Skocz do zawartości

Polecane posty

Michalmeer    366

wczoraj własnie była cleo w ex ;p sporo ludzi ale wiadomo ;) fajnie było troche ludzi sie poznało ;p za paka nie przepadałem , ex jest ok roz byłem w holidays i juz tam nie pojade ;p dużo wiesz o tych klubach blisko gdzieś musisz mieszkać ;)

Ale dziewczyny i tak się boją takiego życia. Chłopak nawet najlepszy i który znajduje pasje w rolnictwie rzadko znajduje tą wymażoną dziewczyne. Z reguły zbiera to co zostanie. Takich które już wiedzą co to życie i rzadko kiedy maja większy wybór. Przepraszam że piszę o kobietach tak rzeczowo, Może nie wszystkie są złe ale niestety gdy mają wybór wolą wybrać kogoś innego niż rolnika... Albo zostająsame...

Edytowano przez krzysiek_pool

slawek29    0

panowie ogarnijcie sie! tak sobie cztam ten temat i mysle ze problem nie jest w dziewczynach tylko w Was. ja patrze na to z boku (nie jestem rolnikiem) zacznijcie traktowac rolnictwo jako WASZA prace a nie styl zycia. czy mechanik wymaga od swojej partnerki interesowania sie samochodami? czy zona stolarza musi lubic prace w drewnie. ja pracuje w lesie a moja zona nie potrafi rozroznic debu od buka i jakos mi to nie przeszkadza. druga sprawa chdzicie do dyskotekmi po to by szukac dziewczyny -blad. do dyskoteki idzie sie po to by sie dobrze bawic ze znajomymi. zamiast usilnie szukac zony skupcie sie nad wlasnym hobby. spedzajcie wolny czas na wypadach z przyjaciolmi do kina, na narty, basen, lyzwy itp zacznijcie zyc fajnie i ciekawie a druga polowka znajdzie sama nawet nie zauwazycie kiedy . Jesli cale zycie poswiecacie pracy (rolnictwu) i chcielibyscie by wasza przyszla partnerka zrobila podobnie to nie dziwie sie ze ciezko taka znalezc

falconeyes    9

panowie ogarnijcie sie! tak sobie cztam ten temat i mysle ze problem nie jest w dziewczynach tylko w Was. ja patrze na to z boku (nie jestem rolnikiem) zacznijcie traktowac rolnictwo jako WASZA prace a nie styl zycia. czy mechanik wymaga od swojej partnerki interesowania sie samochodami? czy zona stolarza musi lubic prace w drewnie. ja pracuje w lesie a moja zona nie potrafi rozroznic debu od buka i jakos mi to nie przeszkadza. druga sprawa chdzicie do dyskotekmi po to by szukac dziewczyny -blad. do dyskoteki idzie sie po to by sie dobrze bawic ze znajomymi. zamiast usilnie szukac zony skupcie sie nad wlasnym hobby. spedzajcie wolny czas na wypadach z przyjaciolmi do kina, na narty, basen, lyzwy itp zacznijcie zyc fajnie i ciekawie a druga polowka znajdzie sama nawet nie zauwazycie kiedy . Jesli cale zycie poswiecacie pracy (rolnictwu) i chcielibyscie by wasza przyszla partnerka zrobila podobnie to nie dziwie sie ze ciezko taka znalezc

Kolego, patrząc jak to sam określiłeś, z boku można dużo mówić i pouczać, ale trzeba wiedzieć że rolnictwo nie jest typową pracą, to jest sposób na życie zwłaszcza w przypadku hodowli, i żadne roboty tego nie zmienią, bo interesu musisz dopilnować inaczej on się rozsypie.

