Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale to też działa w drugą stronę... facet w garniaku no niezły widok

banan575    104

Ale to facet musi zrobic ten krok i to on musi tak to robic zeby kobieta pod jego dyktando sie dostosowala :D

A to sie robi nie uzywajac slow, jedyne slowa to tylko zaprosic na kolacje.

banan575    104

Teraz to sukienka, rajstopy i kozaczki na obcasie :D

@Krisma kto nigdy nie sprobowal to tego nie bedzie wiedzial

Edytowano przez banan575

Krisma    11

Izka jaka szybka zaraz by pod kołderkę chciała, na początek to kocyk wystarczy... :D

ze swojej strony obiecuję że kobieta ze mną zimna nie będzie czuć mam taką powierzchnie grzejną ze uzbiera się z parę kilowatów spokojnie kocyki mi są nie potrzebne, przyznawać się która śpi teraz przy otwartym oknie. Dziś widziałem laskę w kościele jak miała mini, nie wiem czy taka gorąca laska czy co ale ciekawi mnie czy jej się sople nie porobią tam na dole. Izka no no niezły awatar widzę że nie próżnujesz tak trzymać dziewczyno

Edytowano przez zetorlublin7341

pig    5

popieram kolege wyżej iza fajne zdjecie az dziw ze jeszcze samotna.

miglanc88    110

Jedno zdjęcie , a jakie poruszenie na forum .. teraz to z 10 h ziemniaków nie wystarczy . pierwsi amatorzy frytek pewnie już wyjechali.. ;)

miglanc88    110

Wpadnie taki jeden z drugim , popatrzy jej prosto w oczy i powie : prosty chłopak ze wsi jestem , jeszcze nie całowany , zrobi oczy jak kot ze szreka ,i Izka ulegnie hehe :rolleyes:

banan575    104

Wpadnie taki jeden z drugim , popatrzy jej prosto w oczy i powie : prosty chłopak ze wsi jestem , jeszcze nie całowany , zrobi oczy jak kot ze szreka ,i Izka ulegnie hehe :rolleyes:

Nie no tak sie nie mowi ze chlopak ze wsi no bo wiadomo ze nie z miasta.

Siedzis zna kolacji wcinacie to zamowione zarcie i rozmawiacie, tylko nie o tym rolnictwie bo to moze zanudzic druga osobe.

Rozmawiacie o przeszlosci jak to tam bylo opowiadacie historie ciekawe, i potem kierujesz rozmowe na temat tancow i dancingow.

A potem walisz prosto z mostu CZY NAUCZYLA BY CIE TANCZYC W PARZE no bo skakac wyginac to potrafisz a chcialbys sie nauczyc tanczyc w parze.

banan575    104

Czemu o przeszlosci????

Bo masz jakies ciekawe wspomnienia o czym mozna porozmawiac. Wierz mi ze taka rozmowa sie klei i kazdy cos moze powiedziec

O przyszlosci??? O przyszlosci mozna porozmawiac jak juz oboje beda miec wspolne plany. Ale to moje takie zdanie.

i Ja tak wspanialych kolegow i kolezanki poznalam na balu, a tematami byly wycieczki, przeszlosc, tance i zabawy, jak sie poznalismy itp.

Niby wszyscy dla Nas byli obcy ale rozmowa sie kleila i kazdy mial cos do powiedzenia. :rolleyes:

banan575    104

tu sie troszke mylisz. Byly % no ale jak w ciagu godziny poszla 1flaszka na 12osob no to nie mialo co dymic % w glowie.

Poprostu to jest najlepsze w rozmowach, przeszlosc i ciekawe sytuacje wesela i imprezy.

A na takim czyms kazdy byl i kazdy ma cos do powiedzenia. :rolleyes: Zreszta to trzeba sprobowac zeby sie przekonac o tym

Bo rozmawiac o PRZYSZLOSCI to nic nigdy nie wiadomo co bedzie jutro.

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się