Skocz do zawartości

Polecane posty

gofiaczek    74

Dzięki Heidi. Hmm a mnie się podobają Twoje piersi, jak myślisz mogłybyśmy coś razem zwojować? :D :D haha

Xawier dziękuję, od kiedy jesteśmy na koleżanko/kolego ;) coś za bardzo się podlizujesz.. :P

Słodycze wszystkie oprócz z bakaliami, orzechami i alkoholowymi. Mm Rafaello uwielbiam...

Edytowano przez gofiaczek

Heidi88    48

Kochana jesteś piękna i bez eksponowania ich, nie musisz się więc uciekać do takich tanich trików jak ja ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Dzięki Heidi. Hmm a mnie się podobają Twoje piersi, jak myślisz mogłybyśmy coś razem zwojować? haha

Pewnie mogłybyście, hahahahaha, ale czy to nie lepiej coś z facetem zwojować? :P

Xawier dziękuję, od kiedy jesteśmy na koleżanko/kolego ;)

To jak mamy się do Ciebie zwracać Szanowna Pani, czy samo Pani wystarczy? :P

gofiaczek    74

Kochana jesteś piękna i bez eksponowania ich, nie musisz się więc uciekać do takich tanich trików jak ja ;)

Bo ja nie mam czego eksponować :D

@Mat912 natura lubi różnorodność :P A to z nazewnictwem to był żarcik skierowany typowo do Xawiera :)

Wy możecie się zwracać jak chcecie... ;)

Dziękuję za wlepienie mi punktu ostrzeżenia bez słowa upomnienia wcześniej, mimo iż nigdy wcześniej nie zrobiłam nic nie zgodnego z regulaminem, a teraz po prostu się zagapiłam. Fajnie mieć taką robotę. Pozdrawiam i miłej niedzieli ;)

Edytowano przez gofiaczek

Xawier    32

@Mat912 natura lubi różnorodność :P A to z nazewnictwem to był żarcik skierowany typowo do Xawiera :)

Wy możecie się zwracać jak chcecie... ;)

A czym sobie zasłużyłam na takowe wyróżnienie?? Więc jak mam się zwracać? Szanowna Pani?? Czy też wyszukać coś bardziej wysublimowanego?

Xawier    32

Sentyment...? A to ja podobno jestem sentymentalny... :rolleyes:

Edytowano przez Xawier

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czym sobie zasłużyłam na takowe wyróżnienie?? Więc jak mam się zwracać? Szanowna Pani?? Czy też wyszukać coś bardziej wysublimowanego?

Najlepiej to by było Kochanie, no ale to już sami musicie się dogadać. :P

Xawier    32

Taa.. a jak w dziób zarobie to co...? Może czasami lepiej nie ryzykować?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A przestań, jak Ci się podoba, to się oświadczaj i tyle, no przecież @Gofiaczek Ci się nie oświadczy. :P

twix123    0

@Xawier jak to mówią kto nie ryzykuje nie pije szampana.

@Mat912 Wiesz teraz jak dziewczyna sie nie moze na oswiadczyny doczekać to sama bierze sprawy w swoje ręce.

Xawier    32

Widzę @Mat912 że ponosi Cię fantazja dzisiaj... szkoda że użytkownicy nie mogę dawać ostrzeżeń modom... ciekaw jestem reakcji koleżanki na Twoje propozycje... wszak tylko aatar zmieniła a już oświadczać się mam? Heidi88 to juz kilka takich oświadczyn powinna mieć a jakoś nie było widać i słychać... (to nic osobistego koleżanko)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lepiej nie bo jak Bananek zobaczy to łoczy wydrapie :P

Baśka nie rób mi tu żadnych zcysji. :lol:

ciekaw jestem reakcji koleżanki na Twoje propozycje...

Na moje? :blink: ja tylko mówię jak to trzeba robić, a nie się czaić.

Heidi88    48

och Xawier zdziwiłbyś się jakie mam propozycje :D niestety moje serce już ktoś skradł :wub:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No domyślam się. :P już nie raz wspominałaś. :lol:

Xawier    32

OoO to pewnie dlatego zmiana avatara... a może przytoczysz jakąś z owych propozycji...? A kim jest ten szczęśliwiec??

OoO to pewnie dlatego zmiana avatara... a może przytoczysz jakąś z owych propozycji...? A kim jest ten szczęśliwiec??

