Polecane posty

rafals2    6

"Starość nie radość, młodość nie wieczność" według tego przysłowia lepiej wykorzystywać tą młodość po co niby dziewczyny mają się postarzeć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Jak jest młoda to nawet wskazane lekkie postarzenie

 

Wskazane? O proszę a ja zawsze sądziłam że im młodsze tym lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Ja tam osobiście wolę, jak dziewczyna nie wygląda na więcej niż ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

"Starość nie radość, młodość nie wieczność" według tego przysłowia lepiej wykorzystywać tą młodość po co niby dziewczyny mają się postarzeć ? :P

Ale jest i takie : Dziewczyny są jak wino im starsze tym lepszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Skoro temat modowy to ja mam takie pytanie do dziewczyn , dlaczego większość kobiet mających włosy długie -pół długie na jakąś okazję włosy ma rozpuszczone a nie np. spięte w ładny kok co wg. mnie pozwala pokazać więcej kobiecości

 

 

 

 

Ale zamiast placic fryzjerce za takiego koka ponad 100zl to wole na kosmetyczke wydac. Kosmetyczka lepszy efekt wizualny zrobi.

 

A zamiast koka to prostownica wlosy wyprostuje i tez bedzie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

@pedro2 dziękuję za wyrozumiałość mój już jest na skraju a Ja mu zawsze powtarzam chciałeś przyjemność to teraz cierp ;) każdy kawaler przejdzie chrzest z kobietą swoją w stanie błogosławionym

 

Wiesz co jeszcze przez to nie przechodziłem, ale myślę że właśnie cały urok jest w tym ciągłym zaciskaniu zębów przy humorkach kobiety w ciąży, zachcianki, opieka ;) Potem jest co wspominać i opowiadać...

 

Zdrowia życzę i spokoju :)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

masz na to wzór? ;)

Nie mam takiego wzoru, gdyż to tylko moje przypuszczenie.

 

Wiem wiem, no cóż jeśli chodzi o czas dostępu to....każdy mierzy swoją miarą-jeśłi wiecie co mam na myśli ;)

To w zasadzie jeden z żarcików wytworzony przez studentów informatyki i bez wiedzy o czasach dostępu w komputerze może nie być śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@pedro2 dziękuję Ja natomiast życzę Ci byś spotkał godną Ciebie kobietę,aby nie była za ładna bo z ładnej miski się nie najesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a niby dlaczego ma być nie ładna

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja Wam wszystkim zycze zebyscie ta swoja polowke znalezli, I pamietajcie jak znajdziecie to jà szanujcie za taka jaka jest. A zobaczycie ze zycie jest piekne.

 

 

@Pedro jak bedziesz jechal do @Bystrej na pierwsze spotkanie to nie zapomnij garnitura. Wiem co mowie.

 

 

No dzis niedziela to trzeba sie odwalic elegancko i gustownie jak dzaga :D i do kosciola

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Wróciłem o 3. Wstalem o 7 wymieszalem paszę dla krówek trochę jeszcze po ogarnialem i na 9 do kościoła się wyrobiłem. Ale teraz idę spać dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

Ale czasy w policji chyba analfabeci

takiego mataczenia już dawno nie czytałem o co w tym wypracowaniu chodzi .To poziom I ewentualne II klasy szkoły podstawowej i fantazje dziecka

 

 

 

analfabeci ?? człowieku wiesz mi mam na pewno wyższe wykształcenie skończył Technikum Rolnicze i się chwali heh teraz kwalifikacje i stopień i grupę podwyższam także CIEMNIAKIEM nie jestem i dzieckiem tez nie jestem i już mam Żonę jak nie jedni na tym Forum to są starsi ode mnie i na pewno jeszcze długo nie znajdą drugiej Połówki .......... moja Żona przed słubem zadeklarowała żeby do Policji załapać się to trzeba mięć i wykształcenie wiadomo jak ktoś ma średnie to z braku laku przyjmą na Końcu i wykształcenie w tym zawodzie lub mięc orientacje Mechaniczną ii jak ktoś ma kat C+E też ma łatwiejsze szanse jak w moim przypadku mam uprawnienia na samochody ciężarowe także trzeba być sprawnym fizyczni też i mieć pozwolenie na Broń to nie każdy może zdobyć i mieć psychikę i umieć dochować tajemicy służbowej nawet nic żona nie może wiedzieć ....nie dawno z Rodziny mojej dostał się do Policji Kuzyn......... 30.06.2012 był nasz śłub moja Żona przed ślubem zadeklarowała że będzie tylko pracować zawodowo a w Rolnictwie nie będzie więc miałem tylko Pracować zawodowo i w Polu Pracować i usługi świadczyć a chodowli mieli Rodzice ale Żona po ślubie zadeklarowała że będziemy w dwoje wspólnie Pracować i razem Dorobimy się i już jest Ha za mało chcę powiekszyć o co najmiej drugie tyle i ciągnik około 400 km zakupić i Obrę Budować Hodowlę zwiększyć a jest chyba z 200 sztuk i na Dzieci nie mamy czasu widzimy się tyliko wieczorami i to jeszcze jak służby nie mam a czasami to tylko przez telefon rozmawiamy bo inaczej byśmy nie mieli kontaktu z Sobą .......powiem szczerze że teraz to w Zimę to kilka razy biliśmy po tańczyć nawet w Dwoje na Dykotekach,znam w Okolicy kliku zapalonych Rolników i co z tego Kawalerzy zamiast znaleźć żóne tylko trzeba się umieć zachować i po rozmawiać nie tylko o krowach w moim przypadku byliśmy razem 3 lata byliśmy parą i to nie prawda że ładne dziewczyny do miasta wyjerzdzają mnie się trafiła Blondynka i Pani nauczyciel krowy doi i zdąża jechać do Pracy w Domu ogranie w Podwórku i w Polu pomaga to jest żona .????maże o dziecku ale czasu Brak dla kogos trzeba tyrać.... .kiedy w Pole ruszacie ?? Planowałem w tym tygodniu z nawozami ale zastanawiam się na Ozimę po siać i Obornik na Początku Marca wozić i Orać i siew zbóż na Połowie zastanawiam się czy zimy nie będzie ? Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przez tą pracę to zona ci ucieknie ,odpuśc z ta ciągła pracą .Tak pracowitych ludzi to ja jeszcze nie spotkałem ,czy to ma sęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manie24    0

jacek wczesniej pisal co innego i teraz tez pisze co innego sam nie wie ile ma sztuk w oborze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo jest tak zwana rotacja stada a ona jest płynna dziś jest 100 a jutro będzie 10 a pojutrze 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

@Wozak masz rację ładne opakowanie to nie wszystko, ale jeśli zawartość jest dobra to i opakowanie się spodoba ;)

 

@Banan skończmy już temat @Bystrej bo mi się kobita chyba wystraszyła tak cicho siedzi :P

 

@jacek zaprzyjaźnij się z userem @wisera, on też lubi pisać bajki razem się dogadacie ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo znajdzie sobie kogoś na boku, będzie miała dziecko a ciebie zostawi, nie masz dzieci i robisz jak głupi ciekawe komu to zostawisz, daj sobie spokój przychamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Dziś mąż był w okolicach Jędrzejowa oglądać krowę, handlarz odkupił ją od rolnika,on zapewniał że krowa ma ślad po ranie na żuchwie a okazało się że miała dziurę że szklanka by weszła a na dodatek ani poprzedni ani też obecny właściciel nie pomyślał o tym by leczyć ją krowa ładna ale ludzie są bezduszni dla człowieka to co dopiero dla zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj