Polecane posty

banan575    104

Dobra koniec z furami. Drogie panie co powiecie na to chciałbym sobie zapuścić zarost co podpowiecie jakie wam się podobają, broda, bródka, jakiś akcent czy na zero moze jakieś pomysły drogie panie

 

No jak fajna brodka to jeszcze ujdzie. Prblem zaczyna sie podczas calowania :D no niby oboje oddani namietnosci, tylko ze na drugi dzien kobiecie pieka cale usta :rolleyes: nie wspomne o innej czesci ciala :ph34r:

 

 

Ja osobiscie wole ogolonego, to ujmuje lat chlopakowi :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Już planujecie ostatki? nie lepiej spontanicznie działać? :) najfajniejsze takie wypady, kiedy nie do końca wiadomo co i gdzie się będzie robiło (w granicach razsądku-by nie było :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Smarfusia spontanicznie to chlopcy nie wyrobia. Ostatki sie zblizaja dzien kobiet sie zbliza. Jak oni to wszystko ogarna. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

A co tu do ogarniania? :) Ja nawet sylwestra na spontana spędziłam :) dzień przed hasło znajomych i pakuje się w góry :D niezapomniane historie, kiedy nie ma czasu sie zastanawiać tylko człowiek poznaje też samego siebie, na co jest w stanie sobie pozwolić i jak reaguje na wiele nagłych bodźców :D

Naprawde trezeba planować każdą godzinę wieczoru by móc się świetnie bawić? kategorycznie nie ;) o czym Ty Bananku z pewnością wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No wlasnie ja wiem ze nic nie wiem. Jest jakies haslopotem tak trzeba zrobic i wychodza wrazenia nie zapomniane.

 

No dzis w nocy myslalam nad konkursem MISSKA AF :D

 

Normalnie bomba mi wyszedl pomysl, i moze uda mi sie przekonac administracje i moderatorow zeby zrobili konkurs.

 

Ale nad wszystkim lape osobiscie ja bym trzymala. Moderatorzy by tylko pomagali. Wzielam pod uwage wszystko wiek dziewczyn panny mezatki i ta gimbaze co lubi szkodzic.

 

Ale zdradze ze

 

Z JURY to bylo by 5osob czyli @Bananek @Smerfuska i @FINN dwojke by sie dobralo Dlaczego Oni nie moge zdradzic

 

 

To nie bylby wybor MISS AF, tylko SHOW w wykonaniu dziewczyn z AF. :D Normalnie do perfekcji to opracowalam :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

jeśli nie chcesz tutaj to zdradź szczegóły na priv :D zaciekawiłaś mnie tym, intrygujące doprawdy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dlaczego dziewczyny mają wybierać?? Powinni tylko chłopacy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Na forum to chlopaki beda wybierac (czyli ta gimbaza) i reszta doroslych czyli beda oceniac zadania kandydatek

 

Jury beda tez glosowac tez beda wspomagac.

 

A prawdziwa bitwe stocza dziewczyny co beda wykonywac zadania i tez beda oceniac.

 

Czyli do samego konca nie bedzie wiadomo ktora wygra.

 

Na forum by tylko bylo widoczne ktora kandydatka ma ile pkt przyznana przez JURY i GIMBAZE. Pkt dane przez uczestniczke konkursu bylo by ukryte.

 

To nie bylo by wybor MISSKI AF tylko SHOW na PIEKNA i SZALONA AGROFOTOWICZKE.

 

 

Z NICKA tez by nikt nie wiedzial kto to jest chyba ze by reszta by sie domyslila.

 

A bylo by o co walczyc. :ph34r: Tylko ja musze przez kilka nocy w kotka i myszke sie pobawic zeby pieniazki byly na nagrode :D

 

Ta osoba co by wygrala mogla by oficjalnie ujawnic swoj NICK


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No wlasnie ja wiem ze nic nie wiem. Jest jakies haslopotem tak trzeba zrobic i wychodza wrazenia nie zapomniane.

 

No dzis w nocy myslalam nad konkursem MISSKA AF :D

 

Normalnie bomba mi wyszedl pomysl, i moze uda mi sie przekonac administracje i moderatorow zeby zrobili konkurs.

