Skocz do zawartości

Polecane posty

corrado    217

@krzychoo124 powiedz że chciałbys mieć taka tylko dla siebie :)

Meg5    344
nie było czasu na kombinowanie, najlepszy jest pełen spontan :D I też zdziwiłem się że nie bała się spotkać i jeździć po nocy z nieznajomym typem, ale do odważnych świat należy ;)
Podrywacz to spoko, przecież zawsze można trafić na moderce i gwałciciela :ph34r: zapytaj Meg Ona Ci powie :D

Oczywiście ,przecież nigdy nie wiesz z jakim typem masz do czynienie. ;):)

corrado    217

To prawda, trzeba miec to zawsze na uwadze lecz nie można do wszystkich tak sceptycznie podchodzić. :)

Meg5    344

A kto powiedział ,że ja do wszystkich sceptycznie podchodzę ? Staram się myśleć i postępować rozsądnie ,jednak co niektórzy postrzegają to jako '' sztywne podejście '' Jak ktoś chce iść na żywioł i żyć chwilą ,to proszę bardzo . Wole dmuchać na zimne ,niż się sparzyć ,choć wiem ,że wszystkiego i tak nie przewidzę. Nie pisze tego ,by komuś coś narzucić ,tylko po prosty piszę co myślę ,a że komuś to nie pasuje ,to przecież nie musi .

corrado    217

Nikt nie mówi że komuś coś narzucasz i podchodzisz sceptycznie, a przecież każdy może się wypowiedzieć co myśli. Nie postrzegam tego również jak to określi że masz "sztywne podejście" są pewne granice. Lecz w poprzednim poście określiłaś to dośc rygorystycznie jak byś podchodziła do każdego jednakowo. Nikt nie chciał Cię urazić :) rozumiem i popieram Twoje podejście.

banan575    104
Napisano (edytowany)

A propos takich wypadow w ciemno, jak komus jest przewidziana krzywda to tego nie ominie i tak.

A jak piszecie ze dziewczyna moze zostac porwana i do Berlina to ja Wam proponuje przeczytac dokladnie ten temat http://www.stalowka....ci.php?dx=12084

i gdy bedziecie szli spac to dokladnie zamknac swoje drzwi, bo nie wiadomo z kim mieszkacie w domu.

Ale jak to mowia syty glodnego nigdy nie zrozumie.

A tlumaczyc na nasze to bogaty biednego nigdy nie zrozumie, a biednemu nic juz gorszego od biedy nie moze sie przytrafic.

Edytowano przez banan575

corrado    217

Co racja to racja można unikać, wystrzegać się wszystkiego i tak się coś stanie, a czasem robi się wszystko by tak się stało i nic. Bo wiadmomo co niektórzy żądni są wrażeń...

A co do tej biedy to prawda. Chociaż mówi się że jedna bieda nie dokuczy ale już kilka...

banan575    104

Jedna czy tam kilka co za roznica?? :wacko: Gorzej upasc nie mozesz jedyna co to wzbijac sie.

A bogaty zawsze moze zbankrutowac albo zachorowac i to jest dopiero porazka :rolleyes:

Czyli nie bojcie sie dziewczyny, bo co jest Wam pisane to i tak sie stanie.

A dorosli troszke za dozo bajek dla doroslych sie naogladali. :D i boja sie gorzej jak te dzieci. :lol:

corrado    217

I to i to jednocześnie. Więc więc dobitnie wiem co to bieda i choroba.

Xawier    32

Jedna czy tam kilka co za roznica?? :wacko: Gorzej upasc nie mozesz jedyna co to wzbijac sie.

A bogaty zawsze moze zbankrutowac albo zachorowac i to jest dopiero porazka :rolleyes:

Czyli nie bojcie sie dziewczyny, bo co jest Wam pisane to i tak sie stanie.

A dorosli troszke za dozo bajek dla doroslych sie naogladali. :D i boja sie gorzej jak te dzieci. :lol:

Banan a po co kusić los?? Jeżeli brakuje Ci wrażeń to zagraj w rosyjską ruletkę wszak co ma być to będzie...

banan575    104
Napisano (edytowany)

moje zycie jest prawie jak rosyjska ruletka.

A Co Wy wszyscy nagle tacy bojazliwi?????? :D

@Xawier to Ty do Swojej lepiej nie jedz autem bo na drodze sa smiertelne wypadki. Po co kusic los

Edytowano przez banan575

krzychoo124    1

a ja tam popieram @Banan;P bo jeśli się nie odważysz to nigdy się nie dowiesz;) a nie zawsze na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo bez przesady;P

corrado    217

Nikt nie napisał że na każdym kroku ale co trzecim :D lecz jak to się mówi nie ryzykujesz nie żyjesz. Czasem się to sprawdza.

banan575    104

Nie wszyscy są bardzo żądni przygód. :D

Jak pisalam Bogaty biednego nigdy nie zrozumie

i bogaty nie szuka przygod, a i biedy tez nie szuka, biedny nie ma wyjscia i dla niego to nie sa przygody

Xawier    32

moje zycie jest prawie jak rosyjska ruletka.

A Co Wy wszyscy nagle tacy bojazliwi?????? :D

@Xawier to Ty do Swojej lepiej nie jedz autem bo na drodze sa smiertelne wypadki. Po co kusic los

Nie jechałem póki co autem chociaż PKP i PKS też wypadki się zdarzają... Bardziej chodzi mi o racjonalne podejście w stylu Meg a nie rzucenie się od razu na głęboką wodę... Przy PIERWSZYM spotkaniu zawsze są wątpliwości,zawsze!

a ja tam popieram @Banan;P bo jeśli się nie odważysz to nigdy się nie dowiesz;) a nie zawsze na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo bez przesady;P

Wypiłeś piwo i musisz jechać autem, odważysz się??

krzychoo124    1

umówmy się wszyscy na imprezę gdzieś po środku odległości każdego z nas i wtedy zobaczymy kto jest bojaźliwy, a kto rezolutny;p hahah

Xawier jeśli znalazłbym się w sytuacji w której musiałbym tym samochodem pojechać to owszem odważyłbym się

Meg5    344
Napisano (edytowany)

Banan weź zmień prochy czy co tam bierzesz ,bo normalnie piszesz takie bzdury . :( Niby dorosła osoba ,niby doświadczona , a zdrowego rozsądku tyle co nic . Czemu wyciągasz jakieś ciągle , to nowe przypadki ''coby było gdyby ''? Piszemy tu o konkretnym zdarzeniu ,czyli ...Czy powinno się ślepo wierzyć nowo poznanej osobie ,powierzając jej swoje bezpieczeństwo ?

Edit:

Przy PIERWSZYM spotkaniu zawsze są wątpliwości,zawsze!

Nie tylko przy pierwszym . Pozory tak często mylą . Jeżeli dla kogoś jego własne życie nie jest czymś najcenniejszym ,czymś co jest mu tylko raz dane ,kpi sobie z tego słowami , że żyje się tylko raz ,to oby nie żył za krótko przez swoją głupotę .

Edytowano przez Meg5

banan575    104

Wypiłeś piwo i musisz jechać autem, odważysz się??

Czlowieku nie kus losu takim pytaniem, bo moze sie zdarzyc ze wypijesz piwo i sie wypadek w twoim domu stanie, np pila utnie ojcu reke, a jedyny ratunek bedzie to zawiesc szybko do szpitala.

I CO POWIESZ???? Tato NIE POJADE BO PIWO WYPILEM????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się