Skocz do zawartości

Polecane posty

Tomasz78    287

No właśnie @Tomasz dlaczego?

@Izolda bo mi matka natura zapomniała dać urody i nie mam co eksponować

a czy wy panowie potraficie odróżnić zauroczenie od miłości? bo mi się wydaje że nie do końca

No właśnie nie wiem ,może dostrzegamy u innych kobiet to czego brakuje nam w naszej ,mówię oczywiście o wyglądzie bo po latach udanego małżeństwa mało kto by się odważył na zmiany.

Szymi40    373

Bo najlepsza zabawa dla was facetów do gonienie króliczka, a jak króliczek złapany to już mało atrakcyjny

I wtedy się goni drugiego króliczka.... :P

banan575    104

Dziewczyny to dobrze że mnie nie widzicie to lepiej dla was :P

@smerfy2210 ja tam nic szczególnego w sobie nie widzę jedynie to same wady oczywiście w wyglądzie.

Facet wzrokiem jak patrzy to przewaznie w oczy, ale jemu ten wzrok zawsze jakos opada na piersi. Jak wchodzisz gdzies zawsze z facetem to przepuszcza Ciebie pierwsza zeby ogladac Twoj tylek.

Taka natura mezczyzny jak patrzy oczami. :D

Jak już to musi wysłać fotkę chłopakowi (np mi :D) i wtedy on może coś doradzić.

looooo znalazl sie doradca i kolekcjoner fotek damskich

bystra    26

Oddychać to mam czym a zadek to mógł by być mniejszy i wolała bym żeby się na niego nie gapił :D Pozdrawiam wszystkich na mnie już pora bo rano trzeba wstawać a i po dzisiejszej pracy trochę plecy bolą więc miłego wieczoru życzę wszystkim uczestnikom :)

banan575    104

No moj jak mnie pierwszy raz ujrzal to tez mialam zadek ttylko ten zadek spodnie eksponowaly, bo po zmianie spodni na czarna midi spodniczke normalnie zadek znikl.

smerfy2210    0

kobieta przyciąga wyglądem ale zatrzymuje charakterem, więc @bystra weź to sobie do serduszka :) każda z nas ma inne zalety ;)

klopocik91    1

No co zrobisz. Natury nie oszukasz :lol: . Ale tak jest że pierwsze zainteresowanie budzi wygląd i Panie muszą też się do tego przyznać :P

banan575    104

Tak jest @Klopocik my sie do tego przyznajemy ze Wy faceci patrzycie na wyglad, tylko ze Wy niechcecie tego przyznac. :lol:

klopocik91    1

Nie mówię że nie. Jak spotykam dziewczynę to najpierw widzę ją zewnętrznie przecież bo charakteru i tego co ma w głowie to tak szybko się nie da.

banan575    104

Wjasnie Jedrus kazdy patrzy a na pierwszy rzut ida oczy i wlos ;)

Przecież wy kobiety też jesteście wzrokowcami też przyglądacie się analizujecie śmiejecie się każdy tak ma. Media tylko rozdmuchały i na siłę wciskają nam jak powinno się wyglądać, modelki modele, tu płaski brzuch tam szczupłe uda tu kaloryfer wpędzają ludzi w kompleksy a zarabiają tylko firmy farmaceutyczne sprzedając tzw suplementy diety. Andrzeju każdy sposób jest dobry jeszcze jakby tak banan wpędzić w kompleksy moze by wysłała zdjęcie. Ale jej się nie da ona się nie da

szaman1    38

Wygląd nie jest najważniejszy, potwór nie potwór byle miał otwór :D

Pablo44    10

No niestety jesteśmy wzrokowcami, ale po krótkiej rozmowie ten wzrok,juz tak nie pomaga jeśli rozmowa się nie klei albo rozmówczyni ma fiu-bździu w głowie dlatego warto nie kierować się oczyma tylko rozmową i poznawać każdą kobietę, nawet według nas mniej atrakcyjną, bo wszystko może się okazać odwrotnie. Widziałaś/łeś kiedyś osoby mniej atrakcyjne z przepiękną osobą i oni tez są szczęśliwi.

banan575    104

No mi sie spodobalo mojego imie i rozmowy z nim, przy pierwszym spotkaniu to bylo widzenie minutowe i nie zdazylam obczaic, drugie spotkanie to moj :D w garniturze i zaprosil mnie do restauracji, a wszystko po to zeby mnie zobaczyc w szpilkach :D

banan575    104

wlasnie to jest to MALA CZARNA PRZED KOLANKO Z ROZPORKIEM Z TYLU LUB NA KOLANIE.

To w facetach budzi wyobraznie

izolda789    12

w mojej okolicy funkcjonuje takie powiedzenie: jak sie nie spodoba na brudno to i na czysto trudno

smerfy2210    0

małych czarnych mam kilkanaście :P do tego szpile, delikatne dodatki i odpowiedni makijaż, działa cuda :D no i ten specyficzny uśmiech, który mówi więcej niż słowa :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się