Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolstudent    94

zima jest a wy tynkować będziecie, to już lepiej ogłosić na AF ogólna akcje radowania, i na walentynki zaprosić agrofotowiczki na kolacje każdy ze swojego regionu,

izolda789    12

Komercja komercją ale jak ktoś jest samotny długo albo świeżo po rozstaniu to się naprawdę może zdołować, a jak się ma kogoś do kochania to już sie inaczej na tą komercję patrzy ;)

a na kolację dałabym sie porwac, czemu nie ;) ale znając życie w piątek was będe zasypywac swoimi wywodami jak ja to nie lubie walić tynków :P

iza on mi mówi ja chodzę tylko dwa razy do roku na świeta no i chyba że się coś wydarzy na tacę też nie daję niech wyślę swoją do roboty je tej kiur.y utrzymywać nie będę ty zbierasz całe życie nieraz na co a on jak zbierał na dach to zrobił połowę i samochód sobie kupił. Radę parafialną rozgonił bo stwierdził że kasę umie sam liczyć. Denerwuje mnie ich bogactwo takie pokazywanie że on jest panem a ty najgorszą chołotą która ma tyrać na nich. Jak było bierzmowanie gralismy na przywitanie Ryczana to podjechał najnowszym typem leksusa za 250tyś ja się pytam po co im to nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na biedne dzieci. Mam nadzieję że Franciszek zrobi z nimi porządek. Napisałem smerfetce ale sie nie odzywa pewnie nawet nie spojrzała n prywatne a może dałaby się zaprosić do kina

Edytowano przez zetorlublin7341

izolda789    12

No jak taki egzemplarz sie trafi na parafii to w sumie nic fajnego. Ale mimo wszystko nie wolno wrzucac wszystkich do jednego worka, bo zdarzają się wsród księży naprawdę wartościowi i z powołania. Sama kilku takich poznałam

rolstudent    94

je też bym z chęcią zaprosił jakaś sympatyczna koleżankę, ;-) Izka masz przepełniona skrzynkę odbiorcza

rolstudent    94

Obejrzyjcie sobie film ,,W Imie,, z Sochą w roli głównej, nagrywany w ojej okolicy, nawet wiem w czyjej kukurydzy się tam ganiają, od razu mówię film nie jest za smaczny

farm    84

@rolstudent z tą akcja na AF to dobry pomysł .!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dobra namówiliście mnie w walentyki przyjdę na AF a co tam zaszaleję w doborowym towarzystwie :D

skoter    1

widzę że muszę zaprosić izę na kolecje jest z mojej okolicy? chyba gdzieś koło Bełżyc ?

rolstudent    94

Dobrej nocy wam życzę ;-) myślcie nad tym kogo zaprosić, a dziewczyny wy tez możecie kogoś zaprosić ;-)

elwis2    11

Hm Ja to teraz mam problem , odezwała się do Mnie moja była ex i żałuje tego że ze mną zerwała , a Ja jestem już z inną i mamy już tam jakieś plany... Czuję że do tej obecnej nie czuję tego tak mocno jak powinienem. Co mam zrobić teraz zrobić, poradzcie?

izolda789    12

No to masz problem, dużo zależy od tego z jakiego powodu zerwaliście, ogólnie się mówi że powroty nie są fajne ale nie ma na to reguły, jedno jest pewne że nie da się z kimś być na siłę, choćby nie wiem co.

mietek86    4

Elwis poczekaj jeszcze niech ona teraz zobaczy jak to jest czuć taki ból. Jeśli macie plany to na pewno jest wam ze sobą dobrze nie odwracaj się bo to nić dobrego wiem bo trocę przeżyłem

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

izolda789    12

mi przez rozstania i powroty i dawanie drugiej i dziesiątej szansy 5 lat przeleciało i co z tego mam

Szymi40    373

Hm Ja to teraz mam problem , odezwała się do Mnie moja była ex i żałuje tego że ze mną zerwała , a Ja jestem już z inną i mamy już tam jakieś plany... Czuję że do tej obecnej nie czuję tego tak mocno jak powinienem. Co mam zrobić teraz zrobić, poradzcie?

Jak to mówią - stara miłość nie rdzewieje.... ;) a TY Izka po tych rozstaniach jesteś bogatsza o doświadczenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się