Skocz do zawartości

Polecane posty

Xawier    32

Panowie Polki są najpiękniejsze i najcudowniejsze, nie rozglądajcie się za innymi narodowościami

Michalmeer    366

czy ja wiem kiedyś polki tak były takie a teraz szajba im odbija na pukcir justa bimbra i innych c*pejskich padactw ..

Miodek_75    0

czy ja wiem kiedyś polki tak były takie

Masz rację kolego ale teraz hierarchia wartości się zmieniła. Rodzinę zastąpiła kariera zawodowa :(

Xawier    32

Kariera i rodzina powinny iść w parze! Jeśli poświęcimy się tylko karierze to rodziny nie będziemy mieć. Jeśli tylko rodzina będzie to nie będzie miała możliwości bytowych do przetrwania.

miglanc88    110

Niekoniecznie. Znam taką rodzinę ,gdzie jest 2 dzieci ,rodzice pracują zawodowo i w miedzy czasie zajmują się gospodarstwem.I tak ok 8 lat im się układa..

banan575    104

jak się chce to można wszystko

Zawsze trzeba dazyc do celu, jak nikt tego nigdy na sprobowal to tego nie wie czy osiagne.

WodnyElf    3

Ponieważ o wszystkim się tu pisze więc i ja napiszę: oddam chopa w dobre ręce ^^ Przystojny brunet, inteligenty, Ślązok, pracowity, cudowny, i co najważniejsze wolny ^^

Xawier    32

A może jakiś deputat do niego na wyngiel dołożysz? To będzie atrakcyjniejszy a i opał się przyda bo od dziś astronomiczna zima :P

Michalmeer    366

Kiedyś ksiądz kiedy z nim rozmawiałem powiedział mi na lekcji religi czy wzioł byś loda od kogoś kto już go lizał ?

dopowiedziałem że nie

a on do mnie to musisz szukac kobiety która jest jak lód w papierku prosto ze sklepu i z długim terminem ważnośći

nie chodzi o to że jest zimna tylko 'nie uzywana "

izolda789    12

A propos księdza i loda to znacie ten kawał??

Młody ksiądz pierwszy raz w życiu spowiadał, i przyszła do niego petentka i się spowiada że robiła loda, ksiądz spanikowany bo nie wie jaką pokutę zadać, ale widzi nie daleko ministranta.

- Nie wiesz co proboszcz daje za zrobienie loda??

- Mi daje snikersa :D

BIZULEK    6

Tak , ale podejrzewam że już nie ma takich dziewczyn w Polsce ... wyjechały za granicę...

izolda789    12

Wystarczy dziewczyna z którą da się wytrzymać

To już nieużywaną łatwiej znaleźć niż taką z którą da sie wytrzymac :D

Michalmeer    366

chcesz znalesc fajną dziewczyne .. jeśli nie ma fb ani nk to dobrze trafiłeś .. .. wiecej pustaków jest na polskich ulicach niż cegieł w chinskim murze

Xawier    32

Dlaczego posiadanie kont na portalach społecznościowych wg Ciebie w tak znaczącym stopniu dyskwalifikuje kandydatki? Czy to też się tyczy facetów? Chyba strasznie generalizujesz ludzi i ich sposób bycia. Nie wszystko jest zawsze czarne lub białe...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się