Polecane posty

banan575    104

Dziewczyna ktora sie zglosi do zabawy to na PW dostanie rozpiske i zasady tej zabawy, i to tylko dziewczyny biorace udzial w zabawie beda wiedziec i administracja.

 

Reszta niebedzie wiedziec o co chodzi, reszta bedzie miala tylko oceniac zadania wykonane przez dziewczyny.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A masz tu 10 chętnych dziewczyn??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nikomu nie zabraniam przecież organizacji ,na początku tylko zauważyłem że to ukradziony pomysł.

Ja tam wolę być przyjemnie zaskoczony jeśli się uda , niż napalić się jak niektórzy i dowiedzieć się że nic nie będzie z tego


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Marisz chcieliscie wybory misski.

 

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

 

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

 

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

 

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

 

 

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

 

 

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopocik91    2

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

ha haha mineło 5 minut jak przeczytałam to-efekt? nadal się śmieje :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumer    0

odnośnie konkursu coś administracja czyta ten temat

www.facebook.com/AgroFoto/photos/a.10150365839733531.345593.232644013530/10151955966283531/?type=1&relevant_count=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Marisz chcieliscie wybory misski.

 

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

 

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

 

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

 

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

 

 

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

 

 

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie wiem na czym polega , chodzi mi o samą ideę konkursu dla dziewczyn , dziwnym trafem Twój pomysł zbiegł się w czasie z innym , bardzo podobnym , który to właśnie Ty uznałaś za kiepski ogólnie mówiąc .

Mniejsza o to , jestem za konkursem , przynajmniej coś by się działo .

Uważam jednak że jak już pisałem, bierzesz sie za to od niewłaściwej strony , i wątpię żeby coś z tego wyszło.

 

Co do konfrontacji 18 a 30 lat , to nic nie jest przesądzone , znam dziewczyny 40 letnie, którym wyglądu i figury zazdroszczą nastolatki


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

 

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

40 letnie dziewczyny? chyba kobiety ;) nie umniejszaj im zmysłowości, jakiej nastolatki nie posiadają. Nastolatka może być zgrabna, ładna itp ale nigdy zmysowa-to przychodzi z wiekiem (powiedzenie z winem). A wszelkie starania nastoletnich "siks" (wybaczcie to określenie) do bycia kobiecą i zmysłową kończą się zazwyczaj tym, że ubierają się i zachowują wulgarnie. Panowie, co pobudza bardziej Waszą wyobraźnię? Miniówka nie zasłaniająca nawet bielizny czy subtelny rozpierdak, który nie odkrywa do końca ale też nei zasłania całkiem, dekolt po pępek czy bluzka z małytm dekoltem ale za to z koronkową wstawką, gdzie ta koronka nie zakrywa całkiem ale tez nie odsłania piersi? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askakonik    4

Powiem wprost i brzydko - najładniejsza, najbardziej "cycata", a leniwa panna na gospodarkę się nie nadaje:P, ładną buzią i dwoma lewymi rękami w polu się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

Widzisz @LINA bo może niektórzy chłopcy jak panienka [niezaczęta] niewiedzą co i jak :) a jak już ,,doświadczona'' to sama ich poprowadzi.... :rolleyes: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To zależy od chłopaka. Dla jednego będzie lepsza "napoczęta" a dla drugiego "nie napoczęta" a dla trzeciego będzie to bez znaczenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Marisz chcieliscie wybory misski.

 

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

 

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

 

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

 

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

 

 

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

 

 

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

 

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A nie jest to odbierane w ten sposób, że skoro kobieta chce się tym zająć to z góry ustawiacie że, musi być złe??? Pomysł super, wrescie dziewczyna może zostać oceniona pod kątem inteligencji, bystrości i wyobraźni a nie zewnętrznego wyglądu... więc ja trzymam kciuki za pomyslną realizację :) I jak tak co niektórych czytam to nie dziwię się, ze są problemy z dziewczyną na gospodarkę... poprostu nie zakładajcie z góry ze coś nie wyjdzie, że sie nie opłaci, we wszystkim trzeba czasami ryzykować bo los naprawde czasami płata figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)

Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)

 

Kochana to jest to co chlopcy widza co rzuca im sie w oczy, i wzbudza w nich wyobraznie

 

Sama kiedys pisalas ze wolisz miec rozpierdak z tylu. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak facet niedoświadczony i dziewczyna niedoświadczona to się razem będą uczyć, a ile zabawy będą mieć. Popieram smerfetkę zmysłowość to cecha którą nabiera się z wiekiem. Młode panny ubierające się nie wiadomo jak wyzywająco myślą że są fajne. może są seksowne ale to nie to co np 30 letnia kobieta w sukience będzie bardziej ponętna. Delikatny dekolt z koronka jak to mówi smerfetka i miniówka i jak widzisz to wyobraźnia działa. A jak się widzi wszystko na wierzchu to może fajne ale przez chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopocik91    2

Oj koleżanka Smerfy to wie o co chodzi. Żadna frajda jak jest wszystko na wierzchu. Wszystkie kobiece kształty powinny być wyeksponowane ale delikatnie. A mądra dziewczyna wie jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj