Skocz do zawartości

Polecane posty

bystra    26

A ja bym chciała takiego co od czasu do czasu ugotuje i posprząta a ja chętnie mu pomogę np. przy kapitalce silnika czy też w pracach na polu dla odmiany

Xawier    32

Czasem jak gdzieś jestem na mieście czy obserwując znajome pary to wydaje mi się że ludzie w związkach niby kochają się ale... po prostu się nie lubią. Nie wiem skąd to się wzięło, ciągłe pretensje, wyrzuty, fochy, milczenie czasem aż patrzeć na siebie nie mogą nie mówiąc a jakiejkolwiek rozmowie - tyle jest w nich żalu do 2 osoby. A już na zakupach w marketach to jakaś masakra zawsze znajdzie się powód do kłótni i wyzwisk aż przykro tego słuchać. I to się tak kończy najpierw osobne łóżka później osobne pokoje, coś się wypala i ludzie tak żyją latami niby razem a jednak osobno.

Tylko pytanie o co ludzie są w takich związkach?? Czyżby przyzwyczajenie było aż tak silnym argumentem?? A co ze szczęściem? Miłością? Nie wspominając i wzajemnym szacunku do siebie...

a ja szukam i szukam zony ,ktura by sie nie bała truskawek,malin i czeresni pod krakowem i lipa jak by to kołchoz był tak sie boją

a ja szukam i szukam zony ,ktura by sie nie bała truskawek,malin i czeresni pod krakowem i lipa jak by to kołchoz był tak sie boją

Xawier    32

Chyba nie tylko Ty tak masz... a dlaczego zmieniłaś avatar?

Powiedz kolego gdzie dokładnie masz te truskawki maliny i czereśnie...

Heidi88    48

och nikolajjj pamiętam Twoją historię jak mąż chciał sprawić Ci radość i kupił Ci konia teraz tak sobie o tym myślę to aż mnie ściska z zachwytu :blush: i nie chodzi o konia choć wiadomo robi wrażenie ale o gest :wub:

Xawier ten jest przyjemniejszy dla oka nie taki oklepany a pełen życia i pasji ^^

Edytowano przez Heidi88

baziula    6

Biskupice? Iwanowice Włościańskie? Sklep rybny w Poskwitowie znasz? Znam dość dobrze te tereny. Jesteś rzut beretem ode mnie

Heidi88    48

No tak a teraz chowacie się tych maszynach a tu proszę ogrodniczki, flanela a cały świat leży mu u stóp fakt faktem zdjęcie było podpisane "młody rolnik" tak więc jeszcze ma w sobie wiarę i siłę :)

lukaszwlkp    35

Śledzę wasze wpisy i podziele sie z wami moimi doświadczeniami. Moja dziewczyna jest niesamowita dla mnie w każdym calu, dodam że jest z dużego miasta. Śledzac powiem że poglądy ma podobne do Heidi88 (przesledzilem ostatnich kilka stron), lubi i interesuje sie rolnictwem, ceni to co ja tj. porządek, odpowiedzialność, przyszlość. NIe konkuruję z sąsiadami bo to bez sensu a i tak w miare to wychodzi. Jednak sie po****ło trochę i dlatego nie umiem zrozumieć kobiet.

+1 punkt ostrzeżeń za poprawianie posta po moderatorze, a jak dalej będziesz używał niecenzuralnych słów to zarobisz następnego !

Edytowano przez MAT912

lukaszwlkp    35

Chce się rozstać, a o powodach na publicznym nie bede może pisał ale wg mnie nie sa racjonalne, ale to częste u kobiet :)

pozdro dla MAT 912 :D

kasek    7

Tak przeczytałem wszytko , i szczerze ciężko wszystko poskładać w jedną całości mającą sens w sumie chodzi mi o to że panie mają swoje poglądy i zdanie i my mamy tak samo swoje wizję , choć czasem się dogadujemy :) Ale do setna mej wypowiedzi miło tak poczytać co myślą panie daje to dużo do myślenia i do nie popełniania błędów ;) I na koniec mężczyźni z kobietami takiego całkowitego consensu nigdy nie znajdą :D

wdaniel    52

I to się tak kończy najpierw osobne łóżka później osobne pokoje

a później osobni partnerzy :D

Tylko pytanie o co ludzie są w takich związkach?? Czyżby przyzwyczajenie było aż tak silnym argumentem?? A co ze szczęściem? Miłością? Nie wspominając i wzajemnym szacunku do siebie...

To się nazywa męczeństwo... albo dla kasy ;)

ten jest przyjemniejszy dla oka nie taki oklepany a pełen życia i pasji ^^

Mi się tamten awatar bardziej podobał, bo jednak dziewczyna to dziewczyna - na takiej piękności można oko zawiesić i zaraz bardziej optymistycznie dzionek mija.

Do KRISTOFORn - lubię łapać za słówka, ale to z tymi ogrodniczkami, to bym nie wpadł :D :D :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się