Skocz do zawartości

Polecane posty

Pablo44    10

Pewno @Lina że każda jest inna i żadne jakieś tam otwieracze nic nie dają bo wieszcie mi panowie że to od razu kabieta wyczuje że coś kombinujesz i że tu podajesz fajny tekst a za chwile nie wiesz jak prowadzić dalej rozmowe ale mówie jak poznasz pare otwieraczy poznasz kilka dziewczyn i załapiesz jak rozmawiać z innymi,

Nie sztuka jest podrywać każdą, tylko utrzymać z nią rozmowę i zanleś wspólne tematy,

Bo to nie to że jak znasz kilka tekstów to wszystkie będą twoje bo to dziewczyny wybierają jak się nie spodobasz fizycznie w rozmowie wyjdzie twój charakter i jej nie będzie odpowiadał no nic nie poradzisz najfajniejszymi tekstami czy żartami.

Jak chcesz mieć fajną dziewczynę kobietę może później żone to poznawaj dużo dziewczyn to trafisz której w padniesz w oko, przecież jak wybierasz i podchodzisz do niej to ona najpierw podoba ci się fizycznie, to i ty musisz się jej spodobać, ale najpierw zadbaj o siebie skoro chcesz ładną dziewczynę chciał byś mieć dziewczynę która jest bardzo otyła ma przetłuszczone włosy nie obcięte paznokcie brudne szorstkie ręce, pogniecione ciuchy na sobie brudne nie zadbane buty.

Popatrz jak kobiety przed wyjściem się szykują, wszystko zadbane ładne czyste, nie mówię że masz być jakimś pedantem czy wyglądać jak edzio ale wyprasowana koszula czyste męskie buty(nie adidaski) kobiety maja opsesje na punkcie butów ty tego nie widzisz ale one spoglądają jak jesteś ubrany jakie masz buty dobrane do reszty stroju,

i juz nie dość że wyglądasz jak gość godny uwagi, to jeszcze czujesz się wsród tych dziewczyn jak męszczyzna a nie jak chłopaszek z gimnazjum

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@pablo Amen :)

smerfy2210    0

Buty to pierwsza rzecz na jaką spoglądam, zanim spojrze na twarz. Wbrew pozorom dużo mówią o właścicielu. Nie ważne jaką buzię bedzie miał, jeśli depta w adidasach to na dzien dobry ma już trudniej :-)

Nie próbujcie teraz mi wmówić że nie wolicie, kiedy kobieta (dziewczyna) jest w butach na obcasie. Zresztą nawet w tańcu nóżka wtedy lepiej pracuje.

robo1980    42

dla mnie to nie ma znaczenia czy dziewczyna jest w butach na obcasie ważne jest żeby mi się spodobała bo jak nie wpadnie mi w oko to najlepsze buty jej nie pomogą....

mario16617    1

Ktoś tu wspominał o naturalności wiec myślę ze styl ubierania tez wpisuje sie w ta naturalnośc tzn chodzę w tym w czym mi wygodnie i w czym dobrze sie czuje. Niekoniecznie musi sie to podobać innym ważne ze bym ja czuł sie dobrze w tym w co jestem ubrany. Nie jestem choinka zeby sie stroić na pokaz:-)

Radan    28

najgorsze są te co mają buty na wysokim obasie a nie potrafią w nich chodzić, choćby były od prady czy innej cholery to i tak nie zmienia mojego stanowiska.

Buty jak to buty kwestia gustu i okoliczności do jakich są założone, ale ważniejsze jest to co się w nich kryje bo po takiej wpadce

żadna panna nie będzie was uważała za eleganta :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chyba ciut źle odbieracie te buty :) każdy ma swój styl i jego sprawa jak się ubiera ale tu raczej idzie o schludność i czytość. Ja jako dziewczyna zwracam uwage czy facet dba o siebie i tu min. kłania się higiena osobista i czysta garderoba. I nie trzymamy się tematu pracy w gospodarstwie bo no nie ma siły żeby się nie ufajtać buty błotem, ubrania smarem czy wapnem ale prezentacji własnej osoby poza pracą i domem.

Szymi40    373

Piszecie o higienie osobistej i czystości garderoby - hmmm dziś sobota trzeba się wykąpać.... :(:P

samczyk1991    82

Wyjdź na dwór to i kąpać się nie będziesz musiał. Dziś po pracy w stolicy deszcz i grad na raz :wacko:

banan575    104

Wlasnie pokazac sie schludnie po za praca zeby nikt nie myslal ze sloma z butow wystaje.

