Skocz do zawartości

Polecane posty

pedro2    342

Zmarźlaki :P u mnie temp spadała poniżej -20 i było ok, dzisiaj rano było -11 i śnieżek pruszy... W taką pogodę kobiety robią się bardziej 'przytulaszcze', więc same plusy :D

miglanc88    110

A cóż to za postanowienie?? jeśli można wiedzieć ,może po prostu potrzebujesz pomocy , w jego realizacji??

slawek2209    78

Są i plusy nie balowania.Głowa nie boli na drugi dzień ,ale są też minusy że można było kogoś poznać.Wczoraj balowałem ,ale niestety wolnych panien nie było

miglanc88    110

A może po prostu Izka jest szalenie wybredna ,co do adoratorów?? :D i nie chce pokazywać się publicznie z kimś mało reprezentacyjnym? hehe,,

miglanc88    110

Ale rozmowa w realu ,to nie to samo co stukanie palcem w plastikową deskę, czasem wystarczy kilka spojrzeń, czy gestów by stwierdzić coś o drugiej osobie..

banan575    104

Moze nie tylko Iza jest nieśmiała.Ilu tutaj jest mężczyzn co tylko na klawiaturze szuka żony?

No wlasnie na klawiaturze, a na klawiaturze druga osoba nie zobaczy tego co by chciala dostrzec.

miglanc88    110

Ani wybredna, ani nieśmiała ., Ciekawi mnie tylko czy związała byś się z jakimś garbatym trolem ,bez perspektyw i pomysłu na życie??hihi :P

banan575    104

Izka i Slawku a nie mysleliscie sie moze spotkac, chocby na kawie,

A pretekstem do spotkania bylo by poznac ta druga osobe z AF co jest z tego samego woj ;)

miglanc88    110

A dokładniej w jaki sposób miał by to zrobić ?? Jakieś wskazówki , czym się kierujesz w życiu , jakie masz priorytety??

izolda789    12

Musiałby mieć to coś czego nie da się wyrazic słowami.

To może być sposób w jaki na mnie patrzy, porusza się, trzyma filiżankę, głos itp. Tak naprawdę nie można przewidzieć kiedy i w jakiej sytuacji można się zakochać.

slawek2209    78

Izka i Slawku a nie mysleliscie sie moze spotkac, chocby na kawie,

A pretekstem do spotkania bylo by poznac ta druga osobe z AF co jest z tego samego woj ;)

swatanie się zaczeło :D ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się