Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafals2    1

Dłuższy czas mnie tutaj nie było ale widzę tutaj nowych ludzi i nowe kłótnie :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie chcę zmieniać wątku ale przypominam, ze osoba z pierwszym wpisem na 1000 stronie ma randkę ze mną więc strzeżcie się :D

mietek86    4
Napisano (edytowany)

A jak będzie już 1000 strona to Lina powie że poczekamy następne 1000 stron :D

Kolego Kamilus problem się nie rozwiąże bo ile głów tyle rozumów

Edytowano przez mietek86

maniusie23    6

Dzisiaj ksiądz na podsumowaniu kolędy mnie pocieszył że u nas w parafii zastępy anielskie kawalerów a o pannach nic nie wspomniał Naprawdę zacznę w to wierzyć chyba że że znalezienie dziewczyny na gospodarkę to jak trafienie 6 w totka

mietek86    4

Z tym się zgodzę bo nie jest łatwo ale jak to mówią że śmierć mąż i zona to z góry przeznaczona. :)

klopocik91    1

Na ten problem nie ma żadnego przepisu. To nie zupa ,nie wystarczy najpierw posłodzić, popieprzyć, dosolić i gotowe ;) . Dla jasności kucharzem nie jestem :D

smerfy2210    0

No kobity , ciśniecie po facetach jak tłuczkiem po kartoflach :P . Nie dziwię się że po wioskach tak dużo kawalerów w różnym wieku a kobiety ze wsi coraz częściej w mieście zasilają szeregi rozwódek i starych panien. Kolega z innej wioski chcąc zatrzymać dziewczyne przy sobie, "zbrzuchacił" ją ale nie wiem jaki jest sens zostawać młodym (ok 3 lata starsi ode mnie) na małej gospodarce , na pomoc z unii przy ich niewielkim areale nie ma co liczyć a z dochodami i przeżyciem to różnie bywa .Jedno z nich pewnie będzie pracować (choć jeszcze pewnie i rodzice pomogą) tylko problem które . Jeśli on będzie pracować to dziewczyna zostaje w domu i ma na głowię obejście (rośnie frustracja i zażenowanie sytuacja w której się znalazło po części z własnej winy ). a jak odwrotnie to pewnie kobieta będzie trochę z pogarda patrzeć na męża swego jakoby to była bardziej samodzielna i zaradna w życiu.

Pomimo że pieniądze szczęścia nie dają ale w cywilizowanym , rozwiniętym świecie z kapitalizmem zapewniają stabilizację. Niestety aby taką stabilizację na gospodarce mieć to niestety trzeba dobre trochę tej ziemi uprawiać aby mieć jakieś konkretniejsze i zadowalające dochody. Tak więc drogie dziewuszki postawcie się w miejscu mężczyzn i zobaczcie ile się tu trzeba natrudzić aby wilk był syty i owca cała.

a więc :) nie zgodzę się co do zasilania konta rozwódek i starych panien w mieście-na podstawie czego tak sądzisz? nie generalizuj, co tak samo się tyczy w stronę Was panów. Jeśli uważasz, że "cisnę" to wybacz, nie było to moim celem. Wyrażam jedynie swoją opinię a przy tym nie chciałam nikogo urazić. Co do frustracji...nigdy nie ma takiej sytuacji by ona nie powstała w jakimś stopniu, niestety nieuniknione, jednak sztuka jest, by ją od razu rozwiązywać a przede wszystkim mówić (jak o każdym problemie zresztą). Nie ma złotego środka i nie ma też sensu się dochodzić tutaj między sobą. Weźmy wszyscy sprawy w swoje ręce :)

@zetor-wiem co znaczy politowanie w oczach innych, sama tego doświadczyłam (w gimnazjum wstwawałm o 4 rano by przed szkołą porobić-mama miała wypadek, po szkole też praca i dopiero około 23 miałam czas by siąść do książek nad którymi zresztą zasypiałam często). Dziewczyny w szkole traktowały mnie jak osobę drugiej kategorii a i nauczyciele nie wszyscy potrafili zrozumieć sytuację. Weź pod uwagę, że dzięki tym doświadczeniom jesteśmy mocniejsi przede wszystkim psychicznie :) to taki spory plus w tej sytuacji oraz w pewnym sensie zaradność :)

Tomasz78    287

Mam nadzieje że to ja będę tym szczęściażem 1000 bo wybieram się w przyszłym tygodniu w Twoje okolice ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zapraszam :) czym chata bogata...

mietek86    4

Tomasz nie udało się :D

Z tym wpisem na 1000 stronę to albo ktoś wypłynie albo popłynie. :)

maniek183    8

Jak każdy sam się nie ruszy to i do milionowej strony tego tematu nic się nie zmieni. Jest tu dużo osób jest z kim porozmawiać.

Chyba się zrobiło "polowanie" na 1000 stronę :lol: jakaś wyjątkowa będzie?

dawidki16    21
Napisano (edytowany)

następny wpis na 90% będzie na 1000 stronie :D

Edit : Cholera spóźniłem się :D

Edytowano przez dawidki16

weris    31

Ale polowanie na spotkanie :) gratulacje maniek183 teraz kwiatki i w drogę :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mieczysław no no masz refleks :D Tylko warunek jeden musisz być kawalerem ;)

ewka20055    0

Cześć:-) No co Wy, wszędzie pełno fajnych, pracowitych dziewczyn:) Wszystko idzie do przodu, rolnictwo też, teraz dziewczyny ze wsi są czasem bardziej zadbane niż te z miasta, wykształcone, bystre. Tego samego wymaga się również od chłopaka to oczywista sprawa, a gospodarstwo wspólnymi siłami można pociągnąć do przodu i rozwinąć. Pozdrawiam:-)

rafals2    1

Chłopcy każdy może sobie pozwolić na dobrą randkę tylko trzeba chcieć i nie są potrzebne żadne zawody :

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się