Skocz do zawartości

Polecane posty

smerfy2210    0

Bananku drogi! :)

Różne mam mini lub midi obowiązkowo ołówkowe :) Jednak na pewno pprzed kolano i podkreślająca wcięcie w talii :) Co do długiej-na specjalne okazje z rozpierdakiem do nieba :D

Banan chłopak nic nie musi sobie wyobrażać bo wie co tam jest, no chyba z e tam jest coś co nie powinno być, ale ty wiesz o tym najlepiej. Dziewczyny koronka nic nie zdziała . Znaczy może pomóc. najfajniejsze są kobiece nogi im dłuższe tym lepsze kształtne opalone takie że normalnie mmmmm się robi. Zagadka czym się różni dziewczyna w mini od dziewczyny w spodniach :D

Edytowano przez zetorlublin7341

pedro2    342

@banan575 sama wiesz dobrze o czy piszesz jasno,a to @izolda789 posiadasz w sobie dużo wdzięku skoro policja u was taka łaskawa, przyjedż do nas to twój portfel będzie szczuplejszy

Aleś się uwzięła na tą @izolde :P Ale usprawiedliwia Cię stan błogosławiony...

No własnie czytałem, ciekawie czy coś z tego wyniknie. Pewnie jak zwykle któreś z nich się wycofa i znowu klapa. A ty nigdy z tego swatania nie wyrośniesz prawda??

Tacy wszyscy mądrzy że książki mogą pisać... Zachęć, zaczaruj dziewczynę przez internet/tel żeby chciała się spotkać, wtedy pogadamy ;)

Desperatem nie jestem, ale warto spróbować nie mam nic do stracenia, jestem otwarty na nowe znajomości i nie liczę na to że od razu rzuci mi się w ramiona z motylkami w brzuchu... Wiem jak się takie sprawy załatwia, a tutaj na forum z @Bystrą się tylko "bawimy" wszystkiego wiedzieć nie musicie :P

@Banan takie złote rady doświadczonej żony też się przydadzą ;)

banan575    104

Zagadka czym się różni dziewczyna w mini od dziewczyny w spodniach :D

No dziewczyna sie niczyym nie rozni bo ona jest wciaz taka sama.

baziula    6

Tyko uważąj Pedro z tym czarowaniem przez internet.

Znam 40 letniego faceta który tylko takie miłości potrafi przeżywać. ........ Bajerka gadka itp.

Jak tylko sprawa wvhodzi w real to już jest "malutki".

Ale tak jest z ludżmi którzy niewiele sobą reprezentują. W końcu przez internet napisać można wszystko. a rzeczywistość jest inna.

Edytowano przez baziula

rafals2    1

no no dziewczyny rozpalacie wyobraźnie :)

Zgadza sie dziewczynki zaczęły fajny temat aż wyobraźnia zaczęła pracować pozywywnie :)

pedro2    342

Spokojnie @Baziula, jestem sobą nikogo nie udaję... Jaki by to niby miało sens?? :ph34r:

Edytowano przez pedro2

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Banan mam tego sporo i dzisiaj kolejna do kolekcji :D uwielbiam klasyczne małe czarne ;) zwłaszcza pprzy jasnych włosach i całej reszcie robi fajne wrażenie :) poza tym zwracam uwage na to co ubieram i jak łącze-wiem trywialny temat :)

Jejku a ja czarną mam tylko jedną która więcej lezy w szafie niż ja ją noszę ale moze dlatego, ze jestem brunetką ;) i może to włosy są wyznacznikiem naszych kobiecych wyborów bo ja zawsze kupuję jasne kiecki: białe, kremowe, błękitne :) i widzisz @smerfy u mnie w szafie klasyczna to mała czerwona :D

smerfy2210    0

i beżową znajdziesz (koronkowa) i czerwoną też :) dla mnie spodnie to jak kara :P znajomi wiedzą, że ZAWSZE jestem w jakiejś sukience ;)

Każdy ma swój gust, styl, upodobania i to jestr piękne właśnie :)

@Zetor cco masz na myśli mówiąc o czasie dostępu?

banan575    104

Nie banan dziewczyna różni się czasem dostępu. Nie myślisz jak facet

No wlasnie tym sie roznimy, bo kobieta w spodniczce nie oznacza ze to latwy towar, on jest dostepny ale nie dla kazdego, a wy myslicie ze szybszy czas dostepu jest. Predzej ta w spodniach szybciej dorwiesz niz ta w olowkowej spodniczce.

