Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bo tam gdzie są kobiety zawsze są ciekawe wątki ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@artur to powiedz kiedy masz wolną chatę to zjedziemy wszyscy ;)

Xawier    32

Kolego drogi to jest rozmowa i każdy mówi co myśli, a cofnij się do wczoraj to zobaczysz że cała dyskusja zaczęła się od tego, jak opisałem swoja "historię"...

Meg nie wiem czy masz dzieci czy nie, ale juz im szczerze współczuję... Oceniasz to czy jestem dorosły po tym ze lubię imprezy i ryzyko (wg Ciebie ryzyko bo dla mnie to nic nadzwyczajnego) a jakoś koleżanka banan ma podobny tok myślenia i co jest rozkapryszoną gowniarą?? Ludzie jeżdżą za granicę tysiące km od domu z obcymi ludźmi, do obcych ludzi i mieszkają tam, śpią, żyją to nie jest ryzyko?? I żyją o dziwo na to tez masz jakies wytlumaczenie?? Tysiace ludzi gdyby szli Twoim tokiem myślenia sort za określenie ale zdechło by z głodu

Dyskusja zaczęła się od tego czy koleżanka Lina powinna jechać z nieznajomym na targi czy też nie...

Xawier a nigdy nie słyszałeś o chodzących bombach?? O nozownikach w biały dzień?? Ryzyko to ryzyko jak juz rozgrzebujesz wątek to rozmawiamy o wszystkim, ganisz znajomość przez internet a sam w tym siedzisz...

Pedro tu nie chodzi o znajomości przez internet, nie ganie jej wręcz w pewnym sensie popieram. Natomiast nie jestem za nieprzemyślanymi nieodpowiedzialnym podejściem do życia i wręcz kuszeniem losu

corrado    217

@artur to powiedz kiedy masz wolną chatę to zjedziemy wszyscy ;)

Może być ciekawie ale czy kolega ma tyle miejsca? :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tam zaraz szuka rozrywki.... młodość ma swoje prawa

pedro2    342

Dyskusja zaczęła się od tego czy koleżanka Lina powinna jechać z nieznajomym na targi czy też nie...

Pedro tu nie chodzi o znajomości przez internet, nie ganie jej wręcz w pewnym sensie popieram. Natomiast nie jestem za nieprzemyślanymi nieodpowiedzialnym podejściem do życia i wręcz kuszeniem losu

Aha jeśli o tym mówiłeś cały czas to spoko, Meg zaczęła prawić odnośnie mojego postu i tak się toczyło... No z tymi ubraniami na zmianę to podejrzane.

Teraz mówiąc o moim przypadku, nieodpowiedzialnosc ect. nie było czegoś takiego po prostu Ona mi zaufała po długim czasie jak pisaliśmy ze sobą stwierdziła ze jestem ok, 100% pewności nie miała, ale jednak uznała ze warto zaryzykować... Tak samo goffiaczek zaufała, zaryzykowała i widać ze było warto...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@krzychoo ciężko powiedzieć.... sądzę, że tak w granicach zdrowego rozsądku i zgodnie z własnymi poglądami.

szaman1    38

tam zaraz szuka rozrywki.... młodość ma swoje prawa

Możecie do mnie wbijać Lina dostanie mój adres a reszta sąsiada :D I zostaniemy sami :wub:

Xawier    32

Aha jeśli o tym mówiłeś cały czas to spoko, Meg zaczęła prawić odnośnie mojego postu i tak się toczyło... No z tymi ubraniami na zmianę to podejrzane.

Teraz mówiąc o moim przypadku, nieodpowiedzialnosc ect. nie było czegoś takiego po prostu Ona mi zaufała po długim czasie jak pisaliśmy ze sobą stwierdziła ze jestem ok, 100% pewności nie miała, ale jednak uznała ze warto zaryzykować... Tak samo goffiaczek zaufała, zaryzykowała i widać ze było warto...

Mówiłem ogólnie do spotkania w ciemno... My tez wcześniej pisaliśmy ze sobą, nikt nigdy nie będzie pewny na 100% i do pewnego stopnia pewne ryzyko jest warte świeczki...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

albo wszyscy albo nikt.... jeszcze do szamana B)

artur125    277

Ja z wolną chatą to raczej słabo bo w mieszkaniu służbowym w domu tylko na weekendy

Vinnie    1

Mówiłem ogólnie do spotkania w ciemno... My tez wcześniej pisaliśmy ze sobą, nikt nigdy nie będzie pewny na 100% i do pewnego stopnia pewne ryzyko jest warte świeczki...

masz rację, ja tak zaryzykowałam i nie żałuje bo ta znajomość była akurat najlepszym co mnie w życiu spotkało...

artur125    277

Ja jeszcze nigdy nie potkałem sie z dziewczyną z którą wcześnniej tylko piisałem Może warto to zmienić?

pedro2    342

No i o tym właśnie mówię... Nie przekonasz się póki nie spróbujesz, nie poczujesz póki nie dotkniesz ;)

szaman1    38

Wszystkich to bym nie pomieścił chyba że jak mi byki zejdą tak za miesiąc to się w oborze trochę miejsca zrobi :D Tylko musicie już się zdecydować żebym drugich nie kupił

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

albo zacząć od pisania potem od skaypa i spotkanie....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się