Skocz do zawartości

Polecane posty

bobytempelton    158

@jaro ja spełniam te wszystkie wymagania a nawet więcej :lol: dobry jesteś musimy piwo wypić :lol:

@farmer21 co z tego że masz ponad 100ha jak martwisz się jak utrzymać dom i rodzine, ja w tej chwili mam niecałe 20ha i się nie obawiam narazie B) ,jak dla mnie w rolnictwie liczy się zdolność kombinowania i pracowitość ty siejesz zboże , a np. z warzyw bez obaw wyżyjesz przy tym areale co ja,a także "zdolności i zajęcia" pozarolnicze co jest głównym moim źródłem utrzymania :P

a wracając do tematu dla mnie najważniejsza jest uczciwość, wierność i zaufanie sobie na wzajem, a reszta jeżeli te warunki są spełnione napewno będą :rolleyes:

Maniaa    0

A jak mieszkam na wsi, tata ma działalność gospodarczą zamiast rolnictwa to jak na to patrzycie dziewczyny?

Najważniejsze jakim człowiekiem jesteś, a nie czym zajmuje się Twój tata :)

Nie jesteś rolnikiem, ale mieszkańcem wsi owszem :) Nie widzę w tym żadnego problemu, chociaż pewnie niektóre laski widzą.

Osobiście, większość moich kolegów jest ze wsi :) I uważam, że są naprawdę świetnymi ludźmi :)

Edytowano przez Maniaa

kokoman0    59

5 cech, które dziewczyna powinna spełniać:

1. mieć troche oleju w głowie,

2. nie słodzić (rozmawiać ze mną normalnie a nie tak jakby zjadła kilo cukru, walić prosto z mostu),

3. akceptować mnie takim jakim jestem i nie próbować zbytnio zmieniać (ale mała krytyka nikomu nie zaszkodzi), wspierać we wszystkim co robię

4. podobać mi się :)

5. wierna (nie tylko mnie ale i swoim ideałom)

w skrucie:

1. rozumna

2. bezpośrednia

3. wyrozumiała

4. ładna

5. wierna

natalia123    0

Ja się dziwię,że tutaj nie powstał jeszcze kącik matrymonialny :P gdyby mężczyźni spełniali te wszystkie kryteria co podał jaro czyżby nie było wspaniale :rolleyes:

Ależ tu sie zrobił ruch w temacie :rolleyes: , jednak @MAT912 miał racje ze jak dziewczyny będą pisać to i panom klawiatury będą sie przegrzewać :D

Może zamiast wymieniania tylu cech prosta odpowiedz jako prosty ze mnie chłop ze wsi :) najważniejsze żeby kochała mnie prawdziwym uczuciem i zebym ja kochał ją tak samo mocno to wtedy reszta będzie oczywista ze będzie w związku wierność ,uczciwość ,namiętność wspólne plany na przyszłość i odpowiedzialność za drugą osobę

Famer21    6

to jaka powinna być ta idealna dziewczyna? proszę każdego z panów o podanie 5 jej najważniejszych cech.

1. ładna - typowa śliczna buzia, ciało, gdzie jest w typie więkoszości mężczyzn

2. inteligętna - można porozmawiać na każdy temat, nowe zainteresowania, czegoś się od niej można nauczyć

3. dobra - uczuciowa, z sercem, kulturą, nie okreslająca ludzi po wyglądzie, czy klasie społecznej

4. towarzystka - potrafi z każdym porozmawiać i jeśli trzeba wyjść z klasą z rozmowy bez poziomu lub z odmienny pogląda, które są jednak złe

5. nie bojąca się ubrudzić - już nie mówie o pracy w polu, na gospodarstwie, bo na nic ciężkiego bym jej i tak nie pozwolił..

Te cechy posiada moja obecna, która prawdopodobnie będzie w przyszłości żoną ;) Ale wszystko może się zdarzyć, więc...

Edytowano przez Famer21

@Farmer21 uroda to cecha ulotna i łatwo ją stracić , a wtedy co żegnaj kochana ale nie jesteś już piękna, <_<

Dziękuje @ natalia123, prostota bywa czasem najlepsza na wszystko, ja jeszcze bardziej ciesze sie ze przybywa kobiet i to takich , naszych ze wsi :D co to sie jej nie wstydzą

Famer21    6

Fajnie,że przybywa kobiet :D

Oj bardzo, dużo bym dał żeby mieć taką znajomą, koleżankę z którą miał bym ten 1 temat bez przerwy.. Tak inaczej by to było z dziewczyną porozmawiać o tym, a nie ze znajomymi we wsi u wujka.. W sumie jedyne co przeważnie gadają to przechwałki kto co lepiej ma, ale czasem czegoś nowego się dowiedzieć można o sposobie na coś.. Już nie raz z takiej rozmowy wyciągnąłem dobre wnioski i wprowadziłem w życie przy kombajnie np..

