Skocz do zawartości

Polecane posty

binek    264

Raczej kwestia wieku, gdy ma się naście główną role odgrywa moda, gdy ma się ok.30 wtedy szyk i elegancja. Szczerze to taka 30-dziestka w szpilkach i dopasowanej kiecce bardziej przyciąga wzrok niż małolata w podartych dzinsach i trampkach. Ale to już kwestia upodobań a przede wszystkim wieku.

Thomas2135    1194

Binek zgodzę się z Tobą. Teraz zobaczyć gdzieś wmieście dziewczynę-kobietę w szpilkach w spódnicy przed kolano, rzadki widok. No ale jak już się trafi to bardzo przyciąga wzrok, szczególnie mój. :D :D

banan575    104

No bo to wszystko kreuje moda. Moda narzuci styl i tak sie mlodzi ubieraja czyli MODNIE, tylko ta moda nie kazdemu sie podoba i nie kazdego przyciaga wzrok.

Bywa ze jest ladna dziewczyna ale jest oszpecona moda i zeden chlopak Jej nie widzi.

robo1980    42

w moich okolicach jeszcze trafiają się dziewczyny które by chciały zamieszkać na wsi

Tworkowiak    103

Binek zgodzę się z Tobą. Teraz zobaczyć gdzieś wmieście dziewczynę-kobietę w szpilkach w spódnicy przed kolano, rzadki widok. No ale jak już się trafi to bardzo przyciąga wzrok, szczególnie mój. :D :D

Racja, racja ;)

Zamiast spódnicy mogą być spodnie "rurki" - też ładnie :wub:

Edytowano przez Tworkowiak

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no to i ja się tez z wami zgodzę :D po mojej dzisiejszej wizycie w kosciele stwierdzam ze spotkac męzczynę w garniturze pod krawatem w spodnaich inne niż jeansy to też "robi się rzadki widok, no ale jak już się tarfi to przyciaga wzrok, szczególnie mój" :D

Tworkowiak    103

U mnie była tak kiepska pogoda, że szkoda byłoby garnitur wkładać:P Śnieg, deszcz, wiatr, wszystkiego po trochu.

Lina najszybciej w garniturze to bardziej na ślub jak się idzie do kogoś do kościoła albo od świeta, w taka zwykła niedzielę to rzadko się widzi kogoś w garniturze. My dzisiaj graliśmy na rozpoczęcie rekolekcji, oczywiście w pełnym o mundurowaniu, spodnie czarne z lampasami, marynarka z pagonami, czapki, ale jak mamy gdzieś wyjazdowe to do tego jeszcze peleryny, niektóre dziewczyny mówią że robią wrażenie, i jak sie idzie grać gdzieś gdzie zaproszą to kobiety pytają czy będziemy w pełnym rynsztunku, a weź idź tak grać jak jest 30st ciepła, w zimie to super ale w lato szok. Nie wiem co w was kobietach jest że mundur na was tak działa wujek jest policjantem to jak założy galowy to ciotka wzroku z niego nie spuszcza. ;)

Meg5    347

@Lina w kościele za facetami się oglądasz....... co na to ksiądz ? :o

A nic ,on się ogląda za kobietami lub (o zgrozo ) za dziećmi ;[

Szymi ksiądz też się ogląda za kobietami ale skubany stoi przodem do ludzi i się nie musi odwracać, a ty żeby zobaczyć dziewczynę to czekasz na przekażmy sobie znak pokoju, i głowa chodzi :D

Szymi40    373

Ja tam w kościele staje z tyłu i tak słuchając księdza - podziwiam ,,cuda natury'' :P

U nas na samym tyle stoją sami faceci a kobiety dalej więc trzeba stanąć z 5m od wejścia, ale ja o tyle mam dobrze że często jestem na chórze to widzę wszystko

Szymi40    373

Tak przy samych drzwiach nie staję - z chóru dobry widok ale u nas wstęp tylko dla śpiewających ;[

Pablo44    10

Ja tam stoję obok księdza i czasem przodem do ludzi to wszystkich mogę podziwiać :P:D

andrzej2110    529

@Lina w kościele za facetami się oglądasz....... co na to ksiądz ? :o

Ksiądz zaciera ręce że ślub się szykuje :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szymi ksiądz też się ogląda za kobietami ale skubany stoi przodem do ludzi i się nie musi odwracać, a ty żeby zobaczyć dziewczynę to czekasz na przekażmy sobie znak pokoju, i głowa chodzi :D

Czyli nie tylko ja tak mam że na: przekażmy sobie znak pokoju oglądam się kto ciekawy stoi po skosie i za mną :D

banan575    104

No to WY na *przekazcie sobie znak pokoju* sie ogladacie, A ja to ogladam sie cala masze :D Czasami to nie wiem co bylo na kazaniu, bo moj wzrok mnie wybija z rytmu

Tworkowiak    103

Widzę, że nie jestem jedyny :P

Gorzej, że ja zawsze jeżdżę na poranną mszę na 8.30, a na niej zwykle sami emeryci obok stoją lub siedzą. Jak się jakaś fajna dziewczyna trafi to zwykle to jest jedna z moich koleżanek (wszystkie zajęte), lub moja (niestety :P) kuzynka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się