Skocz do zawartości

Polecane posty

Michalmeer    366

ja zanim powiedziałem ze kogoś kocham chociaz chwila nigdy tego nie powiedziałem ;D nie no raz ale bo bolesna sprawa na minimum 0,7 ;D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I tu racja Izka :)

Edytowano przez Mika26

Xawier    32

ja zanim powiedziałem ze kogoś kocham chociaz chwila nigdy tego nie powiedziałem ;D nie no raz ale bo bolesna sprawa na minimum 0,7 ;D

Alko nie rozwiązuje języka... lepiej pogadać z kimś bliskim i bez %

fragles1    3

Masz rację Izka, nie dała byś radę, obrządzić kota i psa, wiesz ile to roboty, dziewczyno Ty się nie pchaj w taką hodowlę -_-

Michalmeer    366

ja nawet bez procenta wszystko bym wypaplał .. tylko że wtedy moge zwalic wine na alk .. rozumuje jak Jack ;)

izolda789    12

Wiem co to znaczy bo mam i psa i kota , jedno i drugie kwadratowe chodzi i wiecznie nie nażarte także nie takie hop siup ;)

pedro2    342

O czym wogóle mowa?? Małżeństwo, związek z przymusu bo tak będzie lepiej, to jest chore

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co tam interesująca Mika ? ;p chyba interesująca ;p

Myślałam,że już jesteś przekonany o tym :P Dobra powiedz , gdzie dokładnie mieszkasz, bo to, że masz 60 km do Poznania nic nie mówi konkretnego :P

izolda789    12

Bo w tych poszukiwaniach nie można zatracić ich prawdziwego sensu, może lepiej odpuścić czasami niż się wpakować w coś bez sensu. Mi się marzy takie porozumienie dusz. Marzę o ym żebym mogła tu wam napisać że to jednak jest możliwe i poprzeć własnym przykładem. Podobno marzenia się spełniają, to mi już tylko zostały 3 : mąz, dziecko, lot balonem. Jak je spełnie to wymyśle następne bo marzenia są b. ważne :)

izolda789    12

No bo myślałam że tylko moje sierściuchy tak jeść wołają :P 10 kg karmy na raz by zjadły i dalej by przejść spokojnie nie dały ;)

pedro2    342

. Mi się marzy takie porozumienie dusz.

Ba kto by tak nie chciał :rolleyes:

izolda789    12

pilnuję pilnuję, chociaż ten lot balonem może być poza kolejnością a najlepiej razem z mężem ;), jedno marzenie mi się spełniło w 2013 więc już go nie umieściłam na tej liście, z tego miejsca chciałam serdecznie pozdrowić pewną osobą, która śledzi moje wpisy ;)

nie wiem czy za dużo, ale chyba to nie są jakieś wygórowane marzenia, każdy chce być szczęśliwy

fragles1    3

Ten lot balonem to jest najłatwiejszym marzenie do spełnienia, tamte dwa to mogą być trudniejsze.

Michalmeer    366
rafals2    1

No to teraz chłopaki spełniać życzenia Izy jeżeli chcecie zarobić u niej kilka plusów :)

Xawier    32

Bo w tych poszukiwaniach nie można zatracić ich prawdziwego sensu, może lepiej odpuścić czasami niż się wpakować w coś bez sensu. Mi się marzy takie porozumienie dusz. Marzę o ym żebym mogła tu wam napisać że to jednak jest możliwe i poprzeć własnym przykładem. Podobno marzenia się spełniają, to mi już tylko zostały 3 : mąz, dziecko, lot balonem. Jak je spełnie to wymyśle następne bo marzenia są b. ważne :)

pilnuję pilnuję, chociaż ten lot balonem może być poza kolejnością a najlepiej razem z mężem ;), jedno marzenie mi się spełniło w 2013 więc już go nie umieściłam na tej liście, z tego miejsca chciałam serdecznie pozdrowić pewną osobą, która śledzi moje wpisy ;)

nie wiem czy za dużo, ale chyba to nie są jakieś wygórowane marzenia, każdy chce być szczęśliwy

Na lot balonem zapraszam do Krk :) (http://weekendwkrakowie.pl/lot-balonem/) A możesz zdradzić co to za marzenie było?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się