczenia, czy też nie kwalifikujesz się do takich prac?

A tak poza tematem - jak to jest u Ciebie z internetem? Ktoś dał Ci komputer i zafundował internet, czy to MOPS pomaga?

tomaszek25 - skąd jesteś, bo masz lokalizację WOR? Może Boguty, lub okolice? ;)

smerfy2210    0

Dzisiaj piec??? i jeść w Święta prawie tygodniowe ciasto...no Panowie, macie pomysły :D w sumie jeszcze z niedzieli ciasto "męczy się" w lodówce ;)

banan575    104

Sprzątają pewnie.

Albo już pierwsze ciasta pieką. :D

U mnie siwo zapylenie bo moj do swiat chce lazienke skonczyc. Tzn plytki nad wanna. ;)

A kto tam ciasta piecze???? 10-15 lat temu moze tak ale dzis???

smerfy2210    0

ja pieke, nie wyobrażam sobie Świąt z ciastami/ciastkami ze sklepu...to właśnie drobne rzeczy sprawiają, że Święta mają magie i niepowtarzalny urok :) co więcej, choć wiem, że i tak sporo zostanie (jest też komu rozdać) piekę dla każdego domownika jego ulubione ciasto plus coś nowego ;)

Tworkowiak    103

Nie każde się nadaje do pieczenia kilka dni wcześniej to wiadomo ;) Znam ludzi, którzy pieką wcześniej i mrożą, lub trzymają gdzieś w lodówce, ale to raczej kiepskie pomysły.|

A te z niedzieli to jakie, że tak je męczysz?

Banan - jak jest możliwość to warto upiec bo swoje to lepsze. Powiesz -gadam o pieczeniu, a pewnie mamie te ciasta zlecam do przygotowania -spokojnie pomagam jej jak tylko mogę :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się