Skocz do zawartości

Polecane posty

wozak    2

każda kobieta lubi pięknie wyglądać................i do tego extra bielizna........

Meg5    344

Meg uwierz mi, każda dba. Jednym wychodzi to świetnie a inne dalej się bardzo starają ;) Robią to tak generalnie dla wszystkiego po trochu i dla wszystkich. Można by jeszcze dodać samą satysfakcję oraz komfort psychiczny. Nieśmiertelne jest powiedzenie - Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Na spotkaniach pierwsze wrażenie robi właśnie sam wygląd.

Nigdzie nie zaprzeczyłam ,że nie dbam ,tylko poddałam dyskusji ,dla kogo to robię .

Zmieniłabym kolejność Twoich zdań ,a mianowicie najpierw bym wymieniła satysfakcję i komfort psychiczny ,a dopiero dla wszystkiego czy wszystkich po trochu . Bynajmniej ja tam mam i pisze ze swojego punktu widzenie .

Odnośnie przysłów ,to równie dobrze pasuje tu takie ,że ...Nie szata zdobi człowieka . Ciekawe jakie by na Tobie zrobiła wrażenie ładna zadbana ,elegancko ubrana kobieta ,lecz ''brzydka'' w swoich wypowiedziach i obyciu ? Czy naprawdę ,aż tak byś zwracał uwagę na jej wygląd ,jak byś jej słuchać nie mógł ?

Powiedz Meg tak z ręką na sercu, że nigdy nawet nie przeszło Ci przez myśl że Twój ubiór czy wygląd wzbudzi zazdrość nie wiem koleżanki, kuzynki, czy obojętnie innej kobiety. Nawet chociaż przez myśl?

Zazdrość ? Nie je tego nie chce wzbudzać u ludzi ,zresztą wątpię bym to robiła . Ale skłamała bym ,że nie było u mnie takich myśli ,lecz nigdy że odstroję się by kogoś szlak trafił ,a raczej by się nie odróżniać od atrakcyjnej reszty . Nie należę do tego typu kobiet ,co innym kobietom zazdroszczą nawet tlenu .

Często widzę atrakcyjne ,ładnie ubrane kobiety ,lecz ich postawa kompletnie zabija,to jak wyglądają . Nie jest,to jakaś zazdrość z mojej strony ,tylko raczej jak w tym przysłowiu ,że nie szata zdobi człowieka ,ponieważ ładne ubranie się do Ciebie nie uśmiechnie . ;)

Edytowano przez Meg5

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
aż tak byś zwracała uwagę na jej wygląd
:huh: najpierw bym musiał zmienić płeć :P

Swoim wizerunkiem z całą pewnością przykuje moją uwagę, lecz styl o którym piszesz zniechęci do dalszego poznawania takiej kobiety.

Meg5    344
:huh: najpierw bym musiał zmienić płeć :P

Faktycznie ,przepraszam ,ale to pośpiech i robienie innych rzeczy jednocześnie . Nie zmieniaj się ,bądź mężczyzną ;)

Edytowano przez Meg5

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie będę się tak zmieniać, odpowiada mnie to, czym mnie natura obdarzyła :D

izolda789    12

każda kobieta lubi pięknie wyglądać................i do tego extra bielizna........

koniecznie w panterke ;)

KRISS75    39

Ale co w panterkę?Bielizna?Jakoś nie widzę dziewczyny w biustonoszu i majteczkach w panterkę :rolleyes:

Heidi88    48

A ja muszę przyznać że średnio mi się podobają panterki, cętki, skóra węża itp być może brak mi charakteru i temperamentu żebym czuła się dobrze w tak odważnym wzorze.

banan575    104

@WDaniel, bo czarna tak ma ze wyszczupla.

@Kriss zawsze czarna szpilki ponczochy i zakiecik dodawaly uroku i elegancji kazdej kobiecie

banan575    104

koronkowa seksownie wyglada czarna spodniczka.

Mam taka jedna wystrzalowa. :D prawie mini spodniczka olowkowa z rozporkiem na lewym kolanie i od spodu obszyta koronka na 3cm.

Jak w niej ide to prawie kazdy sie na mnie oglada., na mnie albo moj tylek :D

Tak @zetor seksi ubior wzbudza zmysly u faceta.

Edytowano przez banan575

seksi bielizna bardziej rozpali faceta jakby kobieta stanęła przed nim w stroju ewy ale tak wielki plus dla miniówek długie piękne nogi to jest coś, widok lepszy od zimnego dużego kufla piwa z pianą na dwa palce

banan575    104

Wlasnie seksi spodniczka i bluzka wzbudza zmysly co tam sie kryje pod spodem, jaka jest bielizna,jakie sa koronki itp

wozak    2

obcisłe spodnie też....................szkoda że teraz nie mogę w nich chodzić

banan575    104

Ja tam wole w niedziele w czarnej olowkowej wyjsc do wsi. Czy do kosciola czy na impreze.

Spodnie to tylko do pracy.

wozak    2

oj @banan a jak byłaś stanie błogosławionym że tak to napiszę to też mini,dlatego napisał że teraz to i nawet spodni nie mogę obcisłych

banan575    104

no jak bylam w stanie blogoslawionym :D to zalezy komu jak wywali brzuszek, no to ile moglam to chodzilam ,potem byly juz luzne ciuszki. :rolleyes:

banan575    104

Tak zgadzam sie, ale wiem jedno spodnica i szpilki wzrok faceta przyciaga.

Jak idziesz i slychac jak stukaja obcasy ta faceci sie ogladaja.

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się