Skocz do zawartości

Polecane posty

artur125    277

wojny nie było kilka sprzeczek Ja w WP chciałem zostać jej to nie pasowało i tak z miesiąca na miesiąc było tylko gorzej teraz gdybym mógł cofnąć czas postąpił bym napewno innaczej

artur125    277

Nie mam zielonego pojęcia ja w domu bbywam tylko na weekendy i urlop pewnie dalej studiuje nr tel dalej mam tylko troche odwagi brakuje

izolda789    12

Artur na moją odpowiedzialność kup kwiaty i jedz do niej i powiedz jej co myślisz i czujesz, bo nie zależnie od skutków będziesz miał poczucie że zrobiłeś krok zeby ją odzyskac. Bo jeśli nie spróbujesz to całe życie bedziesz sobie pluł w brodę że mogłeś a nie spróbowałeś.

Edytowano przez izolda789

artur125    277

właśnie taki mam plan tylko dopiero we wrześniu kończe kontrakt i mam zamiar zająść sie tylko gospodarką tak że może faktycznie czas sie spotkać i porozmawiać ty Izka bardzo mądra dziewczyna jesteś zobaczymy co z tego wyjdzie

izolda789    12

jak zajęta to trudno, ale przynajmniej nie zarzuci sobie że nie próbował,

ja przed i po szkodzie głupia :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale przyznajcie, że nie wielu chłopaków mając lub mieć dopiero będą gospodarkę, zdecydowali by się na "porzucenie" jej, i zamieszkanie z dziewczyną na gospodarce, którą ona by objęła po rodzicach. ;)

klopocik91    1

Jak ktoś już przejął to gospodarstwo to w nie inwestował, jakiś biznesplan realizuje. ma zobowiązania. I nie zostawi tego na co pracował od dzieciństwa.

izolda789    12

Ja przejełam i troszkę ostatnio zainwestowałam, może nie są to jakies mega inwestycje ale jak na taką niepełnosprytną blondynkę to duże ;) i jestem potępiana przez pewnie osoby że nie chce tego zostawić

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeszcze nie przejełam, ale mam zamiar taki. Nie zostawie co budowali dziadkowie i rodzice moi przez tyle lat, a do tego uwielbiam to :) i znaleść kogoś kto by dalej ze mną chciał to wszystko prowadzić dalej jest trudne.... :)

klopocik91    1

Też podjąłem takie decyzje z których nie wypada się wycofać więc pozostaje robić swoje i balować

Robercik1    8

bo to jest bardzo proste wszystkie rolniczki szukają rolników a rolnicy rolniczek a każdego ciągnie do siebie bo to z pokolenia na pokolenie i potem takie buty.............. cza szukać nie z gospodarki..........

izolda789    12

czyli siedzimy to bez sensu, naklepalismy 1050 stron z których tak na prawde wynika jedno, że to klepanie nie rozwiąze naszego problemu ;) może trzeba zamknąć ten temat i wyruszyć sprzed komputera

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się