Skocz do zawartości

Polecane posty

smerfy2210    0

tylko jeden punkcik i stówke :D potem zrobili mi przegląd całego samochodu łącznie z maską (numery sprawdzali)-kazali mi otworzyć klape to tylko dźwignie nacisnełam. Czekają, aż otworze a ja też stoje. W końcu pytają mnie czemu nie otwieram, to mówie "Nie dość, że płace mandat to jeszcze mam sie brudzić :D " To potraktowali z humorem już ale mandat wpadł i tak :P

banan575    104

No mnie jeszcze nigdy nie zlapalin z tego wzgledu ze malo jezdze, no ale mojego to co roku lapia i za to samo czyli predkosc.

Kiedys bylo takie zdarzenie ze mojego zlapali za predkosc dostal pkt i mandat, i po roku bylo to samo. Ci sami policjanci, to samo miejscei ta sama przyczyna zatrzymania

To moj maz zapytal policjantow czy by mu jakiejs promocji nie zrobili.

Policjant zapytal o jaka promocje chodzi

to moz powiedzial ze wlasnie oni rok temu zatrzymali go i wlepili mandat,

policjant zapytal - za co

na to maz - ze za predkosc

na to policjant - to nic zes sie pan przez ten rok nie nauczyl :D No i mandat wlepil

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a ja dużo jeżdzę i nigdy nawet do kontroli mnie nie zatrzymali.... podobno za mundurem panny sznurem.... ale skoro uciekają odemnie :D heheheh

szaman1    38

Mnie capli ciągnikiem na prędkość w strefie zamieszkałej miałem całe 40 km/h. Mój najlepszy mandat

banan575    104

oki starczy tej policji, wrocmy do uwodzenia :D smerfetka tych kiecek co masz kilkanascie samych czarnych to we wszystkich chodzisz???

Widze smerfus ze stylowo lubisz sie ubierac. :rolleyes:

wozak    2

Wiem że nie na temat ale Ja dostałam mandat od straży miejskiej 2 punkty i sto złoty

Krisma    11

A mnie zatrzymali i funkcjonariusz powiedział:" pozdrów ojca..." i pojechałem dalej

twix123    0

Oj @bananku widzę że ty cały czas na strażu tematu. trochę mnie tu niebyło tyle stron naklepaliscie a w temacie cos ruszyło chociaż do przodu?? Czy nadal ''stoimy w miejscu''.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pla,pla,pla !!!!!!

wozak    2

Tu nigdy nic nie drgnie chyba że facetowi,a i może kobiecie ;)

banan575    104

no normalnie nie, ale czasami mozna ciekawostki poczytac.

Narazie zenie @Pedro z @Bystra.

Zobacze co z tego wyniknie.

twix123    0

No własnie czytałem, ciekawie czy coś z tego wyniknie. Pewnie jak zwykle któreś z nich się wycofa i znowu klapa. A ty nigdy z tego swatania nie wyrośniesz prawda??

Edytowano przez twix123

banan575    104

no trzeba pomagac jak mozna :D , ale jak to mowia nie wtracac sie miedzy przegryska a zakàsek :rolleyes: No ale Oni zrobia wszystko po swojemu tak jak Oni chca

Zreszta ja tylko mowie jak to mozna gestami zrobic to czego by sie chcialo zobaczyc.

twix123    0

A propos zakąsek to zapraszam na pizze, sam robiłem sam prawie zjadłem.

banan575    104

@Twix kulturalnie zaczyna sie od kawy :D potem mozna wypalic na pizze do pizzerii.

A jak juz jest zaproszenie na pizze do domu, to musi byc juz powazny zwiazek, ze sie jedzie do kogos na pizze do domu :rolleyes:

Meg5    347
A propos zakąsek to zapraszam na pizze, sam robiłem sam prawie zjadłem.

To na co zapraszasz ? :D Na okruchy ....? Łakomczuchu .... ^^

Banan Ty się marnujesz ,weź otwórz Biuro Matrymonialne . Sprawdzisz się w tej profesji ,jestem tego pewna . ;):D

Edytowano przez Meg5

banan575    104

Haha zjawil by sie jakis facet w biurze to by mnie zaczol bajerowac i chcialby na randke sie ze mna umawiac

Ja wole napisac co mysle i jakbym ja to zrobila , kto odwazny moze i sprobuje zeby sie przekonac, reszta moze to olac.

Edytowano przez banan575

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No własnie czytałem, ciekawie czy coś z tego wyniknie. Pewnie jak zwykle któreś z nich się wycofa i znowu klapa. A ty nigdy z tego swatania nie wyrośniesz prawda??

zabawa w swatki na najciekawsze zajęcie:D

twix123    0

@banan no jasne że od kawy. niewiem czy wiesz ale ja nie gryze, więc spokojnie możecie wpadać na kawę, pizze czy co tam akurat będę robił.

@Meg5 Została jeszcze cała druga blaszka bo brat miał też jesć ale jeszcze go niema w domu i pizza czeka

@Jola22 Najlepsze zajęcie... mhm chyba dla dziewczyn. :P

Meg5    347

Nie będę się bratu narażać ... ^^ Ale dziękuję za zaproszenie . :)

Ps : Wiesz o tej porze pizza ,to nienajlepszy pomysł ,potem trzeba by było długo te kalorie spalać . ^^ :D

smerfy2210    0

@Banan mam tego sporo i dzisiaj kolejna do kolekcji :D uwielbiam klasyczne małe czarne ;) zwłaszcza pprzy jasnych włosach i całej reszcie robi fajne wrażenie :) poza tym zwracam uwage na to co ubieram i jak łącze-wiem trywialny temat :)

Risto    16

Może prościej by było jak by admin zrobił na portalu rubrykę anonse matrymonialne poprosić go o ten gest?. W końcu tu sami swoi by się poznawali jak nie do życia to na piwo. Poco błąkać się w śród obcych elit i słyszeć ja się do tego nie nadaje i to jest ta pozytywma opcja rolnika :) . Pesemistyczna to jak ma pełną rodzinę i żona zwiewa bo ma lewe ręce nagle do innego lub mamy

banan575    104

@Banan mam tego sporo i dzisiaj kolejna do kolekcji :D uwielbiam klasyczne małe czarne ;) zwłaszcza pprzy jasnych włosach i całej reszcie robi fajne wrażenie :) poza tym zwracam uwage na to co ubieram i jak łącze-wiem trywialny temat :)

Smerfusia kupujesz z rozporkiem z tylu czy na kolanie???? mini czy midi????

Na kolanie fajnie rozporek wyglada ja masz ponczochy z koronka??? Rozporek odkrywa to co chlopak ma zobaczyc czyli koronke i chlopak ma wyobrazac sobie co sie tam kryje, a spodniczka ma reszte zaslanic. Wyobraznia chlopaka musi to odkrywac

Zreszta czarna (ale nia kazda no prawie) do wszystkiego pasuje i mozna komponowac co sie chce w stylu ubierania

I do czarnej obowiazkowo cieniutkie rajstopy z lycry

Edytowano przez banan575

kawakawa    3

Może prościej by było jak by admin zrobił na portalu rubrykę anonse matrymonialne poprosić go o ten gest?. W końcu tu sami swoi by się poznawali jak nie do życia to na piwo. Poco błąkać się w śród obcych elit i słyszeć ja się do tego nie nadaje i to jest ta pozytywma opcja rolnika :) . Pesemistyczna to jak ma pełną rodzinę i żona zwiewa bo ma lewe ręce nagle do innego lub mamy

może to byłby jakiś sens ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się