Skocz do zawartości

Polecane posty

Janek231990    3

Taki przebieg w c330 jest nierealny.

Mam c328 z 65r jestem 2właścicielem a od nowości był w PGR przez 10 lat i nawet 20 tys nie zrobil.

Michalmeer    366

1222 ursus ma ponad 20 tyś godzin rocznik chyba 86 .. Taki przebieg juz może opowiedzieć swoja historie :P

Edytowano przez Michalmeer

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie wątek wam się nie pomylił.... :D Tak dla równouprawnienia może dziewczyny porozmawiajmy tu o np pralkach co. Wydajniejsza Amica, bosch, lepiej kupić nową włoską indesit czy starą ale polską polar??? a może ktoś tarę jeszczcze ma ;)

Henius91    578

Taki przebieg w c330 jest nierealny.

Mam c328 z 65r jestem 2właścicielem a od nowości był w PGR przez 10 lat i nawet 20 tys nie zrobil.

to że Twój tyle nie zrobił, nie znaczy że inny też nie da rady. znam gościa co ma zetora 7341 bodajże 2000 rocznik i ma już nakręcone ok 20 tys mtg. do niedawna pracował na ok 150 ha jako ciągnik główny i można powiedzieć że jedyny, miał do pomocy 3p ale ten więcej stał w garażu jak pracował. w tym zetorze 2 razy już turbina wymieniana. może w te ponad 1400 mtg rocznie mało kto uwierzy, no ale ja jestem w stanie w to uwierzyć bo ciągnik pracował dzień i noc, zjeżdżał tylko żeby zatankować

miglanc88    110

Mój deutz z89 nastukal nie całe 9000 nie wiem czy przebieg jest realny , czy typ zrobił mnie w balona????

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozumiem że ta blondyna to Ty :D

Zawiodę Cię , ale to nie ja . Jak się postarasz, to sobie skombinujesz numer do tej Pani z teledysku :P

maniek183    8

Panowie wątek wam się nie pomylił.... :D Tak dla równouprawnienia może dziewczyny porozmawiajmy tu o np pralkach co. Wydajniejsza Amica, bosch, lepiej kupić nową włoską indesit czy starą ale polską polar??? a może ktoś tarę jeszczcze ma ;)

A panowie mogą? Stary polski polar Luna padła już bardzo dawno potem była zwykła Frania stoi na strychu do dziś i czasem pierze robocze ciuchy :D tarka chyba gdzieś była... teraz jest Siemens bardzo dobra pralka.

Ciut inne pytanie jaka płyta gazowa??

Kuchenka już stara zużyta zaczyna szwankować i pewnie przebiegiem pobiła by nie jednego ursusa :ph34r:

Runder    8

Moja ciocia która pracuje na UP we Wrocławiu gdy przyjechała na święta mówiła że z roku na rok coraz więcej dziewczyn po szkole zgłasza się na rolnictwo i na kierunki związane z rolnictwem. Nie jest to oczywiście jakaś wielka liczba ale w porównaniu z ubiegłymi latami to tendencja jest rosnąca. Trzeba poczekać jak pokończą studia (a spora część jest już co ukończyła) i żony sie znajdą :)

izolda789    12

Czy są tu dziewczyny które mogły by zostawić swoje ha i zamieszkać u chłopaka na jego gosp.?

nie ma

Moj whirpool ma jakieś 4 lata i rdza go zżera tak jak poloneza

maniek183    8

czyli niedługo zrobisz to co z polonezem :P u mnie ma 7lat i rdzy brak

zaprawki tam pewnie blacharz miał by co robić...

Mironeks    6

Runder to że więcej dziewczyn studiuje rolnictwo nie oznacza że będą chciały pracować na wsi w polu .

Jak skończą studia znajdą prace w firmach związanych z obsługą rolnictwa .

weris    31

Izka audi jak najbardziej :) ,

Lina niech panowie powiedzą w jakich piorą pralkach, :D Maniek183 może lepiej płyta indukcyjna i garnki AMC to panie będą zadowolone :rolleyes: .

banan575    104

Jakbym byla moderatorem to bym Was wszystkich przezezbila za tematy o samochodach w tym temacie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się