Skocz do zawartości

Polecane posty

Famer21    6

Tak raz mogę wyciaganąć, ale nie jak co chwile przez zimę dzwonią.. Raz zrobiłem dobry uczynek wieść się rozniosła, że ten i ten przyjechał przyjechał traktorem i wyciągnąć autobus z zaspy i teraz przez zimę co chwilę. Czasami tak auto usiądzie, że trochę się musze nabawić przy nim żeby wyciagnąć, a ta zabawa bierze ropę ze zbiornika, więc za coś musze zalać, po za tym jak pod telefonem jestem to czas mi zajmują również. Ale to tylko jak jestem na wsi lub jak wujek jest, jak nas nie ma dziadek się nie podejmuję, bo traktor zbyt zaawansowany dla niego jest i już, a nie porzyczamy sprzętu.

Sorry z OT...

Famer21    6

polska cerekiew dosłownie dziura same górki, pola jak sypnie śniegiem całą noc intensywnie to zasypane drogi są.. A są tacy co sądzą, że dadzą rade i w zaspie siedzą potem. Zobacz w google.earth położenie geograficzne to zobaczysz teren ;)

FINN    988

@FINN nie kupuj węgla, ściągnij na zimę @martine do siebie to lepsze rozwiązanie jak drogi węgiel :rolleyes:

A nie wiecie jaka zima ma być ,bo jeśli mrozna to tym bardziej partnerka by sie przydała do ogrzania mnie w mrozne noce :P

człowieku!!!! czys ty się z rozumem pomijał... ;) jak mam nie kupywać?? trzeba jeszcze wiecej niz zawsze... co z tego, że ja ściagne do siebie, jak bedzie zimno w domu... zawinie sie w kołdrę jak naleśnik odwóci sie na bok i "dobranoc" ;) i wtedy można co najwyżej po eskimosku... :P

Famer21    6

No jak nawali śniegu to mam zarobek ;) We wsi sąsiadom w posesjach odśnieże, drogi po za żeby samemu autem potem wyjechać xD No i bez saperki się nie ruszam haha ESP czasem h.. da :/

natalia123    0

U nas też tak robią startuje się do przetargu i jakaś droga gminna, zawsze trochę grosza wleci ;) i z drugiej strony odśnieżone jest a tak to się czekało godzinami zanim jakiś pług dotarł ..

Famer21    6

natali123 - unas nie ma przetargów :) Ktoś z gimny da cynk na policji i przyjadą z prośbą czy nie moglibyśmy odśnieżyć ;) Kilka razy mi mandaty za odśnieżanie anulowali już :D :D :D Nie no raz gość ursusem 1224 odśnieżał to dobrze nie zaczął, a stanął w zaspie.. Coż on tez ma za oponki wąskie one nic nie dadzą nawet z łańcuchami. Sam się tego podejmuję, bo mam czym i tylko dlatego..

martina    23

U nas jest taka górka, że jak ją zawieje to case nie daje rade. Wyjeżdżamy wtedy DT-75 :) Tylko taki tunel za nami zostaje.

@ Famer21 w dzieciństwie nikt Cie nie chwalił?? Mama Cię nie kochała?? Bo strasznie się przechwalasz jaki to nie jesteś super i czego tam nie masz... Masz niską samoocenę??

Edytowano przez martina

natalia123    0

Na szczęście takie zimy nie zdarzają się zbyt często ;) ale ostatnia dała się we znaki i ciągle zaskakują drogowców :blink:

FINN    988

hymmm.... czy ja pomyliłem tematy?? bo chyba to nie jest temat o odśniezaniu w zimę... <_<

Famer21    6

@martina, mama nienawidzi, jestem pozorantem, wielkie ego odpowiada?

natalia123, Rok temu już zima była dość w pełni, śniegu nasypało, było tak, że 2 dni padało i noc i śniegu się nagromadziło już nie było gdzie go wygraniać tylko na wywrotke osiową i w pola przy drodze ze wsi.. Byle mrozów nie ma, bo potem to wszystko zamarza i wcale nic sie nie da zrobić już.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziewczyny żniwa w pełni , co Was naszło z tą zimą jak będzie zima to Wy będziecie opowiadać o opalaniu :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak nie, zakładasz tylko co nie co i pracujesz :lol: a jak wynajmujesz kombajnistę to zobaczysz jak będzie jeździł :lol: aż mu się woda zagotuje :lol:

martina    23

@natalia123, jak to nie opalasz się przy pracy?? Mi zeszła skóra bo śmigałam przy słomie tylko w staniku :P Wszystko sie da tylko jak się chce :)

FINN    988

oj natalia, co zbiornik bedzie ganiał ze ścierką aby szyby były czyste.... :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko zależy ile odsłonisz, :P czy warto by mu było wycierać te szyby :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się