Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
baziula    6

Wcale nie zabiegam, by się biły o mnie, raczej to nie mniemanie o sobie, tylko lubię żarty, ale Baziulka chyba dałaś się nabrać na te bajery, bo aż mi nick z wrażenia pomyliłaś. :P:D

NO widzisz, i masz kolejny dowód na to jaki jesteś wspaniły.

banan575    104

Z minimalną ilością sił to tylko podorywkę zrobi, a tu o orkę chodzi :P

Jak ktos kiedys pozadnie orke zrobil razem z bruzdami, i mial z tego radoche, to go bedzie ciagnac do kazdej orki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jak ktos kiedys pozadnie orke zrobil razem z bruzdami,
tak, tak, to mu gospodyni już spokoju nie da :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

NO widzisz, i masz kolejny dowód na to jaki jesteś wspaniły.

Najpierw mnie rozpieszczasz, a potem mówisz że mam wysokie mniemanie o sobie, ach te kobiety. :D

Michalmeer    366

Kobieta to stworzenie dziwne i nieprzewidywalne ;D chociaż ja też jestem dziwny i nieprzewidywalny a na 100% nie jestem kobietą ;D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak, tak, to mu gospodyni już spokoju nie da :lol:

Już orka pod ramę nie wystarczy, zażyczy sobie głęboszowanie. :P

banan575    104

Takie tam ,żeby nie było tylko nagonki ma naszych Panów ... :Dhttp://www.demoty.pl...mi-wyszlo-10766

Tak jak Bog stworzyl mezczyzne i kobiete i stwierdzil ze kobieta bedzie sie malowala, tak po jakims czasie mezczyzna stworzyl alkohol bo wiedzial ze zadne malowidla nie upieksza kobiete tak jak alkohol. :D :D :D :D

O chyba kazdy przy korycie siedzi ze taka cisza sie zrobila.

Edytowano przez banan575

baziula    6

Banan czy tu musisz być taka grubiańska "przy korycie" ...... no brak słów. Może ja jem obiad w talerzu np. Ja wiem, że jesteśmy ze wsi, ale chyba jakoś kultura nas obowiązuje i o nas świadczy.

Heidi88    48

Ach tam sami swoi :)

Ja tam lubię bezpośrednie wypowiedzi bananka czasem naprawdę potrafi poprawić humor :) a już w ogóle jak pisze swoją gwarą - to już niestety rzadkość

Edytowano przez Heidi88

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aż boję się zapytać gdzie się Nasza Koleżanka stołuje :ph34r:

banan575    104

Banan czy tu musisz być taka grubiańska "przy korycie" ...... no brak słów. Może ja jem obiad w talerzu np. Ja wiem, że jesteśmy ze wsi, ale chyba jakoś kultura nas obowiązuje i o nas świadczy.

Ze ze wsi jestesmy to wiem, ale tez trzeba sie udac do cywilizacji nie tylko we wsi siedziec.

Powiem Ci tak, jak jestesmy w miescie z mezem i przejezdzamy kolo takiej GOSPODY to zawsze tam zajezdzamy na koryto.

Moj maz jak zamawia danie to zawsze mowi DZISIEJSZE KORYTO POPROSZE. a o co to chodzi?? Ze to jest menu przygotowane przez lokal na dzisiejsze danie obiadowe a zwie sie KORYTO KOWALA tak w MENU jest napisane. :D

I nie wazne czy jesz w misce czy na talerzu , wazne ze przy korycie siedzisz :D

baziula    6

A ja lubię jak coś jest dowc*pnie ale z klasą.

Ze ze wsi jestesmy to wiem, ale tez trzeba sie udac do cywilizacji nie tylko we wsi siedziec.

Powiem Ci tak, jak jestesmy w miescie z mezem i przejezdzamy kolo takiej GOSPODY to zawsze tam zajezdzamy na koryto.

Moj maz jak zamawia danie to zawsze mowi DZISIEJSZE KORYTO POPROSZE. a o co to chodzi?? Ze to jest menu przygotowane przez lokal na dzisiejsze danie obiadowe a zwie sie KORYTO KOWALA tak w MENU jest napisane. :D

I nie wazne czy jesz w misce czy na talerzu , wazne ze przy korycie siedzisz :D

No wiesz bananku, jak kto lubi. Ostatnio widziałam w TV program, jak w pewnej restauracji podawali dania w muszlach klozetowych, zminiaturyzowanych, a deser lodowy był w kształcie ... wiesz czego, w kolorze brązowym. Można i tak .

Poza tym, ty nie użyłaś określenia "koryto kowala" co już sugerowałoby jakieś menu, ale po prostu koryto. Także wiesz, różnica jest.

Edytowano przez baziula

Heidi88    48

"dowc*pnie" :blink: zabija mnie ta cenzura, powinni coś z tym zrobić bo to czasem aż śmieszne - zakoch*je

Edytowano przez Heidi88

maniek183    8

właściwie to nie zwracałem uwagi jaka tu cenzura jest, ale to chyba ciut przesada. Trzeba innych słów używać żart, zakochana, zakochany. Mniej chamsko wygląda <_<

Jak się podjadło to teraz trzeba poleniuchować choć chwile. :D

banan575    104

Baziula gdybym Ciebie z chlopakiem lub mezem zaprosila na obiad.

I gdybym nakladala serwis do stolu :D i wtedy bym sie zapytala, ZARCIE WAM PODAC W KORYCIE CZY W MISKACH??? :D To co bys odpowiedziala????? :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się