Heidi88    48

Nie wiem jak inne kobiety ale ja mam coś takiego i im bardziej facetowi zależy, stara się zaimponować, pisze setki wiadomości, staje się natrętny i namolny to to działa w 2 stronę wręcz odpychająco :unsure: Albo jak pisze komplementy, jakieś czułe słowa czy zwraca się jakimiś pieszczotliwymi zwrotami to to mi zalatuje jakąś desperacją :huh:

Chociaż mój przypadek jest skrajny, bo wystarczy żeby napisał a już na niego podejrzliwie patrzę -_- A to dlatego, iż żyję w przekonaniu "że to kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze" :P

A co do propozycji to hmm najciekawsze - że gospodarz wyremontuje dla mnie oborę i kupi pare szt. bydła żebym mogła czuć się na jego gosp. szczęśliwa ( miał tylko prod. roślinną) inny zaś zobligował się do jeżdżenia 500 km w tą i z powrotem kiedy tylko najdzie mnie ochota żebym odwiedziła dom kiedy stwierdziłam że daleko mieszka :)

A najbardziej odstraszające teksty typu: "Cześć właśnie postawiłem nowy 3 piętrowy dom fajnie jakbyś się nim zajęła", lub "Cześć mam na imię X i mam bardzo dobrze zmechanizowane gosp...", "Nie mam bydła ale na pewno bardziej spodobają ci się moje konie" :unsure: albo "cały czas imprezuje i pije z kolegami", "d*py mówią że jestem przystojny" ach dużo by opowiadać :unsure:

Oczywiście wszystko to traktuję z przymrużeniem oka a jednak to takie przykre kiedy się szuka normalnego faceta a wszyscy tak bardzo starają się być wyjątkowi i udają kogoś na siłę kim nie są żeby tylko komuś zaimponować tym samym dużo na tym tracąc. Bo wystarczyło napisać :P

"cześć normalnie nie odp na takie idiotyczne ogłoszenia ale jestem tak styrany robotą, że nie mam czasu ani siły szukać i przebierać."

I do jednego sama napisałam, bo spodobało mi się bardzo jego zdjęcie przy starej stodole. Wyglądał na nim jak skończyłby dopiero jakąś pracę taki zarobiony, policzki czerwone w roboczym stroju. Odpisał, że nie ma teraz czasu na pisanie bo idzie do cielętnika, myślę ach och ma bydło :D więc jest naprawdę dobrze. Miał parę szt bydła 12 ha i najlepsze ziemniaki w okolicy. I nowa znajomość wyglądała naprawdę obiecująco, napisał że nie stać go na pracownika i raczej sam sobie ze wszystkim radzi ale chętnie poznałby kogoś. Był normalny, nikogo nie udawał, nie wykazywał zbyt dużego zainteresowania, będzie co ma być.

I już żyłam marzeniami i fantazjami, aż dostałam wiadomość od jego kolegi że:" Mój wybraniec jest największym babiarzem w okolicy, że chyba się z kimś spotyka i mnie oszukuje, że nie usłyszę na jego temat nic dobrego bo to kłamca i omamia wszystkie " I tak jakoś wzięłam sobie to do serca :(

To nie są użytkownicy AF

Edytowano przez Heidi88

Xawier    32

Hmm... ciekawe jest to co napisałaś... i intrygujące... Więc romantyk odpada??

pedro2    342

Xawier na temat mojego gustu nie będę się wypowiadał bo tak do końca to sam nie znam odpowiedzi na to pytanie ;) I tak jak już wiele razy pisałem wygląd jest ważny ale nie najważniejszy...

Co do seksowności to też wedle gustu jeden woli szczupłe wysokie drugi troszkę bardziej przy kości ;) więc jeden wniosek się nasuwa Każda potwora znajdzie swego amatora a każdy potwór znajdzie swój otwór :D

Heidi widzę że jednak moje wróżby co do odzewu na ogłoszenie się sprawdzają :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I drabiny nie ma, a z resztą Panowie po co się wspinać, spaść można? stąd też wszystko widać. :P

Xawier    32

Mat chyba masz dziś gorszy dzień.... stąd też wszystko widać. No ale cóż koniec leżenia i pora zabrać się za robotę w końcu bo do łóżka przyrosnę;p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się