Skocz do zawartości

Polecane posty

slawek2209    78

teraz musisz uważać na amatorów trunków,tylko z takich nic nie wybierzesz na gospodarkę jak zapukają do drzwi

SILWER    0

Otworzę mały kącik matrymonialny

Poznam dziewczynę z powiatu Radziejowskiego, Konińskiego lub ościennych

KOCHAM przyrodę soczysta zieleń łąk, burza kwitnących kwiatów i oszałamiająca woń sprawia, że odczucia i wspomnienia tego raju poprawiają mi nastrój zimową porą.

Lubię ugotować coś kreatywnego zazwyczaj moje dzieło lepiej wygląda niż smakuję ale da się zjeść :)

Mieszkam na wsi i tutaj pracuję więc nie trać czasu jeśli nie potrafisz utrzymać przy życiu nawet kwiatka w doniczce.

Zawodowo dostarczam najważniejszy składnik do produkcji "fantazji":)

Jeśli będą jakieś pytania proszę na priv

Mam 27 lat

izolda789    12

Dołączam się: poznam prawdziwego mężczyznę, który skradnie moje serduszko a ja będe mu wierna i poddana :)

Widzę ze kolega ostro pojechał tak trzymać, jak to się mówi szczęściu trzeba dopomóc choćby na siłę. Izolda to kiedy umawiamy się na tą kradzież co..... Naleweczka na malinach i bimberek moze być, dodam że własnego chowu, malinka już do picia gotowa a ten drugi to zacier się kisi, ale za parę dni będzie ok.

Edytowano przez zetorlublin7341

Znajdzie się wino mam parę roczników z malin wiśni czarnej porzeczki sam mało pije ale to moje hobby . Moje małe pytanie jak daleko masz do kielc bo widzę ze jesteś z lubelskiego

Znajdzie się wino mam parę roczników z malin wiśni czarnej porzeczki sam mało pije ale to moje hobby . Moje małe pytanie jak daleko masz do kielc bo widzę ze jesteś z lubelskiego

izolda789    12

Do kielc mam ok. 100 km :)

sprawdziłam na googlach jednak troche wiecej :P 150

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowano przez KRISTOFORn

To plus moje 100 do kielc to dużo nie jest to co mogę się już wbijać na kawę ciasteczko a no oczywiście nie wiem mogę jechać po co może po ten worek ziemniaczków albo marchewki, wolał bym po ziemniaczki, bo zawsze można zostac i spróbować czy dobre są do jedzenia czy na frytki lepsze lub na placki.

1986    0

Koleżanka z Lubelszczyzny niech aż w kieleckim nie szuka ;) Na Lubelszczyźnie jest duuużo fajnych chłopaków ;)

1986    0

A Ja mogę przyjechać bez żadnej ciasteczkowo - kawowej zachęty do koleżanki ;)

To coś nie w tą stronę :D to kobietę trzeba zauważyć a facet to ma szukać :)

izolda789    12

są tutaj tylko trzeba ich zauważyć

Ja wolę zauważać w realu, a nie w necie

A Ja mogę przyjechać bez żadnej ciasteczkowo - kawowej zachęty do koleżanki ;)

To coś nie w tą stronę :D to kobietę trzeba zauważyć a facet to ma szukać :)

w pełni popieram i jedno i drugie

W małopolsce też są no ja z pod grodu kraka. To kiedy mogę wpadać co szykować jakieś coś do kawy jakbyś miała jakieś życzenia to pisz nie ma sprawy w sprawach wypieków jestem elastyczny. No co chcecie koleżanka została zauważona i znaleziona tak ze chyba ok co. .

Edytowano przez zetorlublin7341

1986    0

Na Lubelszczyźnie dobrze w tańcu prowadzą mają dobry humor i nie są zrzędliwi i upierdliwi i doceniają kobiety :)

1986    0

Kobieta musi czuć wolność w związku na co ma ochotę to może to robić ja lubi jeździć ciągnikiem czemu nie ;)

izolda789    12

Na Lubelszczyźnie dobrze w tańcu prowadzą mają dobry humor i nie są zrzędliwi i upierdliwi i doceniają kobiety :)

a przeprowadzają się do żon ?

banan575    104

A czy nie mozna swojej drugiej polowce przetlumaczyc ze gospodarstwo to moja praca, ze na gospodarce ja normalnie pracuje jak kazdy inny w jakims zakladzie.

1986    0

czy się przeprowadzają ??? zależy od charakteru jak nie jest uparciuchem to się przeprowadzają do żon :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się