No ale skad chlopcy moga wiedziec jak to jest prezentowac sie w szpilkach, jak juz maja problem ze znalezieniem dziewczyny, (a wmawiaja ze na gospodarke ciezko), a co dopiero znalezc taka co pracowita i potrafi sie tez wyjsciowo odstrzelic dla faceta

izolda789    12

Z tymi butami męskimi to coś jest bo ojciec mojej koleżanki miał uczulenie na amantów w białych adidasach co do jego córki przychodzili ;)

Tworkowiak    103

Dla mnie nie ważne jakie , ważne żeby:

1 - były czyste(!)

2- były zadbane (czyli np. nie powinny być jakieś porozklejane itp.)

3- pasowały (przynajmniej jako tako) do ubrania.

I to dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn bo każdego najłatwiej poznać po butach. ;)

marcin1832    3

ogólnie poza gospodarstwem to lubię chodzić w koszuli :) nie jakieś koszulce i bluzie(jak skate)oraz buty eleganckie zakładam zawsze :rolleyes:No i rzecz jasna kultura :rolleyes:to tak z reguły poza domem,no wiadomo nie zawsze na plażę sandały :rolleyes:

Edytowano przez marcin1832

Dla mnie jest obojętne jakie dziewczyna ma buty, w końcu jak spotkam dziewczynę to na buty nie patrze tylko na twarz, osobiście lubie adidasy, są uniwersalne, na wypad do miasta po cos w sam raz, ale tak odświetnie czy na randkę, to półbuty oczywiście w półmacie aby się nie za bardzo świeciły, połysku można dodać plakiem w tedy się nie kurzą, spodnie czarne od garnituru, ewentualnie ciemny sztruks, do tego w lato koszula z krótkim rękawem, na spodniach bez krawata ale z rozpiętym kołnierzem, no w jak zimno opcja koszula w spodnie i jeszcze czarny sweter i myślę że jest dobrze, do tego odpowiednie perfumy i można iść na dancing. :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja jutro do kościoła założę sneakersy na koturnie i mi to lotto co o mnie pomyslą ludzie :P

Brrr lina to jeszcze aż taka zima będzie ;) . Dla mnie dziewczyna to i seksownie i pieknie wygląda nawet w baletkach ;) . Banan widzisz ja od pocżatku mówię że mam problem z znalezieniem dziewczyny a wiem jak wygląda kobieta w szpilkach więc nie wiem gdzie tu powiązanie :P . Swoją droga nie musiałabyś okazywać na każdym kroku kpiny i śmiechu z ludzkiego nieszczęścia :(

Madaa    0
Jestem ciekawa jakbyście pisali jakby jakas kobietka chciała poznac rolnika  A do tego by wyliczyla swoje wymagania 

buty a wszczególności na wysokim obcasie profilują pupe , tak więc czym więcej dziewczyna chodzi w szpilkach tym ma ładniejszą pupcie i zgrabniejsze nóżki :)

Edytowano przez krystianwarowy

Tworkowiak    103

Magda dawaj te wymagania. Jak jesteś zajęta, albo nie chcesz poznać rolnika to trudno, napisz to przekonamy się co kto odpisze. ;)

Nikt nie każe kobiecie chodzić całe życie tylko i wyłącznie na obcasach - przynajmniej ja bym swojej nie kazał (bo zależałoby mi również na jej kręgosłupie) ;)

Też bym za nic nie zmusił dziewczyny aby wkładała szpilki jakby nie chciała, szkoda sobie niszczyć stopy czy kręgosłup tylko dlatego ze chce sie ładnie wyglądać. Kobiecie ładnie jest we wszystkim, nawet w trampkach :P

banan575    104

Chlopcy apropos szpilek. Kupuje sie takie na ktorych mozna normalnie stac i chodzic tak zeby noga sie nie meczyla i nie bolala.

A jak juz dziewczyna potrafi biegle chodzic to i przez cale wesele potrafi przebalowac w szpilkach.

Zanim poznalam mojego to byly trampki adidasy, no a teraz to szpanuje w szpilkach jak jest niedziela. Moze to lubie albo moze juz taki wiek mam

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się