Skocz do zawartości

Polecane posty

jarooo3013    1

chodzila na ukrainskim paliwie a tam nie ma ze boli wiec jeszcze pochodzi :D chciwosc ludzka nie zna granic jeszcze chca zarobic ;)

Michalmeer    366

Czytałem że około 20 % kobiet są nimfomankami czyli jeśli w temacie pisze 10 dziewczyn to dwie powinny być .. chce zweryfikować czy to prawda ;p

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja zostanę nimfomanką po slubie :D

jaroo komu wyciąłeś, pewnie jakaś dziewczynę podwoziłeś na targi, ogłuszyłeś, powycinałeś co sie dało a teraz biznes kręcisz :lol: . Jak na ukraińskiej ropie jeździła to moze wymagać remontu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Michalmeer głodny głodnemu zawsze wypomni co :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na szczęście jest miodowy tylko miesiąc, później to już szara codzienność.

a dlaczego ma być szara codzienność przecież moze być tak jak w piosence cztery razy po dwa razy osiem razy raz po raz o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz lina zapewniam cię ze po takim działaniu nie dasz rady wstać w następny dzień z wyra

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak tam pań nie będzie to nie jadę :P

krzychoo124    1
Napisano (edytowany)

myślę, że na pewno jakieś panie będą ;) jak to mówił ojciec mojego kolegi " i jak tam chłopaki, były jakieś d*py na imprezie? my odpowiadamy że taa były, na co on nam mówi no były, ale chyba z was, bo żeście nic do domu nie przywieźli";D

Edytowano przez krzychoo124

banan575    104

krzycho swieta racja. d...py sa, tylko trzeba odroznic ktore sa a ktore nie

Meg5    347
Napisano (edytowany)

Edit:

Banan , ty się normalnie tutaj marnujesz , według mnie powinnaś studiować psychologie :)

A według mnie niech dziękuje Bogu że nie trafiła na bandziora ,zboczeńca itp. Moja koleżanka nie miała tyle szczęścia . Poznała chłopaka ,byli ze sobą jakiś czas ,ale zerwała z nim ponieważ zaczęła się go bać . Zrywając z nim ,sądziła że to koniec ,ale to co ją spotkało później z jego strony ,nie opiszę w szczegółach ,ale dodam tylko tyle, że żadna normalna kobieta by nie chciała tego doświadczyć .

Z tym wykorzystaniem to miało zabrzmieć jako żart, ale widzę że połowa to jacyś sztywniacy :blink: i trzeba ważyć słowa :ph34r:

To waż najlepiej wagą jubilerską żartownisiu . ;)

Edytowano przez Meg5

krzychoo124    1

@Banan najważniejszy w życiu jest ten pierwszy krok, jak się go zrobi w dobrą stronę to "d*pa" tzn dziewczyna, kobieta da Ci szansę się wykazać;P a jak nie zrobisz tego kroku to d*pa jest ale z siebie samego;p

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@andrzej wytłumaczę po wiejsku: bo ja traktuję siebie jak najdroższy ciągnik świata tzn każdy może na mnie spojrzeć ale zdobędzie ten który jest godny go szanować i dbać.... a wiadomo, ze nowe to co innego niż używane ;)

banan575    104

@Banan najważniejszy w życiu jest ten pierwszy krok, jak się go zrobi w dobrą stronę to "d*pa" tzn dziewczyna, kobieta da Ci szansę się wykazać;P a jak nie zrobisz tego kroku to d*pa jest ale z siebie samego;p

No i byla jedna d...pa do wziecia a okazalo sie ze wiecej d..p bylo i nie wzieli :D

Linka to jak ja, bylam tym ciagnikiem orginalnym nie uzywanym :rolleyes: a moj szukal takiego co wszystko nim (albo z nim) bedzie mogl robic.

jarooo3013    1

czy jest przewidziana jakas nagroda jesli sie wstrzeli z pierwszym postem w 1000nej stronie :D:P??????????????????????????????????

pedro2    342

Banan taka znajomość przez internet to wbrew pozorom jest fajna sprawa, jak juz się umówisz i jedziesz się spotkać to adrenalinka jest :D jedno drugiego praktycznie nie zna, nie widziało nie wie czego się spodziewać, taka nutka tajemniczości ;)

Karolina94 szalona, oj szalona :D pokusił bym się o stwierdzenie "baba z jajami" :P a nie jakieś flaki z olejem ;)

kamilus1025    14

@andrzej wytłumaczę po wiejsku: bo ja traktuję siebie jak najdroższy ciągnik świata tzn każdy może na mnie spojrzeć ale zdobędzie ten który jest godny go szanować i dbać.... a wiadomo, ze nowe to co innego niż używane ;)

To gdzie można spotkać ten najdroższy ciągnik świata? ;) na targach to tylko fendty :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się