JEDREK    16

@natalia123- Fajnie,że przybywa kobiet :D pewnie ze fajnie kobietki lagodza obyczaje :P :lol:

@ finnu ale zes martine wychwalil ze hoho:P

a co do tych cech niema brzytkich kobiet tak samo kazda kobieta jest idealem ale tylko dla wybranej osoby. poprostu trzeba trafic na ta osobe chodz to nie jest latwe zwlasza jak sie jest na tej naszej pasji gosodarce ale jak sie trafi to efekt murowany zycie kwitnie odrazu gospodarka tez az chce sie zyc ;):):D

Edytowano przez JEDREK

natalia123    0

Czyli jednoznacznie chłopcy twierdzicie,że kobiety są niezastąpione zresztą odrazu widać w którym gospodarstwie brakuje kobiecej reki :P

Famer21    6

Eh tak samo jak kobieta chce mieć faceta, tak samo facet chce mieć kobiete ;) Ja to bez posiadania/bycia z dziewczyną nawet nie próbowałem... :/ Tzn. pomiędzy zerwaniami 1-2 miesiące przerwy aż się jakąś poznało i znowu dłuższy związek. Tak się przywyczaiłem, że dla niej zawsze mam czas, a kumple wolne chwile, że jakbym sam miał być tak długo jak co niekótrzy tu na forum to bym nie wiedział z co z czasem robić :D :D A tak ona śpie u mnie ja u niej większość mojego czasu jestem z nią, a zimę to wcale..

Edytowano przez Famer21

Famer21    6

A swoją drogą ciekawe czy jest jakaś para która się poznała na AF? ;)

Oprócz tych dwoje co się afijuszą tym :D ? Nie no żarcik. Finn i MArtina. Z tego co piszą to tak jest. Wielka miłość, droga ich dzieli 600km. Gratuluje wytrzymałości z odległością, szczerze.

JEDREK    16

@natalia123 to w ktorym gospodarstwie wedlug ciebie brakuje kobiecej reki??? :P :lol: i dziekuje za zaproszenie do znajomych ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ależ tu sie zrobił ruch w temacie :rolleyes: , jednak @MAT912 miał racje ze jak dziewczyny będą pisać to i panom klawiatury będą sie przegrzewać :D Może zamiast wymieniania tylu cech prosta odpowiedz jako prosty ze mnie chłop ze wsi :) najważniejsze żeby kochała mnie prawdziwym uczuciem i zebym ja kochał ją tak samo mocno to wtedy reszta będzie oczywista ze będzie w związku wierność ,uczciwość ,namiętność wspólne plany na przyszłość i odpowiedzialność za drugą osobę

Mądrze i ładnie to kolego napisałeś, bo cóż znaczą wielkie areały ziemi, nowoczesne maszyny - jak nie będzie miłości to i tak nie będą się z tego umieli cieszyć, zauroczenie szybko minie i będzie tylko praca, praca, praca która w końcu stanie się przekleństwem.

Ładna, ładny, nie - po prostu ma być najpiękniejsza -szy na świecie ale tylko dla tej drugiej osoby w tedy to jest miłość, a nie którzy to widzę trochę tak jak z nowymi ciągnikami szukają lalek byle tylko szlak trafił sąsiada :lol: jednak kij ma dwa końce. :P

Edytowano przez MAT912

kokoman0    59

Co do głosu to wiesz zależy (odczucie subiektywne) kręciem raz z taką panną, która z niewiadomych mi powodów zawsze kiedy dzwoniłem jakoś zmieniała barwę głosu (pewnie w ten sposób chciła coś podkreślić) grunt, że strasznie mnie to drażniło chociaż nie powiem ładna była.

andrejus    157

Ruch się zrobił bo pewnie niektórzy myślą że poderwą jakąś laskę. Wtedy gospodarkę by powiększył hahah :lol:

Famer21    6

Taak, głos najlepiej piosenkarki :D Poprostu żeby nie piszczała lub nie miała jakiegoś męskiego tonu heh ;)

Edytowano przez Famer21

FINN    988

@jederek, ja nie wychwalam, ja mówię jak jest i się tego nie wstydze, że trafiła mi się taka dziewczyna, jak dla ślepej kury ziarno...;)

@famer21, nie afiszujemy się to raz... a dwa to dlaczego mamy się z tym czaić jak szpak do czereśni... mówimy jak jest, bo zadne z nas nie wstydzi sie drugiego...

@natalia123, my poznalismy sie tylko i wyłacznie dzięki AF, i dziękuje za to załozycielom AF :) a poznalismy się, własnie dzieki temu tematowi, któregoś razu Matrina sie wypowiedziała a że był jej nr GG to zagadałem... no i jakos się tak potoczyło to wszystko w dobrym kierunku...;) dodam, ze też mały znaczenie moje wypowiedzi w tym i jeszcze drugim temacie o podobnym temacie co ten..;)

aa a odnośnie głosu to jest dla mnie szalenie ważny, nie wyobrazma sobie aby dziewczyna miała głos który by mnie nie krecił, bo po prostu nie chciałbym jej słuchać... a wtedy to wiadomo co by się działo.. ;)

natalia123    0

JEDREK no sam napisałeś,że jak życie osobiste kwitnie to i gospodarka kwitnie ;) czyli wnioskujac, tam gdzie kwitnie jest kobieca ręka :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się