Skocz do zawartości

Polecane posty

rolstudent    94

pewnie się domyślisz, chłopak mieszka teraz w Zambrowie, i pracuje jako kierowca

mazury nawet jako połowa województwa jest większa jak reszta całych

mietek86    4

Hej wszystkim jestem tutaj od piątku a już mnie to zaczęło wkręcać i to coraz mocniej :P

Kolego to wkręca każdego kto ma coś sensnego do powiedzenia :)

rolstudent    94

o jarka poznałem jak studiował na zootechnice, razem śmigaliśmy do waw, a teraz dobrze się przyjaźnimy, byłem na jego weselu i odwiedzamy sie jak tylko jest czas, dobry kumpel

mat22889    11

nie udziargam :D tyle spamu nie ogarne tego :D ale ja się piszę na spotkanie tylko ustalic gdzie i moge jechać jak bedzie coś rolniczego to bedę sypać :D

pedro2    342

dość często, mam przyjaciela z Puchał i Konopek, no i te milano, odwiedzam od czasu do czasu

Milano popularne w świecie widzę :D

pedro2    342

Fajna, tylko gdyby była selekcja od 18...

Famer21    6
Napisano (edytowany)

No właśnie widzę że tutaj tylko z sensem wszystko jest pisane i to się chwali :)

Z sensem było pisane napierwzych 13 stronach :) teraz to już hyde park xD

A co do tematu.. Ja nie szukałem dziewczyny na gospodarke, a znalazłem miastową, która bedzie ze mna na wsi.. :) A jak przeczytała trochę temat to powiedziała "z miłości, i dziewczyna z miasta zamieszka na wsi i bedzie na owej gospodarce z ukochanym". To tak apropo tematu, skoro pytanie jaka ta dziewczyna ma być na tą gospodarke..

Edytowano przez Famer21

konteno    1065

malorolna nie kazdy ma gospodarke co dochody przynosi, wiec trzeba szukac innej pracy.

No właśnie , czyli tak czy siak wszystko kręci się wokół forsy tylko że niestety nie na każdej gospodarce da się zarobić i się nie narobić (chyba wyjątkiem jest mój serdeczny przyjaciel Szkopek z Sanik , przepija ziemię i dopłaty i ma całkiem lajtowy tryb życia , kilka razy dziennie potrafi zgona zaliczyć i wytrzeźwieć , w sezonie letnim nie straszne mu nocowanie w przydrożnym rowie, krzakach,opuszczonych ruderach , stodołach lub za sklepem ; Nie znalazł żony to się marnuje chłop i resztki jego dobytku) .

Jak tak dalej pójdzie to przyznam ci rację i zrobię jak piszesz , zakasze się rękawy w jakiejś robocie a gospodarki pójdą через в piz*u ku niezadowoleniu rodziców (i teściów)

Z dwojga złego (przystępy na wsi albo swoja bieda ) najbezpieczniej będzie wybrać to trzecie rozwiązanie lub dołączyć to gromadki spod sklepu.

Edytowano przez konteno

izolda789    12

a wyobraźcie sobie że nie znajdziecie nikogo, czy chcecie samotnie iść przez życie?? dla mnie to by była osobista życiowa porażka i brak spełnienia

Meg5    346
Fajna, tylko gdyby była selekcja od 18...

Pedro już niech Ci młodzi do 18 + tak nie przeszkadzają na dyskotece ,ponieważ Ty sam jesteś nieco straszy . Niepierwszy raz się spotykam z czymś takim ,że młody człowiek (20-21 lat ) ,a rówieśnicy mu przeszkadzają ,ponieważ +/- 5 lat to są rówieśnicy dla Ciebie . ;)

izolda a jakbyś trafiła na nieodpowiedniego i była w małżeństwie i było by ci źle wiesz pierwszy zachwyt zakochanie miłość ślub i wypalenie to czy jest sens się mordować czy odpuścić i się rozejść jak myślisz. Do miłości trzeba mieć szczęście mam kuzyna co ma 3 dziewczynę kobiety lecą do niego jak pszczoły do miodu nie wiem co ma w sobie ale tak jest jeden ma w miłości pecha a drugi niesamowite szczęście. A przykładowo jak by się nie znalazło tej jedynej jedynego to co na siłę się wiązać to już chyba lepiej samemu samej zostać przez życie perspektywa okrutna ale takie nieraz jest zycie

izolda789    12

ja już raz byłąm o krok od ślubu, ale tak jak mówisz mimo początkowej wielkiej fascynacji zrozumiałam że małżeństwo to byłoby zbyt duże ryzyko, podobno jak się ma wątpliwości to lepiej sie nie wiązać

Power    1

Jasne ja zgadzam się z Tobą/Wami tylko problem facetów polega na tym, że każdy szuka jak to mówi wygląd nie istotny i tu podam przykład z sytuacji na AF jakie doświadczam, że fajnie się gada ale jak nawet na priv nie ujawnię zdjęcia to pa pa. nom myślałam, że tylko kobiety przebierają a tu taka niespodzianka :D

a kto powiedział że wygląd jest nie istotny :D? musi być jakiś pociąg fizyczny, człowiek to istota która ocenia poprzez wygląd, tak samo mamy w sklepach jak jest ładne opadkowanie i znana marka to kupujemy, nie czytając z tyłu opakowania, chociaż nie świadomie ale niestety tak jest.

Mironeks    6

Produkt znana marka jest taki sam zawsze a kobieta każda jest inna niby podobny wygląd ale inny charakter .

Nie porównujcie kobiet do przedmiotów bo to przykre i niemiłe .

To samo dotyczy męszczyzn niby ma wygląd a jeszcze dziecko .

pedro2    342

Pedro już niech Ci młodzi do 18 + tak nie przeszkadzają na dyskotece ,ponieważ Ty sam jesteś nieco straszy . Niepierwszy raz się spotykam z czymś takim ,że młody człowiek (20-21 lat ) ,a rówieśnicy mu przeszkadzają ,ponieważ +/- 5 lat to są rówieśnicy dla Ciebie . ;)

Rówieśnicy powiadasz, 14 letnie d*podajki które idą tam w wiadomym celu nawalone na sali robią chlew... Sorry ale widać tam ludzi normalnych którzy idą się pobawić, spotkać ze znajomymi a dyskoteka jest naprawde super gdyby nie te dzieci, nie raz juz widziałem przy stoliku ohaftowana gówniarzeria, a bramkarze nie wyrzucą takiego bo się brzydzą...

Drugiego takiego miejsca do zabawy w okolicy ze świecą szukać, jak zrobiłem prawko to co tydzień jeździłem i zdarzały się pojedyncze przypadki, a teraz...... To by Ci nie przeszkadzało??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się