Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

małych czarnych mam kilkanaście :P do tego szpile, delikatne dodatki i odpowiedni makijaż, działa cuda :D

Wlasnie tyklo chlopcy nie wiedza jak to bez slow powiedziec dziewczynie ubierz czarna ponczochy i szpilki.

A zawsze powtarzam chlopcom. JAK PRZYJEDZIESZ DO PANNY LUB PO PANNE I DO RESTAURACJI TO ZAWSZE BADZ W GARNITURZE

A wtedy na wlasne oczy zobaczysz

w mojej okolicy funkcjonuje takie powiedzenie: jak sie nie spodoba na brudno to i na czysto trudno

Kochana jakbym ja patrzyla co w mojej okolicy jest i co mowia to bylabym do dzis sama

izolda789    12

banan ja tylko przytoczyłam to jako ciekawostke, absolutnie nie sugeruje sie tym powiedzonkiem

Oj banan banan jakbyś na dzień była facetem to byś się dowiedziała ze twoja mała czarna to nie wszystko. Nieraz nie ma jak zwykły t-shirt i to coś w oczach, jak nie ma tego czegoś to i ta twoja super miniówa nie da rady. Izolda a ty nie boisz się usmarować cała, mam robić remont silnika ciapka potrzebna by mi była pomoc nie pogardził bym kobiecą reką w dokręcaniu śrub ;)

pig    5

a mnie się podobają dziewczyny w leginsach :)

izolda789    12

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygladam na brudno to można mnie spotkac na polu praktycznie przez całe lato i jesien, jak już uczestnicze w jakimś remoncie to zazwyczaj w lateksowych rękawiczkach, śrubkę sie da dokręcic a i ręce uratowane

jednak muszę stwierdzić uczciwie że prosto sprzed lustra wyglądam korzystniej ;)

MarekUA    16

Na pewno lans pomaga ( fajne auto ewentualnie ciągnik czy gospodarka duża) lepiej wygląda w oczach kobiet ale czy przez to jest się mądrzejszym że ma się więcej kasy. Niekoniecznie

izolda789    12

ktoś tu mówił o leggnisach, na codzień nawet w nich chodze bo sie lepiej wygląda, mała czarna wisi w szafie i czekam na okazje żeby ją założyc

szaman1    38

Mi za dużo nie przybyło bo jest ich już sporo, a poza tym w zimę zawsze coś grzebie jak nie przy maszynach w garażu to w oborze

Szymi40    373

Mi jak co zimę przybyło dwa kg. ale wiosnę już widać także zgubi się..... i wróci sylwetka osa :D

miroM1984    6

Gimnastyka,,, z kobietą ;)

Tylko to jest rzykowne bo zamiast zrzucic mozna nabyc wiekszy :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się