Skocz do zawartości

Polecane posty

wdaniel    52

a to jakie masz wymagania? przecież chyba nie potrzebujesz ogrodniczki ze stylem, by przylegały do twego ciała i z wszywkami odblaskowymi i najlepiej by jeszcze same świeciły - to dobre podejście do życia w szczególności, jak teraz o 16,30 jest już prawie ciemno

Edytowano przez wdaniel

AWEJ    0

ciekawy temat ,tylko czemu najwięcej piszą " ustawieni w życiu " wasze rady nic nie dadzą bo każdy inaczej życie sobie wyobraża

Heidi88    48

wdaniel nie rozumiem dlaczego to robisz, chłopak szuka kobiety która kocha zajmować się ogrodem i już po co te zbędne komentarze i naigrywanie. Czyżby zapomniał wół jak cielęciem był ?

Xawier    32

To się nazywa męczeństwo... albo dla kasy ;)

Męczeństwem bym tego na pewno nie nazwał... Dla kasy? Hmm jeśli jedno z partnerów ma jej tyle to czy związek nie opierał się tylko na niej?

P.S

zapraszam na szarlotkę :) tylko się śpieszyć bo sam zaraz ją całą zjem

nikolas29    165

ależ to ludzi sie zlączy pzez to agrofoto,..ze tez za moich czasow czegos takiego nie bylo///za wczesnie sie czlowiek urodził

wdaniel    52

wdaniel nie rozumiem dlaczego to robisz, chłopak szuka kobiety która kocha zajmować się ogrodem i już po co te zbędne komentarze i naigrywanie. Czyżby zapomniał wół jak cielęciem był ?

Ja na portalach nie szukałem, tylko z domu wyszedłem :P

Heidi88    48

No widzisz a to jest portal tematyczny więc jest duża szansa że pozna kogoś kto spełni jego fantazje o ogrodniczce ;)

Ale popieram dla mnie poznanie się przez internet jest mało romantyczne i takie mało urokliwe, ale cóż takie czasy niestety nastały. Jak nie internet to dyskoteka lub bar -_-

wdaniel    52

nie lepiej spotkać się tak ze spontana? Np. na jakiejś pielgrzymce? Albo przypadkowo na siebie wpaść, i oddać dokumenty?

to wszystko itak wychodzi w praniu ,a gdzie sie kogos poznaje jest raczej mniej wazne bo i tak trzeba sie spotkac i miec o czym porozmawiac ,a pozatym wszystkie drogi do szczescia są dozwolone byle by nikomu krzywdy nie robic. No a jest tu jakas ogrodniczka , truskawkowa dziewczyna z okolic krakowa

banan575    104

Gdzie sie poznacie to malo wazne, jak sie spotykacie to tez nie zobaczycie, dopiero jak zamieszkacie razem wtedy zobaczycie albo niebiosa albo pieklo

Heidi88    48

Swoją drogą ciekawe jakbym tak podeszła do takiego rolnika pracującego na polu i powiedziałabym że wyrażam chęć poznania go ^^ a on by np rozrzucał obornik o to już chyba bezpieczniej poznawać się zza monitora :P

Kiedyś mojego gospodarza zapytałam się czy jakbym przychodziła do niego po mleko czy od razu by się we mnie zakochał i starał o moje względy a on na to "jakbyś brała codziennie 4 litry to na pewno",

ach Ci mężczyźni wszędzie widzą biznes -_-

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie przesadzaj z tym biznesowym podejściem, póki pracują to chcą mieć jakieś pieniążki z tego, a jak mają wolne to i względy panien im w głowie . Tak bezinteresownie :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Hedi88 zastanawia mnie gdzie Ty trafiłaś, co to była za wieś że wszyscy tam tacy wyrachowani i za tyrani? Normalny chłopak jak spotka normalną dziewczynę, i mu się spodoba, to tylko ją ma przed oczami, a nie jakiś obornik czy kasę. No ludzie jak Wy tak chcecie szukać Panny, z jakimś wyrachowaniem, to jeszcze długo, o ile w ogóle coś znajdziecie. Ja na Twoim miejscu jak bym był dziewczyną, to bym powiedział temu Twojemu gospodarzowi - chłopie żeń się z krową, będzie na pewno szczęśliwa, tylko pamiętaj że krowę nie jest tak łatwo położyć na łopatki. ;[

Heidi88    48

och myślę że normalna dziewczyna nie zadawałaby takich pytań, ale już taka jestem wszędzie chce się doszukiwać romantyzmu :unsure:

a ten przytoczony dialog to raczej był w formie żartów :)

Xawier    32

Było by ciekawie jakby takie coś lub podobnego się przytrafiło.... Oczywiście teoretycznie mówię... a może komuś z was się coś takiego przytrafiło??

sytuacja z obornikiem orginalna,powiem tak zainteresowanie kobiety da sie wyczuc,a suche pytanie do niczego nie prawadzi ,jesli chce potrzymywac temat to ok. bydla juz nie hoduje .tylko kroliki,drub,1prosiak,2owce kamerunskie,3psy,2koty, do tego praca,a sezon owocowy to jak zniwa dla niekturych

krowka62    21

No widzisz a to jest portal tematyczny więc jest duża szansa że pozna kogoś kto spełni jego fantazje o ogrodniczce ;)

Ale popieram dla mnie poznanie się przez internet jest mało romantyczne i takie mało urokliwe, ale cóż takie czasy niestety nastały. Jak nie internet to dyskoteka lub bar -_-

A może na pielgrzymce do Częstochowy albo na plaży o zachodzie słońca nie wspominając np w windzie. Toż to byłoby romantyczne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się