Skocz do zawartości

Polecane posty

marc    17

bez bananka to forum by umarło już w zarodku ;)

Może forum nie, ale ten temat na pewno ;)

Xawier    32

Tylko żeby koleżanka Izolda nie traktowała każdego chcącego kupić ziemniaki jako przyszłego kandydata na męża.... Co do filmu to bardziej podoba mi się "Notebook"

Edytowano przez Xawier

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@banan575 pomyslowa kobieta ;) Fajnie się czyta te dialogi. Od razu się humor poprawia. ;)

banan575    104

Hehe jak juz na sciemniacie z ziemniakami i uda Wam sie @Izke zaprosic na kolacje to juz macie 1/4 sukcesu :D

Jak @Izka sie ubierza elegancka w sukienke i szpilki to kolejna 1/4 sukcesu, bo to ona dla Was sie ubrala. :rolleyes:

Jak juz bedziecie z @zka na kolacji to Wam napisze jak @Izke wpuscic w maliny :lol: a chodzi o to zebys czlowieku wiedzial na czym stoisz po tej kolacji :D

Czyli @Izce trzeba znowu kity nawijac. :D

Jak dziewczyne lubicie, podoba sie Wam i zalezy Wam na Niej to taka mozecie w maliny poscic. :D zeby osiagnac caly sukces

Edytowano przez banan575

banan575    104

@Izolda A Ja Ci gwarantuje ze Ja bym Cie w maliny wpuscila :D Nawet Ci napisze jak, ale to by bylo na kolacji ;)

Edytowano przez banan575

Uziu92    1362

a ja wam powiem , ze moja dziewczyna jest niespotykana - nie mogę jej spotkać.

Tomasz78    287

Do wiosny chcecie czekać ,ja jak bym był wolny to bym swoje pyrki zawiózł i próbował handlować wspólnie :P

Uziu zaczyni pyrki sadzić i na targu handlować ;) może jakaś klientka się trafi.

Edytowano przez Tomasz78

trakty    0

Nie spodziewałem się, że znajdę taki temat na forum roliniczym :) Już mnie nic chyba nie zaskoczy :P

Tomasz78    287

To poszukaj jakiejś" śnieżynki "kupując na święta choinkę ,chłopie wiary trochę w siebie bo pomysły sie kończą :) .

artursz89    454

Albo się na zaoczne rolnicze zapiszcie czy agrobiznes. Trochę dziewczyn tam chodzi a jak już jakaś jest na takim kierunku to i roboty się bać nie będzie i wie co ją czeka:). Zostało tylko zbajerować... na ziemniaki:D.

Arturo    35

Ja przez ziemniaki poznałem mase ludzi a co najważniejsze przyjaciuł i nie tylko... :) i wbrew pozorom ziemniaki w tym roku bardzo potrafiły odmienić życie ... :) więc bajer na ziemniaki niejest taki zły byle był by skuteczny :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się