Skocz do zawartości

Polecane posty

wiesmag    52

no hej MAT912-musi być,chociaż jeden malutki-uroku dodaje.

często dziewczyny piegowate mają kompleksy z tego powodu-niepotrzebnie-to fajne jest.

idę przytulić moją piegowatą :rolleyes: sprawdzę przy okazji czy jej jakiś gdzieś na ciele nie wyblakł-wszędzie sprawdzę :D

Edytowano przez wiesmag

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie że nie potrzebnie mają kompleksy. :) weź dla pewności lupę, wtedy nic nie umknie Twojej uwadze. :lol:

Edytowano przez MAT912

Michufarmer    21

No to zakąskę już mamy , :D tylko napędzimy napoju wyskokowego :P i będzie bal "Oj będzie bal" :lol:

To ja mogę wyrób % załatwić ;p

To w takim razie gdzie i kiedy?

to dobrze do Chłopacy doceniają takie dziewczyny, które sa na gosp lub chcą. Takich tez ze świecą szukać.

Nawet bardzo dobrze, tylko żeby jeszcze dziewczyny doceniały starania chłopaków, a tu różnie bywa. Często jak dziewczyna ma za dobrze z chłopakiem to traci rozum i najczęściej zostawia tego dobrego chłopaka... Wiem, trochę generalizuję, ale niestety znam takie przypadki.

Dziewczyny z AF, ja wiem, że Wy jesteście porządne, dlatego moja powyższa wypowiedź Was się nie tyczy ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chłopaki twierdzicie że dziewczyny z AF są porządne, dziewczyny twierdzą że takich chłopaków ze świecą szukać, to ja się Was pytam - NA CO WY JESZCZE CZEKACIE?

slawny    6

apropo gotowania to sam jak mam troche czasu to lubie cos odwalic w kuchni, najpierw ide do sklepu, bladze miedzy polkami, szukam ciekawych skladnikow zastanawiajac sie co moze do siebie pasowac, kupuje, zanosze do kuchni i tworze, nie zawsze efekty sa fajne ale czasami wyjdzie cos zajebistego;)

) czesto mnie denerwuje stereotyp ze facet ma jesc a kobieta gotowac, fajnie jest cos ugotowac dla kobiety. panowie uwierzcie mi ze gotujac cos dla waszych wybranek szczegolnie na ich oczach umiejetnie wladajac nozami, mozecie sobie dodac +100 do atrakcyjnoci;) a schabowego to wstyd sie przyznac ale nigdy nie zlozylo mi sie przyzadzic.

Edytowano przez slawny

samczyk1991    82

A, ja nawet jajecznicy sobie nie potrafię zrobić, dlatego jak gadam z koleżankami to często tak ukierunkowuje rozmowe, że czasem udaje się uzyskać zaproszenie na obiadek :D

Za to jakoś ciasta i desery mi się udają i podono moim gościom smakują. Często eksperymentuje z przepisami :)

Czyli jednak mam szanse na te +100 do atrakcyjności ?? :D

Michufarmer    21

Wszelkie działania w kuchni wymagają zręczności - mniejszej, większej, ale zdolności manualne się przydają - i to nie tylko w kuchni ;P

Dlatego gotujący facet może być atrakcyjniejszy, nie oznacza to oczywiście, że facet, który przypala wodę na herbatę nie znajdzie kobiety ;P Ja też lubię coś sobie upichcić, jajeczniczkę, kurczaka po chiński, no i moje danie, czyli naleśniki ze szpinakiem i sosem czosnkowym (który ponoć też jest wyśmienity). Wiadomo częściej gotują kobiety, ale ja uważam, że facet też powinien mieć kilka swoich dań specjalnych ;)

Madzia20    16

No fakt, gotujący facet jest ekstra :D

A jak jeszcze taki uwielbia gotowac dla swojej wybranki to już cudo :)

Madzia20    16

e tam, komfort nie jest najważniejszy :D instruktor to podstawa :)

sama w domu jak już jeżdzę to ursusem c-330 ewentualnie c-360, do największego cacka mnie nie dopuszczają :)_