Michalmeer    366

praca w gospodarstwie jest jedyną w swoim rodzaju .. ty nie masz 8 godzinnego dnia pracy .. nie mozna tego porównywać z innymi zawodami bo rolnik musi być i hdowcą weterynarzem .specem od uprawy nawożenia sródków ochrony roślin mechanikiem i do tego mężem i ojcem dużo tego

Jakub667    72

Bo rolnictwo to nie 8 czy 10 godzin w dniu tylko nie kiedy 24 godziny a przy hodowli nie ma mowy o jakimś urlopie czy coś :(

sławek29 kurcze dobrze mówisz

Michalmeer zapomniałeś dodać że musi być księgowym ;)

Edytowano przez Jakub667

Marek35    0

Nie oszukujmy się, praca na roli jest wymagająca, zapachy czasami nieciekawe, a życie na wsi to nie bajka. Kobieta na wsi powinna wiedzieć, że czasami wstawanie o 5 rano czy wycieczka po zabłoconej drodze to chleb codzienny. Ale za to jest dużo pozytywów, przyroda, zwierzęta, mniejsza społeczność. Żadna pani nie powinna się nudzić ;)

Pablo44    10

Witam...

Powracając do tego co powiedział kolega slawek29 ma racja jak najbardziej nie szukajcie dziewczyn w miejscach gdzie są tylko one nastawione na dobra zabawę czy uwodzenia chłopaków w celu podniesienia swojej wartości, takich chłopaków jest multum tzn klonów które co 5 sekund podchodzą i pytają z kat jesteś jaka szkoła i takie tam. Chcesz normalnej dziewczyny to szukaj ja w normalnych miejscach wypady np z chłopakami na basen, kina jakieś festyny. Tam lepsze tematy do rozmów bo możesz zapytać coś na temat danej sytuacji jaka was otacza i ona jeśli chce to sama z tobą będzię rozmawiać bo jesteś normalny a nie jakiś nachalny goryl jak innych 100 na zabawie którzy do niej podchodzą i pytają, jak się bawisz, z kąt jesteś to powiedziało przed tobą 1000 facetów, a z mojego punktu widzenia gdzie właśnie ludzie poznali swojego partnera nie na zabawie tylko w normalnych miejscach, to są szczęśliwi, bo jak masz normalna i rozumną kobietę to jak tylko będzie mogło to się nauczy i ci pomoże.

Także jeszcze raz nie jęczcie że nie ma normalnych dziewczyn bo są ale w normalnych miejscach a nie w zadymionych i głośnych lokalach, gdzie jest mnustwo klonów płci męskiej które chcą wyrywać, idziesz na zabawę z paczką żeby dobrze się bawić i poznawać ludzi. Jak będziesz towarzyski to na pewno poznasz za***ista dziewczynę (normalna, nie tapeciarę)

dobra trochę się rozgadałem, ale myślę że nie którzy przestawią swoje tory poszukiwań tego wam życzę w nadchodzącym roku fajnej mądrej i rozumiącej cię kobiety.

kubo123    0

Nie wiem czy warto zakładać nowy temat a jestem raczje świeży na agrofoto więc podepnę się pod ten. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "iRolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy. Słyszał ktoś o tym programie? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)

pedro2    342

Aż kusi wykorzystać wcześniejsze rady banan575 :D Ale niestety nie ten region polski

Kolego podsunąłeś mi świetny pomysł :D Ja mam trochę bliżej...

A więc koleżanko @koniara97 czy nie potrzebujesz przypadkiem ziemniaków?? :D Jestem gotów podwieźć woreczek na spróbowanie :D

Smaczne, zdrowe, ładne, ekologiczne ziemniaczki o jakże wyszukanej nazwie Bursztyn ;)

pedro2    342

Szkoda :P W takim razie zostaje mi tylko pretekst kupna konia :D

Henius91    578

@koniara97 po zdjęciach wnioskuję, że hodujecie bydło opasowe. nie chcesz może kupić byczka albo dwóch? :P dostawa gratis :D

samczyk1991    82

A może koleżanka zdradzić po ile i jakie to są. Mam na myśli czy prosto po wycieleniu, czy tygodniowe lub dwutygodniowe oraz jakiej rasy ???

pedro2    342

Ha ha ha jak się rzucili :P

Edytowano przez pedro2

jacu    5

Chłopaki trzeba mówic że rabat 50% i dostawa gratis to będzie lepszy podryw.

samczyk1991    82

Ja tam za stary dla koleżanki, ale zawsze czas znajdę na interesy :D

Jak ktoś blisko Bartoszyc to kupię 2-3 jałóweczki mleczne w rozsądnej cenie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się