 

Ale nad wszystkim lape osobiscie ja bym trzymala. Moderatorzy by tylko pomagali. Wzielam pod uwage wszystko wiek dziewczyn panny mezatki i ta gimbaze co lubi szkodzic.

 

Ale zdradze ze

 

Z JURY to bylo by 5osob czyli @Bananek @Smerfuska i @FINN dwojke by sie dobralo Dlaczego Oni nie moge zdradzic

 

 

To nie bylby wybor MISS AF, tylko SHOW w wykonaniu dziewczyn z AF. :D Normalnie do perfekcji to opracowalam :rolleyes:

 

Twoja skromność nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :D:P

Jak MAT wczoraj zaproponował to samo to pisałaś że to " podstęp żeby zobaczyć jak wyglądamy" , "nie robcie z tej strony jakiegos fb spolecznosciowego."

A teraz nagle to Twój wspaniały pomysł , to Ty będziesz ustalać zasady itp . :lol:

Nie bądź śmieszna .

 

Aha i nie pochlebiaj sobie , nikt się nie będzie uciekał do podstępów , żeby zobaczyć jak Ty wyglądasz :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Mariuszku tylko ze @Mat chcial zeby ogladac dziewczyny, a ja chce zeby dziewczyny pracowaly na nagrode.

 

Jak ma walczyc dziewczyna nastolatka z kobieta co ma30lat???? Przeciez wiadomo ze nastolatka wygra, Ja to tak wymyslilam ze wszyscy beda na rowni. Czy ma 18 lat czy 30.

 

Wy jako chlopy byscie chcieli tylko twarze zobaczyc, dlatego Wy panowie nie mozecie konkursu prowadzic, to kobieta musi poprowadzic zebyscie zobaczyli to co..........

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Może nie wszyscy czytali wczorajszy temat

http://www.agrofoto....miss-agro-foto/

 

W temacie MATA chodziło o konkurs , zasady miały być dopiero ustalone

Ale głównie dzięki Tobie pomysł spalił na panewce , a teraz wyskakujesz z podobnym pomysłem , i sama chcesz ustalać zasady , rządzić wszystkim itp

Cierpisz na przerost ambicji , czy po prostu w domu nie masz nic do gadania, to tu chcesz porządzić ?

jedno i drugie......

 

Znam 40 letnie kobiety, co wyglądają lepiej niż nie jedna 18-stka

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawakawa    3

ale przecież @banan żartowała z tymi wyborami miss...ludzie, kto by się tu pokazał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mariusz czyżby wczoraj był 23 luty? :blink: Jak ten czas szybko leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie @kawusia nie zartowalam. Wszystko do perfekcji opracowalam i przemyslalam.

 

Tylko narazie problem jest z nagroda. Bo nagroda bedzie nie spodzianka. Nagroda bedzie dla dziewczyny za walke w konkursie, i dla osoby towarzyszacej.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziś jest 25, a nie 24 luty :) Jeden dzień gdzieś Ci uciekł.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Cóż faktycznie jeden dzień z życiorysu mi umknął ;) , może dlatego że 23 miałem małe święto ......


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Mariuszku ale ja nie chce niczym i nigdzie rzadzic,

 

Poprostu chcialabym cos zrobic zebyscie wy widzieli jak zadania wykonuja dziewczyny, i wy oceniali, a ja bym wszystkiego pilnowala zeby nie wyszlo jaj jak z farmtrakiem.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie mów, że się postarzałeś, to może być zaraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Apeluję o spokojną konwersację, pamiętajmy, by szanować swe wypowiedzi jak i siebie nawzajem :) sam pomysł nie jest zły, jednak nie sprzeczajmy się tutaj o takie pierdoły-bądźmy poważni. Jeśli ktoś chce brać udział to po prostu weźmie wiążąc się z ewentualnymi konsekwencjami i nie będzie widział w tym problemu. Ktokolwiek ma się za to zabrać to musi to zrobić z przysłowiowymi "jajami" by pozamykać usta :P ja chętnie wezme udział-a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj