Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

no to który po zimnioki przyjedzie ?? :P

@Izolda uwazaj, bo moze byc tak ze ktos przyjedzie ale nie po zimioki, tylko przyjedzie o jalowki zapytac. :D

Ty bedziesz czekac na kawalera po zimioki, a zjawi sie kiciorz po jalowke. :D

Teraz patrzcie jakie to sie te kity wciska.

Bierzesz @Izolde na PW i rozmawiasz z Nia czym sie zajmuje co porabia czym gospodarka sie zajmuje co uprawia itp

Jak najwiecej informacji od niej uzyskujesz, zapytasz tez i o chlopaka, byle jak najwiecej informacji.

Potem znikasz z PW i po 2 3miechach jedziesz kit osobiscie wciskac ze dostales ogloszenie zo ona ma cos do sprzedania,

I wtedy widzisz ja na zywo, tylko ona nie wie ze to ty z PW. I tak cos kupujesz wciskajac kit, a ona mysli ze ty to tylko KUPIEC. :D

A Ona nic nie wie ze ty ja dopiero na randke zaprosisz. :D

Edytowano przez banan575

fragles1    3

@ izolda789 jak masz jeszcze na zbyciu jakiegoś prosiaczka albo cielaczka to już jadę :D Nie będę jadł samych ziemniaczków :P

Henius91    577

o masz ;) wysłać kurierem woreczek ?? ;)

jak kurierem będzie dziewczyna to jak najbardziej :D

fragles1    3

@izoldo789 tymi wysłodkami to nie jestem zainteresowany, za drogo dla mnie, ale tego prosiaczka bym zobaczył :ph34r: i się potargował :D

fragles1    3

Ja chciałem się z Tobą potargować :) Kupił nie kupił, ale potargować się można :D , zwłaszcza z młodą dziewczyną :)

Miodek_75    0

Banan, Ty to już lepiej tych ziemniaków nie kupuj tylko daj swojemu chłopu coś konkretniejszego :P bo dopiero będziesz narzekać, że mu brzuch urósł :P

fragles1    3

Koleżanka @banan w którymś poście już narzekała na męża "badżiuch", to już wiadomo czym go karmi :P

miglanc88    110

kurcze przecież jestem z lubelskiego. koszt wyprawy ok 100 zł, same ziemniaki 40 zł.zdziwienie na twarzy Izki na widok kupca bezcenne.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

banan575    104

I to sie liczy,Kupujac kartofle jedziesz tylko z @Izka porozmawaic a te ziemniaki sa tylko po to zeby Ona sie nic nie domyslila.

Zawsze mozesz sie zapytac czy ma chlopaka. :D ale tylko w taki sposob :D .

TO TY WSZYSTKO SAMA TU UPRAWIASZ?? A NARZECZONY POMAGA CI????

Wtedy Ci odpowie czy ma kogos czy nie. :D

Twoje pytania dla @Izki sa prawdziwe, a dla Ciebie kity bo dobrze wiesz ze @Izka jest wolna. :D

Wyobrazcie sobie ze tu troche siedze i o@Izce mam trochee wiadomosci

Ma tyle lat co ja czyli 2X

Ma tyle wzrostu co Ja czyli 16X

Spodniczki nosi 38 czyli jest szczupla

Mieszka w Lubelskim

Meza szuka na gospodarke bo na niej zostaje

Posiada ziemniaki, wyslodki swinki itp Resztych info trzeba uzyskac na PW i ogien na podryw. :D

I kupujac jakis towar np ziemniaki pytasz o byle co, bo wiadomo z takim kupcem porozmawia bardziej niz z kolesiem ktory przyjechal do niej i mowi Czessc jestem michol. :D

A wiadomo nie przyjedziesz z kwiatami i nie powiesz CZESC JESTEM MICHAL. :D CZYM SIE ZAJMUJESZ?.

Wtedy jak ona widzi takiego kawalera co jej sie nie podoba to wszystkiego nie powie i splawi go, a kupujac kartofle jako kupiec to ona nic nie traci bo to tylko kupiec :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Zawsze mozesz sie zapytac czy ma chlopaka. :D ale tylko w taki sposob :D .

niby jest taka możliwość

Wtedy jak ona widzi takiego kawalera co jej sie nie podoba to wszystkiego nie powie i splawi go

i tym sposobem chłopak wie, że nic nie wie :lol:

Równie dobrze może powiedzieć, że to gospodarstwo taty i chłopak jest w kłopocie bo zupełnie nie tego się spodziewał

Edytowano przez KRISTOFORn

banan575    104

Ten co nie ryzykuje to nigdy nic sie nie dowie. :D

Kupujac worek ziemniakow widzisz jak @Izka wyglada :D I jak Ci sie spodoba to zawsze mozesz zapytac o nr tel. A potem po 2miechach znow wciskasz kit w tym rodzaju

Dzwonisz i mowisz.

Ty -Dzien dobry

Ona -dzien dobry

Ty -Firma janosik z tej strony sie klania

Ona -Kto.??

Ty -Firma janosik, Tomek z tej strony, prosze pania czy realizujecie zamowienia telefoniczne

Ona -ale w jakim stylu

Ty -zamowiena telefoniczne ze dzis skladam zamowienie na towar a jutro juz jest?

Ona -ale jakie zamowienia??

TY -Tak ze dzis zamowie a jutro przyjade odebrac

Ona -ze tak.

TY -To chcialbym zamowic na jutro na wieczor (chodzi o niedziele) panne @Izabele w sukni wieczorowej na wyjscie na kolacje.

A POTEM ZOBACZYCIE JAK ROZMOWA IDZIE LATWO;

maniek183    8

baban 575 zmień profesje! Zdecydowanie poprawiła byś ilość szczęśliwych ludzi na tym świecie :P

@Izka Izunia mam sprawę mam dużo ziemniaków do sprzedania. Coś mi w głowie świta, że tobie w najbliższym czasie będą schodziły ilości hurtowe! Czy gdy ci braknie mógł bym przywieść swoje do sprzedania? ^^

Coś ten temat zrobił się wesoły i mniej marud :ph34r:

banan575    104

e tam profesje zmieniac, ja jestem zona rolnika :D

Ja Wam tylko pisze proste przyklady jak zobaczyc @Izke i z nia porozmawiac. :rolleyes:

Na worek ziemniakow Was nie stac???? :D

fragles1    3

Załóż jakiś portal randkowy i jeszcze parę groszy byś miała na "waciki" :D

Samych ziemniaków nie będę jadł, "prymuchy" nie będę z nich robił, a jak pytam się o jakiegoś prosiaczka to się tatusiem zastawia, to nie wiem czy warto jechać? Aby tylko tatusia zobaczyć? ;)

miglanc88    110

eee, na ziemniaki teraz to ona już na pewno się nie złapie .hehe trzeba będzie o zboże pytać hihi :P :P B) B)

banan575    104

Jak udasz powaznego, to nic nie zalapie, rozne opcje sa. Tu chodzi tylko zeby @Izabele zobaczyc.

A potem jak z tym tel, bajeru wcisnac podczas rozmowy i zaprosic Ja na kolacje. Zobaczycie wtedy co Wam powie. :D

Jak @Izka zauwazy ze taki fajny bajerancki chlopak to i sama bedzie miala ochote na kolacji sie umowic.

A na kolacji juz sobie rozmawiacie o czym chcecie. :rolleyes: Wtedy powiesz ze ziemniaki kupiles po to zeby Ja zobaczyc.

Ale zapamietajcie jedno @Izka zostaje na swoim gospodarstwie.

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się