Skocz do zawartości

Polecane posty

samczyk1991    82

Ty ale z tym gotowaniem to nie byłby głupi pomysł, bo gotować to nie bardzo umiem w sumie to nie umiem, a w tirze na butli będę musiał sobie jakoś radzić :unsure:

Tylko nie mów żeby cie uczyła gotować bo to nie chwyci będzie cie uważać za sadomasochistyczne macho które twierdzi ze miejsce kobiety jest w kuchni i się obrazi na ciebie. Nie mów że jesteś noga jajecznicę chyba umiesz zrobić do tego nie trzeba być Gordonem ramseyem. Nieraz jak na giełdzie stoję z towarem to mam butlę i słoneczko do grzania to jakiś garnek,. warzywka są na miejscu, kawałeczek mięska i zupka jak marzenie, bo w barach tylko hot dogi, błeee żeby w tej parówce jeszcze mięso było

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@samczyk poprostu nie kombiunuj bo przekombinujesz... jak czegoś nie umiesz to sie jej przyznaj, jak umiesz to się pochwal bo szydło z worka wyjdzie i będzie jeszcze zawiedziona a czasami fajnie się mile zaskoczyć :)

samczyk1991    82

Nie nie, nie mam zamiaru nic kombinować. Żadnych sztucznych sytuacji i bajery ;)

Tak poprostu dziś mi humor dopisuje i na żarty się zebrało ;)

Pablo44    10

Stary i zagadaj, rozśmiesz jak sie będzie śmiała i jak tylko cię dotknie czy pacnie to znaczy że się jej podobasz potem jak nie masz nr tel to wyciągnij na koniec spotkania tel ii skieruj ekranem w jej stronę i powiedz "wpisz mi tu swój nr telefonu" i zamilcz nic nie mów jak ci wpisze bez wachania to kolejna oznaka że się jej podobasz, a jak powie cokolwiek że po co ci jej nr i tak dalej, to d*pa nie ma co sobie zawracać kobietą głowy, mówię serio działa na 1000%. ;)

jak dasz jej dużo śmiechu podroczysz się z nią, to następne spotkanie gwarantowane, tak samo przez tel jak umawiasz spotkanie o dzwonisz gadka szmatka trochę i mówisz "spotkajmy się np; pod kawiarnią, w środę o godzinie 18." i też cisza i czekasz co powie jak się zgodzi lub powie i poda inny termin, to kolejna oznaka że jest tobą zainteresowana i działasz dalej. jak zacznie kręcić że musi się uczyć i iść do chorej babci, no to zadzwoń za jakiś czas i spróbuj ponownie jak jeszcze raz domówi i nie poda innego terminu,to znowu d*pa nie ma co sobie zawracać gitary nią, bo przecież jak by ona do ciebie zadzwoniła to byś się zawsze zgodził lub powiedział byś że nie dasz rady i podał inny termin, seri dział jak nic zawsze tak sprawdzam i wychodzi wszystko poco sobie robić złudzenia jak to mówią tego kwiatu pół światu, choćbyś żył nie wiem ile to nie poznasz wszystkich dziewczyn w okręgu 25km :wacko: :D Powodzenia ;)

A co do miejsc na pierwsze spotkanie to według mnie to jakas herbaciarnia właśnie parka zresztą miejsce mało ważne masz sprawić żeby się przy tobie dobrze bawiła i czuła a reszta otoczenia to będzie nic fakt że lepiej żeby wybierać takie miejsce gdzie jak ci braknie tematu do rozmowy to możesz skomentować otoczenie potem się odnieś i zapytać, np chodzicie po parku i patrzysz wiewór zasuwa to tam mówisz patrz jaka ładna wiewióra i pytasz ją potem jakie ma zwierzęta czy lubi, jakie chiała zawsze mieć. potem opowiadasz jakąś fajną chistorię jaką przezyłeś ze poszedłeś na spacer z psem i zobaczył kota i cie przeciągną po ziemi z 10m i ona się śmieje i dalej, kórcze masz jej dać dużo zabawy śmiechu rozśmiesz kobiete ale niw przez jakieś błaznowanie tylko przez śmieszne historie właśnie i będzie luz... kurcze to tak działa że mała bania :lol: ;)

Patrzcie jaki cwaniak widzieliscie go jakie ma pomysły, jak cie nie pacnie to nic z tego tak wywnioskowałem. Ech za słaby jestem na takie zagrania. Ja nie mogę jednej zapoznać w promieniu paru metrów a kolega wszystkie w okręgu 25km, no powiem że niezły z ciebie podrywacz. Powinieneś świadczyć usługi w nauce moze by się człowiek czegoś nauczył. Zebym miał tak z 5% twoich umiejętności to może by było mi łatwiej, nie chciałbyś się podzielić, nie bądź żyła B)

Edytowano przez zetorlublin7341

Pablo44    10

nono... spoko, ale ja na spokojnie i bardziej właśnie jak rozmawiam z dziewczynami i takie tam, to idzie złapać dużo doświadczenia i wniosków jak i co najczęściej pomaga, jak by ktoś chciał za***isty tekst który w zyciu słyszałem żeby jak się zobaczy przepiękną kobietę i boisz się zagadać to od razu jak go sobie powiesz go w myślach to pomaga i rozładuje spięcie przed podejściem i zagadaniem.

Pablo44    10

ale ten jeden to muszę na PW bo szkoda mi urazić kobiet. :P ale musze przyznać że nie wiem jak to się robi :D :lol: <_<

żeby wysłać...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ach mężczyźni żebyście Wy tacy wygadani byli w realnej rozmowie ;) ehhh :D :D

Pablo44    10

zapraszam, możemy to przetestować,ale ni na jakieś fb czy inne badziejstwo :huh: tylko real ;)

arturooo    21

Po piwku zawsze jesteśmy wygadani :) Pablo musisz chyba wejść w mój profil i wyślij wiadomość

Pablo44    10

No nie wiem @atrurooo czy doszło bo wysłałem.... ;)

I dzieki za pomoc teraz będe wiedział. :rolleyes:

arturooo    21

doszło, doszło swoją droga ile ten temat ma już stron a jeszcze się chyba nie wyczerpie prędko :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@pablo nie ma problemu.... tylko żebyś się nie zabił własną bronią ;)

Rozbrajacie mnie tu teraz... naprawde sądzicie, że jest zloty środek na poderwanie dziewczyny? my kobiety to nie komputer że trzeba ułożyć formułę, program i opanujecie.... naszczęście jeszcze tak nie jest i nic się na to nie zanosi :D ja wam powiem najwazniejsze to naturalność, odwaga i szczerośc. No ale ok każdy sposób jest dobry a tonący brzytwy sie chwyta więc obyś @pablo dopomóg niektórym :D

Tworkowiak    103

Najpierw pisze, że kobiety to nie komputery dając do zrozumienia, że każda jest inna, a później pisze, że najważniejsza jest naturalność odwaga i szczerość tak jakby wszystkie kobiety obchodziło to samo. :huh:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kazda kobieta jest inna bo ma inne zainteresowania, inne priorytety i oczekiwania ale bez wzgędu co nam się podoba a co nie to jak kazdy czlowiek dążymy do naturalności i szcerości i to tyczy się tak samo kobiet jak i mężczyzn.

lantierka    0

Witam po raz pierwszy na forum:)

ja mimo wszystko myślę,że każda kobieta wie,z jakimi problemami w relacji kobieta-facet zmagacie się panowie, więc najlepszym rozwiązaniem zawsze jest być sobą:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się