Spodniczka ma budzic w Was wyobrazenie to wszystko. To macie sobie wyobrazac co sie kryje pod ta spodniczka. To wszystko :D

@Linka ja fabrycznie orginalna to jestem brunetka. Ale tak jak @Smerfusia czarnych mam cos ponad 10, nie chodze we wszystkich, bo rok temu w tesco znalazlam bombowa czarna olowkowa spodniczke, az z tego wszystkiego kupilam az 2 te same . Z podszewka z rozporkiem 10cm z tylu, dlugosc spodniczki 45cm.

I jedna mam orginalna, a druga skrocilam u krawcowej o 7cm.

@Linka jasne spodniczki nie do wszystkiego pasuja tak jak czarne, Moze do wlosow tak, ale z jasna spodniczka nie wykomponujesz calego stroju, bo nawet ponczochy czarne nie beda pasowac.

Mi do czarnych klasycznych brakuje jeszcze brazowej tylko nigdzie nioe moge znalezc.

smerfy2210    0

Mam brązową w klasycznym fasonie z tą jedyną różnicą, że jest rozkloszowana zamiast ołówkowej -jednak i tak to klasyka :)

banan575    104

A ja wlasnie szukam takiej olowkowej, kiedys w kosciele widzialam jak dziewczyna miala brazowa i mi sie spodobala.

Smerfuska chyba wyjasnilam o jakim czasie dostepu mowil kolega.

Teraz koledze trzeba wyjasnic ze gdy dziewczyna jest w olowkowej i rajstopach to prawie dostepu niema. :D

Edytowano przez banan575

smerfy2210    0

Wiem wiem, no cóż jeśli chodzi o czas dostępu to....każdy mierzy swoją miarą-jeśłi wiecie co mam na myśli ;)

rafals2    1

Temat stał się wymianą poglądów na temat mody i dlatego chłopaków to wypłoszyło :P

banan575    104

No wlasnie oto chodzi niech chlopcy widza JAKA I DO CZEGO SLABOSC MA KOBIETA :D

A co Wy nie mozecie napisac w czym chodzicie, czy w garniturze czy w dresach. :D

rafals2    1

No wlasnie oto chodzi niech chlopcy widza JAKA I DO CZEGO SLABOSC MA KOBIETA :D

A co Wy nie mozecie napisac w czym chodzicie, czy w garniturze czy w dresach. :D

Jak jest okazja to lubie chodzić elegancko ale tak nacodzien w pole czy na podwórku go chodze w dresie bo wygodniej :)

banan575    104

@Rafals wiadomo ze na codzien to nie ma sie co szykowac bo jest praca , jedyny dzien to niedziela.

I Wy dziewczyny ubierajcie eleganckie spodniczki, a Wy panowie garnitury lub marynarki z koszula.

Takie ubiory poprostu robia wrazenie na drugich osobach.

Tworkowiak    103

Temat stał się wymianą poglądów na temat mody i dlatego chłopaków to wypłoszyło :P

A ja uważam, że fajnie jest, że dziewczyny są i piszą na Agrofoto - portalu, który do tej pory kojarzył się przede wszystkim z nami chłopakami. A, że piszą o modzie - może ich wiedza któremuś z nas kiedyś w życiu pomoże (np. przy wyborze prezentu dla dziewczyny/żony) ;)

banan575    104

A jak juz o prezentach to za 2tygodnie bedzie 8marzec czyli dzien kobiet.

No i w takim dniu mozecie swoim zonom kobietom dziewczyna kupic mala czarna spodniczke, stringi koronkowe i ponczochy. :D

A moze sie uda i zalozy dla Was te cuda mody. :D

rafals2    1

@Rafals wiadomo ze na codzien to nie ma sie co szykowac bo jest praca , jedyny dzien to niedziela.

I Wy dziewczyny ubierajcie eleganckie spodniczki, a Wy panowie garnitury lub marynarki z koszula.

Takie ubiory poprostu robia wrazenie na drugich osobach.

A dziewczyny robią wrażenie szczególnie kiedy jest gorąco wtedy wam jest gorąco i te wasze ubrania :P

Edytowano przez rafals2

Marecki2922    11

Skoro temat modowy to ja mam takie pytanie do dziewczyn , dlaczego większość kobiet mających włosy długie -pół długie na jakąś okazję włosy ma rozpuszczone a nie np. spięte w ładny kok co wg. mnie pozwala pokazać więcej kobiecości

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się