Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

trujące czy nie to jak już to lepiej że pijecie własny wyrób niż nie wiadomo co ze sklepu. A dzisiaj to się tyczy każdego jedzenia i picia, tak jak ktos już wspomniał ja tez nie kupuję mięsa ze sklepu ( w moim domu grzechem by było nie uchować dla siebie świni) a moi znajomi już wiedzą, że wszelkie napoje zastępuję im sokami i kompotami no i własnie ja widocznie tez chucham, dmucham na wszystko ale co zdrowie jest tylko jedno :)

Edytowano przez Lina

szaman1    38

Nie wymądrza tylko podaje naukowo udowodnione fakty.

W ubojni weterynarz bada mięso bezpośrednio po uboju , Nie klasyfikuje tego , nie nasącza itp , bada tylko czy zwierzak był zdrowy , co dalej z tym mięsem zrobią to już nie dział weterynarza

Tylko że w 90% te mięso z tych sklepów nie pochodzi z Polski tylko z zachodnich i Amerykańskich kilkunastoletnich zapasów żywności

szaman1    38

trujące czy nie to jak już to lepiej że pijecie własny wyrób niż nie wiadomo co ze sklepu. A dzisiaj to się tyczy każdego jedzenia i picia, tak jak ktos już wspomniał ja tez nie kupuję mięsa ze sklepu ( w moim domu grzechem by było nie uchować dla siebie świni) a moi znajomi już wiedzą, że wszelkie napoje zastępuję im sokami i kompotami no i własnie ja widocznie tez chucham, dmucham na wszystko ale co zdrowie jest tylko jedno :)

Najlepsza sprawa, kabana wyciągnąć za kitę i pewność że nikt go wodą nie naszprycuje, i w dodatku tani koszt.

martina    23

Kurcze macie o czym rozmawiać, jakby nie było lepszych tematów niż alkohol. Moim zdaniem jak ma się coś głupiego powiedzieć to lepiej siedzieć cicho.

Mnie kusi przejechać się do Kielc, ale szkoda że tak wcześnie są i zimno trochę na moto. A samochodem to się mi nie chce:)

rolstudent    94

mi nalepiej pasuja kielce w sobotę, w piatek ogarnoł bym sprawy w waw, i w sobote z rana na targi,

mario16617    1

7-9 marca jeszcze trochę czasu jest

hej. Cóż to sie szykuje w atlas arenie? Szukam jakichś informacji w necie i jedyne co sie natknąłem to "agrotech"? To o to chodzi? Do lodzi mam blisko to jesli by to było to to chętnie zajrze:-) proszę o jakieś info i dzięki. Edytowano przez mario16617

mario16617    1

Ok dzięki Paweł20. W takim razie za późno trafiłem na post zetora:-P cały urok mobilnej wersji. Ale przyjemnie sie to wszystko czyta. Aż założyłem sobie konto na AF. Nie mam fb nie mam twitera ani innych cudów społecznościowych ale agrofoto mnie pociągneło mimo że ja tą branże znam tylko z widzenia;-) :-P

mario16617    1

Kombajnistką łatwiej zostać;-) i jak sie nie uda za pierwszym razem to można podejść drugi raz:-D dziewica drugi raz nie zostanie:-D

wueska    1

ja bym chętnie przejechał sie do kielc tylko nie mam towarzystwa żadnego

mario16617    1

Iza tak powoli sobie czytam ten temat (wersja af na telefon także szału prędkości przesyłu nie ma) i właśnie czytam o twoich rogalikach:-) nie wiem czemu sprawdzałem rozkład do lublina;-)

mario16617    1

Takie rogaliki dziś w ostatki byłyby jak znalazł:-) właśnie doszedłem do wątku o biletach na targi w łodzi... A to tak niedaleko mnie... Za późno założyłem konto:-P

Tworkowiak    103

ale dziewicą czy kombajnistką ;) ?

Kombajnistką.

Mario ma rację z tą kombajnistką i dziewicą ;)

Edytowano przez Tworkowiak

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Targi, targami....No widzicie gdybyście byli wszyscy zorganizowani to ja bym zrobiła Prywatne Targi Mazowieckie :D, obstawiła podwórze bronami, siewkami, opryskiwaczem i ciapkiem i dopiero byście zobaczyli jak impreza roku wygląda :D zamiast biletu trzeba miec kiełbasę żeby potem ognicho się udało.... no i szereg atrakcji i konkursów min. kto najdokładniej opieli redlinę kartofli, bądź kto szybciej przeszufluje zboże... itp ale wy wszędzie macie za daleko więc co się będę rozpisywać :P

Tworkowiak    103

Lina zorganizuj takie targi najpierw dla swoich sąsiadów i tych użytkowników AF, którzy mieszkają w Twojej okolicy. Jak impreza wypali załóż firmę, która będzie organizowała takie targi w każdym województwie B)

a1fe26c2    36

Byle goście zmieścili się na podwórku i impreza przyniosła więcej pożytku niż szkód. Koledzy w zapale mogą wypielić rządki do czysta, albo szuflując dokopać się do Chin.
Pokazy Tractor pulling byłyby niebezpieczne dla Ciapka. :)

Edytowano przez a1fe26c2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się