Skocz do zawartości

Polecane posty

Szymi40    373

Jak u Linki oberwiecie truskawki to zapraszam do mnie na maliny, nieopodal uzdrowisko Nałęczów i Kazimierz :)

To lepiej jak będą rwać biczem po grzbiecie...... :):D szybciej-szybciej. ;)

grzesmaly    681

Panowie poprostu zle wszystko robicie bo ziemie powinniscie pier a piescic kobiete a nie wszystkke inwestycje tylko na h ja mam lepiej bo od 2 latek nie bylem nigdzie na urlopie bo mi kobieta nie pozwolila bo jak nie plug to cos innego trzeba kupic a ja chce do egiptu na tydzien chociaz byle nie wakacje w pl za drogo tu jest

nie marudzic panowie kobiet jest na gospodarstwo tylko kobieta to nie traktor ona pluga nie pociagnie

banan575    104

to jak u Linki oberwiecie truskawki, a u Izki oberwiecie maliny, to zapraszam do siebie na seks :D :lol:

Edytowano przez banan575

grzesmaly    681

Ja jestem rolnikiem z przymusu poprostu odziedziczylem dwa rozklekotane ciagniki i 12 h i zero maszyn ja mam inna prace a na roli poprostu siewy i zniwa dobrze ze tesc cos podpowiada bo inaczej to faktycznie zniwa bym mial w grudniu

grzesmaly    681

Zawsze nowe doswiadczenie dla mnie ale moja kobieta nie pozwolila by na to bo lubi mnie ganiac ps . Zeby nie bylo to ja po dziadkach odziedziczylem

Tworkowiak    103

Po pierwsze to literką h oznaczamy godziny, a hektary - ha (!). Po drugie ....żona lubi Cię ganiać? ....no weś.... :P

szaman1    38

Panowie poprostu zle wszystko robicie bo ziemie powinniscie pier a piescic kobiete a nie wszystkke inwestycje tylko na h ja mam lepiej bo od 2 latek nie bylem nigdzie na urlopie bo mi kobieta nie pozwolila bo jak nie plug to cos innego trzeba kupic a ja chce do egiptu na tydzien chociaz byle nie wakacje w pl za drogo tu jest

nie marudzic panowie kobiet jest na gospodarstwo tylko kobieta to nie traktor ona pluga nie pociagnie

Ty tak swoją pieścisz że one ciebie pier...li

grzesmaly    681

Wazne ze dajemy rade i kobieta jest taka co mi odpowiada a wiadomosc kawalerow z onanizmu dzieci nie bedzie

konteno    1065

bananku , żartujesz prawie jak moja kiedyśniejsza nauczycielka anielskiego ze szkoły średniej

andrzej2110    529

to jak u Linki oberwiecie truskawki, a u Izki oberwiecie maliny, to zapraszam do siebie na seks :D :lol:

Ciekawe czy twój mąż będzie z tego zadowolony :D

banan575    104

bananku , żartujesz prawie jak moja kiedyśniejsza nauczycielka anielskiego ze szkoły średniej

Lepiej zartowac niz chorowac :rolleyes:

No jak nie mam malin i truskawek to co moge zaproponowac??? Wyrywanie chwastow??? :D

No chlop to taki czlowiek ze on musi byc uradowany z wypoczynku. :D

banan575    104

Kobiecie zawsze cos nie pasi :D , a jak chlop zadowolony to jest zdrowy i rzeski do roboty.

Meg5    347
Czyli kobieta nie musi być zadowolona z odpoczynku? :D

Jak nie ? Banan tu jakieś opowieści dziwnej treści nam opowiada .Ona jak chce, to niech nie będzie zadowolona z odpoczynku ,jak nie mam zamiaru ;):D

Kobiecie zawsze cos nie pasi :D , a jak chlop zadowolony to jest zdrowy i rzeski do roboty.

Mów za siebie .... ;)

banan575    104

no grila w 2014r to ja juz zaczelam 3tydnie temu.

Akurat bylo cieplo to odbylo sie spotkanie kilku znajomych i byla karkoweczka, wodeczka, pogaduchy.

Tylko nie prawcie mi kazan typu alkohol w poscie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się