Skocz do zawartości

Polecane posty

razor275    279

Zawiodę Cię , ale to nie ja . Jak się postarasz, to sobie skombinujesz numer do tej Pani z teledysku :P

To raczej nie mój przedział wiekowy :P

rafals2    1

No dokładnie dziewczyna nie powinna być do pracy na gospodarstwie. U mnie taka dziewczyna mogła by siedzieć w domu lub spełniać się zawodowo no chyba że sama chciałaby pomagać na roli :)

Michalmeer    366

Wiecie jaka jest najfajniejsza chwila :P niekiedy cały dzień od rana do wieczora się pracowało zakurzony brudny i padnięty wracałem do domu .. W taki dzień chciało się tylko umyć i spać ale ze była sobota to jechałem do mojej dziewczyny byłej z każdym kilometrem czułem mniejsze zmęczenie z kazda chwila wracały mi siły kiedy tylko stanolem w drzwiach i zobaczyłem ja zrobiło mi się ciepło na sercu bo wiedziałem ze gdzieś jest ta osoba dla której jestem ważny i odlicza godziny zeby się zemna zobaczyć .. Za każdym razem czułem to samo i nigdy mi się to nie znudziło .. Kiedyś bym sobie dal za nią rękę obciac i wiecie co ?

Teraz bym kur... nie miał ręki. .. :P

Edytowano przez Michalmeer

Ropsonok    8

na te pomaganie nie ma co zbytnio liczyć bo to ciąża kilka razy to potem małe dzieci i trzeba kilka lat poczekać żeby pomagała na gospodarstwie

Szymi40    373

Ciąża kilka razy ? ? już nie te czasy że po podwórku gromadka biegała ! teraz dwójka szkrabów to dużo :D

rafals2    1

Ale teraz przynajmniej dzieci są na tej wsi bo w mieście każdy patrzy na to żeby karierę robić i nie ma czas na potomstwo :)

Pralka nie psująca się to tara najlepsza wszystkiemu da radę. Rada do pań jak kupujecie pralkę to bierzcie z bębnem składanym aby można wymienić łożyska. Polara miałem co siadły łożyska ale bęben klejony pralka 3 lata i byłaby do wywalenia, ale miałem też mastercooka tam był bęben składany to znowu wysiadł programator. W palmowa niedzielę zrobiłem przekładkę z jednej do drugiej. Teraz mam polarcooka chodzi juz dwa lata i jest ok. Najlepsze było że siedziałem od 6 rano do 21 chce podłączyć a świeci się klucz od serwisu, wkurw..ło mnie bardzo ze niedziela się zmarnowała pomogło pierd.lniecioe w obudowę i odpaliła. Za dobrą pralkę trzeba dać ponad 3 koła w tedy będzie śmigać

Ropsonok    8

ale jak ma się kilka dzieci to za pare lat jest już pomoc w gospodarstwie. niech te maszyny będą najlepsze to samemu dużo nie narobisz, np przy belowaniu

maniek183    8

Izka audi jak najbardziej :) ,

Lina niech panowie powiedzą w jakich piorą pralkach, :D Maniek183 może lepiej płyta indukcyjna i garnki AMC to panie będą zadowolone :rolleyes: .

strzelam ale brzmi na kobiecą odpowiedź ;) masz i używasz czy tylko pomysł taki? Wiem na czym w obu przypadkach cały bajer polega i coś czuje że indukcyjna "powolniejsza" będzie czy się mylę?

@Iza audi zdrowe bo b4 to ocynk jak nie rozbijesz i trochę dbasz to wieczne auto

"wytrzymuje twoją jazdę" czyli, że taki trochę Kubica jesteś ?

no niema jak to poprzytulać się do kaloryfera na minus 20 st. Dzieci wiadomo ze pomoc ale wychować je to też trud wielki i zaangażowanie aby wyprowadzić ich na wmiarę normalnych ludzi

Ropsonok    8

nikt nie powiedział że będzie łatwo, sami popatrzcie na swoich rodziców i ile tródu zajeło im wychowanie was

Szymi40    373

Pomoc ? teraz nie tak jak my pomagaliśmy komputer, szkoła jak ma ziarko kurom rzucić to wielki lament.

Ropsonok    8

ale zawsze warto sprubować

nakłonić do pomocy, jakiś nowy ciągnik czy coś może zachęcić

dawidki16    21

@Szymi40 i Ropsonok w tym co mówicie macie racje, mogę to bez proplemowo stwierdzić gdyż jeszcze się łapię do tej kategorii. Powiem również, że mimo tego, że mój ojciec ma ok 5ha swojego + kilka ha dzierżawy to parę lat temu zaszczepił we mnie rolnictwo :D ale z racji, że w moim regionie nie ma zbytnio możliwości rozwoju (przez chytrość sąsiadów) to wybrałem szkołę naftową, gdzie jeszcze idzie zarobić kasę, po odłożeniu większej sumki zająć się rolnictwem-które jest moją największą pasją :D i to uczucie gdy wsiadam na targach do lexiona 770 :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się