Ale może i dobrze bo wtedy to już w ogóle by chcieli żeby kobieta wszystko robiła :)

wilczek    4

kolezanko to ze jezdzisz c-360 to oznacza poprostu ze zdolna z Ciebie Kobieta bo tym traktorem trzeba umiec jezdzic:) nie jest taki prosty jak niektore nowe CIagniki w ktorych wystarczy wcisnac jeden przycisk i tylko dodawac gazu :P szacunek dla Ciebie

mickas092    320

Mnie studia uczą gotować :lol: Jak sobie sam nie ugotuje na stancji to nikt mi nie ugotuje :D Studia dobra rzecz :P

samczyk1991    82

Ja mam podobnie, mieszkam na starej piekarni przerobionej na pokoje dla pracowników i muszę samemu sobie radzić, a co miesiąc jadę do rodziców po wałówkę. Obiady to gotowce jak nie ze słoika, paczki, puchy to z mrożonki. Jedynie w weekendy coś myślę aby samemu upichcić, dlatego fajnie by było poznać pannę, która lubi i potrafi gotować :D

mickas092    320

Mam podobnie jak ty @samczyk - żarcie ze słoika ewentualnie jakiś makaron się ugotuje albo usmaży kotleta/omleta/jajecznicę :P

Maniaa    0

Tak czytam, czytam ... i chyba zgłodniałam :D

No i bardzo ładnie panowie, że umiecie coś zrobić sobie do jedzenia :) To się chwali :)

FINN    988

nie chwaląc się, to ja z głodu bym nie umarł ;) ale co jak co dla kobiety lepsze od patrzenia jak mężczyzna gotuje, chyba jest gotowanie razem z nim... :) bo jak dla mnie wspólne gotowanie jest o wiele bardziej zabawne i lepiej smakuje coś upichcone razem:)

martina    23

Co ja słyszałam, to mężczyźni są o wiele lepszymi kucharzami niż kobiety, to po pierwsze :lol:

A studia wcale nie uczą gotować, bo mojej koleżance mama co tydzień przysyła DHL wałówki aby córka nie umarła z głodu.

Ja sie w sumie zaczęłam uczyć gotować w liceum bo zawsze jak wracałam do domu to nic nie było i musiałam coś na szybko zrobić. I tak powstała moja pasja.

A ja tak tylko zapytam was czy ktos wie dlaczego Ursusem c-360 nie powinno sie zjeżdżać na 3 biegu ze stromej góry ;) Bo ja wystrzegam się tego jak ognia :rolleyes:

Michufarmer    21

... jest gotowanie razem z nim... :) bo jak dla mnie wspólne gotowanie jest o wiele bardziej zabawne i lepiej smakuje coś upichcone razem:)

Mądrze gada polać mu :D:D

Ja gotowania nauczyłem się właśnie na studiach. Pranie, prasowanie, gotowanie nie stanowiło problemu ;)

Ale jak napisał FINN razem zawsze fajniej :D

Edytowano przez Michufarmer

martina    23

Nigdy nie gotuje sama :P Jak tylko moge to zapraszam FINNa do kuchni by mi pomagal :lol:

Nie będzie tak prosto, może ktoś się domyśli.

Edytowano przez martina

tomaszpa1    0

ktos wczesniej wspomniał ze kobiety nie lubia wiejskich zapachów, ja tez ich nie lubie i pracuje w gospodarstwie tylko dlatego ze mam ziemie i nic nie hoduje od małego wychowalem sie w miescie i jakos od dziecka interesowały mnie tylko maszyny i rosliny , zwierzeta nigdy. moja kobieta jest z miasta i wiem ze progu obory by nie przekroczyła nawet , ja tam nie jestem az taki pedantyczny na tym punkcie. jednak szanuje ludzi czy sa to kobiety, czy mezczyzni ktorzy dzien w dzien pracuja przy zwierzetach...

to jest praca bardzo obowiazkowa i nie jeden by sobie z tym nie poradził...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się