Skocz do zawartości

Polecane posty

mat22889    11

dawno mnie tu nie było i nie czytałem wszystkiego. Wybraliście już dziewczynę dla mnie?? :P byle by był odpowiedni rocznik i bez szpachli :D

ptaszyna    125

Kolega się mści za to http://www.agrofoto....60#entry1303007

i za to http://www.agrofoto....40#entry1313206

sam nie wie o co chodzi ale że jest takim jak sam to określił "zgredem " to lubi się przyczepić , a że kobiety pewnie nie ma to na mnie trafiło :P , jestem zajęty :D

Twoja opinia jest dla mnie tak ważna jak to ile śniegu napadało 42 lata temu w Afryce :P

Oj bidulku nie masz już nic więcej na swoja obronę tylko odgrzewasz stare kotlety w nieskończoność, wymyśl coś nowego bo tak tylko potwierdzasz opinię "zgreda".

Dla twojej informacji to jestem szczęśliwym mężem od 17 lat i ojcem od 16. A co to miało znaczyć że "jesteś zajęty" :blink:

Z tym śniegiem to papugujesz lepszych od Ciebie (podesłać Ci linka?), naprawdę wymyśl coś sam, to nie boli.

mariuszd93    489

@ptaszyna

Miało znaczyć że od 14 lat jestem żonaty a od 13 dzieciaty , nie widzę powodu ci się tłumaczyć .zresztą .

Jak zwykle pozujesz na intelektualistę :D ale kiepsko idzie ..... przyzwyczaj się .

Idź zgrywać cwaniaka gdzie indziej , nie chce mi się z tobą gadać

Edytowano przez mariuszd93

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja będę trzymać się dalej wersji że przez żołądek do serca a nie jakimiś rozpierdakami ;) nie dojedliście pączków i ze złości kłucić się zaczniecie :P

Tomasz78    287

Lina racja ;) ale ten błysk w oku ,to coś ,też ma znaczenie o którym pisał kolega na pop. stronie .

Lina dobrze mówisz jak dziewczyna jest wa stanie dopieścić faceta kulinarnie to mmmmmm, nie mówię tu o jakich wykwintnych rzeczach zwykły schabowy z ziemniaczkami potrafi zdziałać cuda, ach i ten błysk w oczach to coś, a jak już nabierze się tych kalorii to można razem spalić w nocy a 12godzin intensywnych ćwiczeń działają cuda ;)

rafals2    1

Kolego ostatnio czytałem o tych cudownych ćwiczeniach i z pewnością bieganiem i innymi normalnymi ćwiczeniami tak szybko nie spalisz tylu kalorii ile przez jedną noc :P:)

mat22889    11

Mat a jak lakieru grubo to przejdzie? :P

Byle by nie było za grubo lakieru i za jakiś czas będzie odpadać :PP

najlepiej bez szpachli i lakieru :D myślę że jeden wypad nad jezioro i się okaże ile było szpachlowania :D

tak po za tym nie mam za dużych wymagań :D

banan575    104

No kochane AGROFOTOWICZKI dopielam wszystko na ostatni guzik w zabawie.

Napisze Wam jak moderatorzy wpuszcza ten temat. :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cisza tu jakiej dawno nie było :D czyzby wszyscy wreście ruszyli w teren.... :D

Tworkowiak    103

Możliwe. Możliwe też, że niektórzy wieczorami sprzęt szykują do prac polowych, bo nie mogą patrzeć jak inni już w polu pracują. ...Dziewczyny pewnie zapisują się do konkursu "bananowego" :P

klopocik91    1

Tutaj cisza i w turnieju na (chiquite) AgroFoto też nic ciekawego więc połowa w pole ruszyła a reszta na balety ;)

sebo1986    229

w środę popielec. kurcze chciałem poprawić pisownie i zamiast popielec mi wyskoczyło topielec :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się