Skocz do zawartości

Polecane posty

Mironeks    6

Na targach w Kielcach będe ale irokeza nie zrobie bo włosy ścinam na zero co byście mi zaproponowali , abym banie na niebiesko pomalował sobie ?

izolda789    12

trzeba marzyć, ale bez przesady, tak jak to mówi Michalmeer, nie łudzić się, że spotkamy ksiecia z bajki i zamieszkamy w zamku ze służąca i lokajem. na wszystko trzeba patrzeć realnie, moje marzenia są bardzo przyziemne- chciałabym znaleźć męża, najchetniej pozostac na swojej schedzie, mieć 2- 3 dzieci, zdrowie i jakoś sobie powolutku życ. W zgodzie i względnym spokoju pracowac, szanowac się nawzajem. Nie marze o zarabianiu dużych pieniedzy, choc wiadomo, że tak łatwiej się żyje, ważne zeby znaleźć kogoś dla siebie i tym się cieszyc.

No i dzieci oczywiście lepiej po śubie, niz przed:)

@ Meg5- ja się jeszcze o tym nie przekonałam:)

No i ja mam takie same, wcale nie szukam księcia z bajki. Może zamiast białego konia mieć szarą chabecinę ale niech mnie uratuje przed zwiątpieniem w miłość i spełnianie marzeń

irokez może być u nas, jeżeli Iza by się wybrała to wątpię w to aby sobie go zrobiła, choć na pewno ciekawie to by wyglądało :D a tak w ogóle to irokez to jest dość spotykana fryzura

ja lubię na gładko, ewentualnie na Magdę Gessler

Ale ma się farbować na niebiesko to można i koguta takiego walnąć przynajmniej z końca hali będzie go widać mam 192cm wzrostu to łatwo mozna mnie wypatrzeć z tłumu

To zeby Cie cmoknąć w policzek na przywitanie to będe musiała po drabince wchodzić :D

dawidki16    21

ooo czyżby nowy styl fryzury "na Magdę Gessler" ? :D a zamiast białego konia, może być srebrny ford i 2 czerwone Ursusy? :D

mietek86    4

izolda a zamiast białego rumaka moze być czarny golf :D

Są tu jakieś fajne dziewczyny z podlasia :)

trus22    3

A ja mam dla was dobry dowcip na poprawę humoru nawet związany trochę z rolnictwem :)

Siedzi facet przy barze nad kieliszkiem whisky i zawodzi:

- Tego się nie da wytłumaczyć. Oj, nie da się tego wytłumaczyć.

Barman ciekawy o co chodzi próbuje dociekać:

- Panie, powiedz pan, może jakoś razem wytłumaczymy.

- Nie, nie próbuj pan, tego się po prostu nie da wytłumaczyć.

- Ale opowiedz chociaż!

- Dobra. Więc tak. Jestem rolnikiem i dwa dni temu poszedłem do obory wydoić krowę. Zacząłem doić, a tu nagle coś mnie kopnęło. Więc wziąłem kawałek sznurka i przywiązałem krowie obie tylne nogi do palików. Ale za parę minut znowu mnie coś kopnęło, więc przywiązałem do palików również przednie nogi krowie. Myśli pan, że to coś dało? Gdzie tam, za chwilę znów mnie coś chlasnęło - myślę - ogon. Więc dobra. A że nie było już palików - pomyślałem, że przywiąże ogon do belki przy stropie. Sznurka również już nie było, więc zdjąłem ze spodni pasek. Stanąłem na stołku, uniosłem krowie ogon do belki pod sufitem, podniosłem pasek i w tym momencie spadły mi spodnie. I do obory weszła żona. I tego się nie da wytłumaczyć...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W moim maluchu koty mieszkają więc serca nie mam aby go się pozbyć hihihi więc jeszcze są.

maniek183    8

oj zaraz daleko, bierzesz swojego białego rumaka i zajeżdżasz po księżniczkę, kiedyś za siedmioma górami i lasami nie było problemu a teraz kiedy są sdamochody 100 km to odległośc nie do przeskoczenia, nie długo kobiety zaczna na wojne chodzić i na polowania albo już zaczęły

Odległość nie jest problemem...

Jest księżniczka musi być smok?! :ph34r:

Malucha brak a żabojad od 2 dni na drodze w zaspie stoi, może ciągnik?

mietek86    4

ford moze być, golf też a malucha to nikt już nie ma ?

ale taki golf II po tuningu to robi furorę na wsi :D

izolda789    12

Odległość nie jest problemem...

Jest księżniczka musi być smok?! :ph34r:

Malucha brak a żabojad od 2 dni na drodze w zaspie stoi, może ciągnik?

smok już dał sobie spokój

trabant w kabrio, to by było coś :D

mietek86    4

Nie jest ważne co kto ma tylko to jaki jest wszystko można kupić oprócz szczęscia i zdrowia :rolleyes:

Krisma    11

izka gdybyś siedziała na siedzeniu pasazera może by Ci nie odpowiadało dajmy na to +15 stopni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się